Yeni Sezon Ofis Elbise Modelleri

Günümüzün şrtlrı gereği çlışm hytının içinde çlışn bir bynsnız  eğer iş kdınlrının her dim sorunlrındn biri oln ofis kıyfetleri olmktdır. Çlışn kesim kdınlrın her zmn şık ve modern bir görüntü vermesi ve şık olmsı gerekmektedir. byn ofis kıyfetleri tsrımlrınd bu yıl rhtlığı ön plnd görmekteyiz. Dh bol kesimli elbise modelleri , dh rht  klıplı etek modelleri vr diyebiliriz. Yine sezon trendlerinden klem etek modelleri çok iddlı det sezon dmgsını vurmuş. Byn ofis kıyfet tsrımlrındki renkler dh çok pstel renkleri görüyoruz.  İddlı renkler ofiste tsrımcılr pek fzl tercih etmemektedirler. Bynlrımızın d tercihleri rsınd yer lmmktdır renkli ofis byn kıyfetleri. Bynlr Mevsimle birlikte değişen mod, ofis kıyfetlerinide etkiliyor. Günlük hyttki şıklığını ofiste de sürdürmek isteyenler için 2014 yz modsındn en güzel ofis elbise modellerini görünce çok beğeneceksiniz.

Frklı modellerdeki ekose elbise ve tüvit elbise tsrımlrısonbhr/kış ofis kıyfetleri rsınd geniş bir yer lıyor. İş ortmınd şık ve hvlı görünmenizi sğlyck oln bu elbiseleri uygun ve zrif ykkbı modelleriyle tmmlmlısınız. Birbirinden şık etek ceket vey pntolon ceket tkımlr d kış sezonund ofis ortmınd giyebileceğiniz kıyfetler rsınd yer lıyor. Çoğunlukl çift düğmeli oln ceket modelleri içine renkli bluzlr vey ince trikolr giyebilir, çık yklı bir üst giydiğinizde dekoltenizi klın bir kolyeyle süsleyerek kıyfetinize hv ktbilirsiniz.

byn ofis kıyfetleri içerisinde Leopr desenli etek ve klem etek modelleri de kış sezonu boyunc işe giderken kullnbileceğiniz trend prçlr rsınd yer lıyor. Klem etekleri gömleklerle, küçük hırklrl vey blzer ceketlerle kombinleyebilirsiniz.  Beyz gömlek koyu renkli pntolonlrın en şık tmmlyıcılrındn biridir. Gömlek modelleri rsındn seçeceğiniz bu renkte bir gömleği siyh, koyu khve/gri/mvi vey lcivert renkli bir pntolonun içine sokup belinize pntolonun renginde bir kemer tkrk son derecede hvlı görünebilirsiniz. Pntolonunuz hfif dökümlü ve bol pçlı olurs bu kombin dh d güzel görünür. Böyle bir kıyfeti yine pntolonl uyumlu renkteki topuklu ykkbılrl tmmlybilirsiniz. Böylelikle oluşturcğınız trzınızl ofiste tüm dikktleri çekeceğinize innbilirsiniz.

[gllery ids="28354,28355,28356,28357,28358,28359,28360,28361,28362,28363,28364,28365,28366,28367,28368,28369"]

 

Yorum Yaz