Lacoste Bluz Tasarımları

Spor giyim mağazalarının dünyaca ünlü isimlerinden biri olan Lacoste bluz modelleri ile yeni sezona merhaba dedi. Rahat ve modern çizgileriyle özellikle genç hanımların tercih ettiği Lacoste her sezon tasarladığı modellerle büyük beğeni kazanıyor. Kalitesinden ödün vermeyen bir marka olması da Lacoste bluz modelleri koleksiyonuna olan ilgiyi artırmakta. Sevilen tasarımlara imza atan markanın şıklığı da gözlerden kaçmıyor.

Spor tarzından ödün vermeyen bayanların sıklıkla tercih ettiği lacoste bluz modelleri hem renkleriyle hem de göz alıcı detaylarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Her bir rengin sıklıkla tercih edildiği koleksiyonda lacoste siyah bluz modelleri de büyük bir ilgi görmekte. Siyah renk hem zayıf göstermesi hem de spor tarzın en iyi simgelerinden biri olması nedeniyle en çok tercih edilenlerden bir tanesidir diyebiliriz. Lacoste beyaz bluz modelleri çok şık bilekte biten bir kot pantolonla kombin edilebileceği gibi keten pantolonlarla da hoş bir görünüm sunmakta.

Sezonun yoğun ilgi gören bir diğer rengi ise yeşil oluyor. Her biri özenle tasarlanan lacoste bluz modelleri arasında seçim yaparken giyim tarzınızı da ön planda tutmalısınız. Tamamıyla spor bir giyim tarzınız bulunuyorsa daha sıra dışı modeller tercih etmenizi öneririz. Lacoste ayakkabılarla kombine edebileceğiniz bluzlar çok karizmatik bir duruş sergilemenizi sağlıyor.Lacoste yazlık bluz modelleri bu yaz sezonunda pek çok yerde karşımıza çıktı. Kimi zaman günlük hayatta kimi zaman ise iş hayatında dahi karşımıza çıkabilen lacoste bluzlar şıklığı ve rahatlığıyla bayanların ilk tercihlerinden biri oluyor.

Havaların soğumaya başlaması ve sonbahar mevsimine girilmesiyle birlikte lacoste kışlık bluz modelleri de vitrinlerde yerlerini almaya başladılar. Kışlık bluzlar oldukça şık ve karizmatik görünmekte. Kış aylarında genellikle koyu renklerin tercih edilmesi koleksiyon üzerinde de etki göstermiş durumda.

Daha çok koyu renklerden tasarlanan lacoste bluz modelleri arasında canlı renklere rastlamak da mümkün. Her sezon beğenilen tasarımlara imza atan markanın fiyatları ise biraz yüksek rakamlardan oluşmakta. Beğendiğiniz ve sahip olmak istediğiniz lacoste bluz modelleri ile ilgili indirimleri takip ederek daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Lacoste Bluz Tasarımları ResimleriYorum Yaz