En İyi Kitapları

JENNIFER CRUSIE

AşkıBanaSor “Favori romantik kitaplarımdan biri. Tüm Crusie kitapları gibi Aşkı Bana Sor da beni oldukça güldürdü. Âşık olma sahnesinde ise kalbim sıkıştı. Minerva Dobbs ve Calvin Morrisey karakterleri, her şeyi arapsaçına çevirme konusunda iyi iş çıkarıyor.”

SUSAN ELIZABETH PHILLIPS

AhŞuKalbim “Kitapta Tavşan Daphne gibi çocuk kitapları yazan Molly Somerville, Amerikan futbolu oyuncusu Kevin Tucker’a âşık fakat Kevin’ın Molly’den haberi bile yok ama sonra işler değişiyor tabii. Bu kitap baştan sona tam bir aşk masalı!”

NORA ROBERTS

Irish Trilogy “Eğer En iyi 100 Listesi yapsaydım, bunu Nora Roberts kitaplarıyla doldururdum. Jewels of the Sun, Tears of the Moon ve Heart ofthe Sea kitaplarından oluşan duygusal seri, muhteşem ülke İrlanda’da geçiyor.”

SARAH MACLEAN

NineRules ToBreak When Romancing a Rake “Bu kitapta yer alan Ralston Markisi Gabriel St. John karakteri o kadar iyi ki kitabı okuduktan sonra onu hayal ettiğimi itiraf etmeliyim.

Evde kalmış Leydi Calpurnia Hartwell’in bir saksı çiçeği iken topuklu ayakkabılara terfi edişini anlatan güzel bir romantik roman.”

ARILARIN ÖLÜMÜ

Lisa O’Donnell, April Yayıncılık, 20 TL

ikiz kız kardeşler Marnieve Nelly, eve geldiklerinde anneve babalarını ölü olarak bulurve onları arka bahçeye gömerler. Fakat bu hiç de iyi bir fikir olmayacaktır. Merak ve şüphe peşlerini bırakmaz.

PASTIRMA YAZI

Selim İleri, Everest Yayınları, 14 TL

Selim ileri ilk baskısı 1971’de yapılan Pastırma Yazı kitabıyla tekrar karşımızda. Sekiz öyküden oluşan Pastırma Yazı’nı her öykü kahramanının ağzından okuyacaksınız. Zamanı geçmeyen bir kitap.

MARTHA OUEST

Doris Lessing Everest Yayınları, 24 TL

Yazarın kendi hayatından izler taşıyan Martha Quest, ikinci Dünya Savaşı sırasında büyüyen bir nesli anlatan Şiddetin Çocukları Serisi’nin ilk kitabı. Birçok yazarın esinlendiği(!) eser, İngiliz edebiyatı klasiklerinden.

AGAPİ: ÖLÜMSÜZ AŞK

Sarah Jio, PenaYayınları, 19 TL

Jane Williams herkesin sahip olmak istediği bir hediye alır; gerçek aşkı görebilme yeteneği.

Bu yeteneği sayesinde aşkı altı farklı tipe ayırır.

Peki, kendisi varlığını hissettiği bu gerçek aşkı bulabilecek midir?

DÜNYA NE OKUYOR?

YENİ ÇIKAN VE EN ÇOK SATAN KİTAPLAR…

THEGIRL ON THETRAIN

PAULA HAWKINS

Rachel her gün aynı saatte, aynı trene binmektedir. Fakat bir gün aniden gelişen bir olay bütün bu düzeni alt üst eder.

THE MARTINI SHOT

GEORGE PELECANOS

En iyi polisiye yazarlardan olan George Pelecanos’un kaleminden sırlarla dolu kısa hikâyeler. Modern polisiyeyi sevenler için.

THESECRET WISDOM OF THEEARTH CHRISTOPHER SCOTTON

Kardeşinin ölümüne tanık olan

14 yaşındaki Kevin ve annesi, Appalachia kasabasına taşınır.

BEFOREIGO

COLLEEN OAKLEY

Göğüs kanseri olan ve kısa bir ömrü kalan Daisy, kocası için yeni bir eş arayışına girer. Not: Seni Seviyorum’u sevenler için.

En İyi Kitapları Resimleri
En İyi Kitapları

Yorum Yaz