Büyük beden etek modelleri

Kıyafet modasında büyük beden modeller sanıyorum ki artık eskisinden çok daha fazla yer alıyor. Yeterli düzeyde mi bunu ancak hedef kitle bilebilir fakat eskisinden iyi bir durumda olduğunu da söylemek mümkün sanıyorum ki.

Önceden büyük beden hanımlar çok daha fazla şikayet ederlerdi farklı modeller bulamadıklarından. Şimdi televizyonlarda bile büyük beden hanımların neler giyebileceğine dair sunumlar yapılıyor, büyük beden satan mağazalar artıyor hatta bu aralar sık sık internette alışveriş yaptığım sitelerde de görüyorum büyük beden indirimlerini.

Büyük beden hanımlarında ısınan havalar ile birlikte etek modellerine olan ilgileri artıyor. Bir çok büyük beden giyen hanım kışında etek giymeyi tercih etse de, malum yeni sezonun renkleri kıştan çok farklı. 

Büyük beden etekler arasında bu yıl asimetrik kesimler çok olacak gibi görünüyor. Aslında düşününce oldukça mantıklı. Zira asimetrik kesimler doğru şekilde kullanıldığını kiloları gizlemek için çok yardımcı oluyor.

Tabi ki sırf fazla kiloları gizlemek için sürekli asimetrik etek giymek zorunda değilsiniz hanımlar. Büyük beden etek modelleri arasında da vücut şeklinize uygun mini etekler bulabilirsiniz. Bacaklarınız aşırı şişman ve tombul değilse gayet tabi sizlerde mini eteklerde giyebilirsiniz. Fakat süper minilerden kaçınmanızda fayda var.

Benim geçen sene büyük beden hanımlara çok yakıştırdığım model bu sene de yeni sezon büyük beden mağazalarının vitrinlerinde. O modelde, tüllü etekler. Belden lastikli olan bu etekler hem çok rahat hemde kilo kapatıcı modellerden yalnızca bir tanesi.

Bu sezonun desenli eteklerinden büyük beden etek modelleri de bulabilirsiniz. Bulamazsanız dahi diktirebilirsiniz. Size sunduğumuz modellerden beğendiklerinizi terziye diktirerek mağaza mağaza gezmekten de kurtulabilirsiniz.

Sezonun trendleri arasında uzun ceketlerin bulunması da bence büyük beden kıyafet giyenler için büyük bir artı bence. Büyük beden etekler ile birlikte giyecekleri uzun ceketler hem şık olmanızı hem de daha zayıf görünmenizi sağlayabilir.

Aslında büyük beden etek modelleri için şöyle bir genelleme yapmak hiç de yanlış olmaz sanıyorum ki; zayıf hanımlar için tasarlanan bir çok model hafif dokunuşlar ile birlikte bir çok büyük beden hanımlar tarafında da tercih edilebilir.

Büyük beden etek modelleri ResimleriYorum Yaz