En İyi Detoks Programı: Misa Detoks


SAĞLIKLI BESLENMENİN SIRRI

Pınar Sabancı “Yurt dışından getirdiğimiz birçok ek lezzet sırrı özellikle Misa detoks paketi alanlara sunuluyor” diyor. Misa’yla ilgili en çok sorulan soru, Pınar Sabancı’nın nasıl beslendiği: “Ben doğal besinlerden oluşan düşük karbonhidratlı yaşam tarzını tercih ediyorum.

Katkı maddesi içeren hiçbir ambalajlı ürünü kullanmıyorum. Kaçamaklarımı sağlıklı kalorilerden yapmaya özen gösteriyorum. Glütensiz besleniyorum.” Misa sadece iş değil, bundan çok daha önemli, kendisi için de benimsediği bir yaşam Paketlerle beslenenlerde kilo verme zamanlaması da sık aldıkları sorulardan. Yanıt kişiden kişiye değişiyor. “Misacılar’, herhangi sağlık sorunu olmadığı ve pakete uyulduğu sürece ilk günden itibaren
Yemeklerde kesinlikle zararlı trans yağlara yer vermemek; keten tohumu, çörekolu. zeytinyağı, doğal köy tereyağı, avokado, badem, ceviz gibi faydalı yağ içeren besinler tüketmek.

Bol su içmek.

Vücut kitle endeksine göre ayarlanan kalorilerin daha

Yemek sırasında sıvı içmemek. Sıvı tüketimini yemekten 30 dakika önce veya sonra yapmak.


SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

Hafta içi mesai saatlerinde telefonla arayıp sağlık durumunuzla ilgili detaylar, kilo, yaş ve güncel bilgiler almıyor. Misa ekibi size uygun bir kalori ve diyet önerisi hazırlıyor. Bunu onayladığınızda bir iş günü içerisinde diyetinize başlayabiliyorsunuz. Teslimat kısmı ve fiyat da önemli: İstanbul il sınırı içerisinde teslimatlar mevcut. Dağıtım ağının dışında kalan bölgelere ekstra kurye ücreti ekleniyor. Detayları Misa ekibine danışabilirsiniz. Fiyatlar, orta ve üst düzey yöneticilerin yanı sıra sağlığına dikkat eden herkese hitap ediyor. Beş öğün Misa öğün KDV, kurye dahil 59 liradan başlıyor. Misa, özellikle bekar ve yoğun çalışanlar için harika bir alternatif. Diyet yapmakta zorlananlar, porsiyon kontrolünü ayarlayamayanlar da çok faydasını görüyor.

En İyi Detoks Programı: Misa Detoks Resimleri
Detoks İçin Ne Yapmalı? - Kafekadinca.com

Blog editörünün Misa detoks deneyimi

“Normal hayatımda da bu şekilde beslenmeye çalıştığım için çok zorlanmadım. Yine de ilk günden İtibaren İçimin temizlendiğini hissettiğimi söyleyebilirim. Haftanın dörl-beş günü yogaya devam ettim.

Bunun detoksun etkisini artırdığını düşünüyorum. Okuduğum ilgili bir kllapta iç organlarımızın mutfak lavabosuna benzediğini ve yediğimiz yiyeceklerin alıklarının bu organları tıkadığı yazıyordu. Detoks bu kalıntıları almaya yardım elliği için kendimi hafiflemiş ve çok İyi hissettim. Sonucunda bir kilo gitti. Ancak detoksu zaten kilo vermek İçin değil, iç organlorımın dinlenmesi ve vücudumun rahat etmesi için yoptım. Cildimin daha aydınlık göründüğünü sık sık duyuyorum. Sabah daha kolay uyanmak ve kendimi gün boyu iyi ve hafif hissetmek en güzel yanı. En hoşuma gidense, Chlolı krakerler ve bademli avokadolu ara öğünlerdi.”

“10 günlük detoks yaptım. Misa Mulfak’a nasıl bir beslenme planım olduğunu belirtlim ve daha sonro gerçek manada keyfime baktım! 10 gün boyunca, sabah ya da akşam, ne yiyeceğim diye düşünmeme gerek kalmadı! Bu süre boyunca hayatımdan kafein, alkol, şeker, işlenmiş/ paket her lür raf ömrü olan gıda, hayvansal besin (balık ve deniz ürünleri, organik yumurta hariç), glülen, kızartma ve karbonhidralı çıkardım. Misa Mulfak, benim İçin yaşıma ve yaşam şeklime uygun bir beslenme planı hazırladı. Günlük 1500 kalori aldım. Başlarda biraz zorlandım ama bunu göze almıştım. Kısa süre sonra alıştım. Halta bu İyi beslenme deloksunu, iki ayda bir yapmayı planlıyorum. Bu süre boyunca iki kilo verdim ki başlarken amacım kesinlikle bu değildi. Beni mullu ve motive eden şey, çok daha kolay uykuya dalmam, uzun ve kaliteli uyuyabllmem oldu. Uykumu aldığım için günlerimi daha zinde ve pozitif hissederek geçirdim. Misa Mulfak menüsünün balıklarını çok sevdim! Üç kilo balık gönderseler yerdim!”

Yorum Yaz