Zara elbise modelleri 2013

Kusursuz kelimesini Zara elbise modelleri tasarımlarını incelediğim zaman çok sık kullanıyorum. Evet kesinlikle kusursuz bir tasarım, kusursuz bir renk ve kusursuz olan tek marka… 2013 Zara elbise modelleri koleksiyonunda hem bayanların, hemde modanın getirilerini ortaya koyarak eşsiz bir hamur yoğurmuş. Bu eşsiz tasarımlar arasında kendinizi kaybedebiliyorsunuz. En önce Zara elbise butikleri kendinizi kaybetmeniz için son derece ideal bir ortam. O kadar fazla model, o kadar şık renkler ön planda ki, seçim yapmanızı engelleyecek düzeyde. Fakat biz Zara elbise modelleri 2013 tasarımları için en şık koleksiyonu hazırladık. Bu koleksiyondan, hoş görünen butikleri tek tek sizlerle beraber paylaşacağız.

Her markanın 2013 elbise modelleri tasarımlarını tanıttığımız zaman, kırmızı renginin önemli bir etkisinin olduğunu söylüyoruz. Renk seçimi kesinlikle göreceli bir kavramdır. Bunun farkındayız. Ancak yine kırmızı yine kırmızı demekten vazgeçmeyeceğim. Aynı şekilde yeni sezon Zara elbise tasarımlarında da kırmızı renginin ayrı bir tadı var. Modellerde biz sadece tek bir kırmızı elbise modelini seçtik. Düz sade ve klasik görünen bu tasarım, bizim için sadeliğin yanında ayrı bir tarz oluşturmuş. Bu yüzden sadece tek bir kırmızı rengi göreceksiniz. Ama bayılacaksınız. 2013 Zara elbise koleksiyonunda yeşil renginin de önemli bir yeri var. Kırmızı olan ilgimizi bir anda bir kenara atıp, yeşil rengine yoğunlaşmaya çalıştık. Üç ayrı modeli bu renk üzerine seçtik diyebiliriz. Zara elbise modelleri arasında da son derece dikkat çekici görünen bu üç tasarımı mutlaka inceleyin.

Tabi bir diğer önemli detayı da sakın ihmal etmeyin. Kombin olan tasarımlar üzerine yoğunlaşın. Eğer Zara elbise modelleri 2013 koleksiyonundan bir iki tasarımı dolabınıza eklemek istiyorsanız, bazı detayları önceden hayal etmelisiniz. Mesela ayakkabı dolabınızı açıp, uyum sağlayabileceğiniz tasarımları önceden görmelisiniz. Mesela kırmızı renkli bir topuklu ayakkabınız varsa, hoş bir kırmızı Zara elbise tasarımına yoğunlaşabilirsiniz. Yada siyah renkli çantanız ile kombin edebileceğiniz şık bir elbise butiğini tercih edin. Her yazımızda sürekli olarak hatırlatmaktan çekinmiyorum. Kendi modanızı ancak kendiniz belirleyebilirsiniz. Birçok moda takipçisi, stilist ve modelistler size sadece tavsiyelerde bulunabilirler. Aynı şekilde Zara elbiseleri arasından kendi renginizi açığa çıkarak tasarımlara yönelmelisiniz.

Geçen sezon Trendyol alışveriş sitesinde Zara butikleriyle çok sık karşılaşıyorduk. Bu sezonda yine markanın butiklerini ünlü alışveriş sitelerinde görmemiz mümkün. Markanın mağazalarında uygun kampanyalar ve fiyat indirimleri sıkça olsa da birçok alışveriş sitesinde, sunulan indiriminde ayrıcalıklı olanı mevcut. Bu yüzden önce elbise modelleri arasından doğru bir seçim, sonra fiyat aralığı olarak indirimli olanı seçmek en doğrudur. Alışveriş aşkınız bol, cebiniz hep dolu dolu olsun.

Zara elbise modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz