Yeni Sezon Ofis Elbise Modelleri

Günümüzün şartları gereği çalışma hayatının içinde çalışan bir bayansanız  eğer iş kadınlarının her daim sorunlarından biri olan ofis kıyafetleri olmaktadır. Çalışan kesim kadınların her zaman şık ve modern bir görüntü vermesi ve şık olması gerekmektedir. bayan ofis kıyafetleri tasarımlarında bu yıl rahatlığı ön planada görmekteyiz. Daha bol kesimli elbise modelleri , daha rahat  kalıplı etek modelleri var diyebiliriz. Yine sezon trendlerinden kalem etek modelleri çok iddalı adeta sezona damgasını vurmuş. Bayan ofis kıyafet tasarımlarındaki renkler daha çok pastel renkleri görüyoruz.  İddalı renkler ofiste tasarımcılar pek fazla tercih etmemektedirler. Bayanlarımızın da tercihleri arasında yer almamaktadır renkli ofis bayan kıyafetleri. Bayanlar Mevsimle birlikte değişen moda, ofis kıyafetlerinide etkiliyor. Günlük hayattaki şıklığını ofiste de sürdürmek isteyenler için 2014 yaz modasından en güzel ofis elbise modellerini görünce çok beğeneceksiniz.

Farklı modellerdeki ekose elbise ve tüvit elbise tasarımlarısonbahar/kış ofis kıyafetleri arasında geniş bir yer alıyor. İş ortamında şık ve havalı görünmenizi sağlayacak olan bu elbiseleri uygun ve zarif ayakkabı modelleriyle tamamlamalısınız. Birbirinden şık etek ceket veya pantolon ceket takımlar da kış sezonunda ofis ortamında giyebileceğiniz kıyafetler arasında yer alıyor. Çoğunlukla çift düğmeli olan ceket modelleri içine renkli bluzlar veya ince trikolar giyebilir, açık yakalı bir üst giydiğinizde dekoltenizi kalın bir kolyeyle süsleyerek kıyafetinize hava katabilirsiniz.

bayan ofis kıyafetleri içerisinde Leopar desenli etek ve kalem etek modelleri de kış sezonu boyunca işe giderken kullanabileceğiniz trend parçalar arasında yer alıyor. Kalem etekleri gömleklerle, küçük hırkalarla veya blazer ceketlerle kombinleyebilirsiniz.  Beyaz gömlek koyu renkli pantolonların en şık tamamlayıcılarından biridir. Gömlek modelleri arasından seçeceğiniz bu renkte bir gömleği siyah, koyu kahve/gri/mavi veya lacivert renkli bir pantolonun içine sokup belinize pantolonun renginde bir kemer takarak son derecede havalı görünebilirsiniz. Pantolonunuz hafif dökümlü ve bol paçalı olursa bu kombin daha da güzel görünür. Böyle bir kıyafeti yine pantolonla uyumlu renkteki topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz. Böylelikle oluşturacağınız tarzınızla ofiste tüm dikkatleri çekeceğinize inanabilirsiniz.

Yeni Sezon Ofis Elbise Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz