Mükemmel Kokteyl Kıyafetleri

Kadınlarımızın her zaman şık olduğumuzu düşünürsek ,mesela boyundan incili askılı ve göğüs kenarları süslemeli bir elbise ile çok fazla seksi ve şık görünebiliriz ve dikkat çekici olabiliriz,bunun yanı sıra sadece eteği transparan üstü saten şifon ve tülden oluşan uzun veya kısa transparan gece elbiseleri kullanım açısından da yaz gecelerinde sizleri çok şık gösterecektir. Tek omuzlu bayan elbiselerinin yanı sıra sırtı bel hizasına kadar açık olan sırt dekolte elbiseler bayanların her zaman şıklığını ve zerafetini ön plana çıkarmıştır, bu elbiselerimize taşların muhteşem görüntüsünü de eklersek eğer elbisemiz bir kat daha güzelleşecektir.

Seçtiğimiz kırmızı renkli kabarık bir transparan elbise düşünürsek eğer tül, taşlar ve şifonlarla süslenmiş ve boynumuza takacağımız taşlı bir gerdanlıkla süslediğimiz prenses modeli elbisemizi daha cezp edici hale getirebiliriz, bu sezonun modası olan ve kadınlarımız tarafından da tercih elden ön kısmı kısa , arkası uzun, tek omuz krem simli elbise şık bir zarif model olmakla birlikte saçlarımıza da takacağımız simli çiçeklerle de ayrı bir güzellik ve estetik katabiliriz kendimize. Ayrıca gene bu sezon çok kullanılan zebra ve leopar desenli transparanla gece kıyafetlerini de unutmamalıyız.

Vakko Bayan Elbise Modelleri

Giyim konusunda bayanlarımız her zaman seçici davranmışlardır,mağazasını her yerde bulabileceğimiz Vakko bu seçici bayanlarımıza model ve özel tasarımları ile cevap verebilmektedir,Vakko başlı başına artık bir kalite olmuştur, bu yüzden de her sezon kalite ve tasarım açısından tercih edilmektedir. Bu sezon da birbirinden farklı renk şıklık ve tasarımları ile bayanların tercihleri arasındadır, bu sene ön planda olan elbiseler saten kumaşlı,dantelli, drapeli ve desnli elbiselere koleksiyonun da yer vermiştir. Ayrıca modern ve klasik olmak üzere hem canlı,hem pastel renklerin hakim olduğu modellerden oluşturuyor,derin göğüs dekolteli, straplez, drapeli açılanetek modelleri koleksiyonun içerisinde dikkat çekici olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vakko elbise modelleri her kesime hitap ettiği için ister klasik isterseniz spor, ister dekolte,isterseniz daha mütevazi modelleri bir arada bulabileceğimiz ürün çeşidine sahiptir, koleksiyonun da renk renk yer almaktadır bu senin rengi olan zümrüt yeşili, saks mavisi, beyaz,bordo, pembe gibi renkleri bu sezon çok ön plan da tutmuştur,parlak satenli elbiselerinin yanı sıra, günlük desenli şık elbiseler, dantelli elbiseler Vakko nun şık tasarımları ile dikkat çekmektedir, bu model elbiseleri düğün, nişan, kokteyl, gibi özel günler de rahatlıkla tercih edebiliriz.

Mükemmel Kokteyl Kıyafetleri ResimleriYorum Yaz