Kadınlarda Yeni Moda Uzun Gösteren Kıyafet Modelleri

Kadınlarda Yeni Moda Uzun Gösteren Kıyafet Modelleri

Sevgili hanımlar boyunuz kısa ise uzun boylu gözükmenin birkaç yolu vardır. Bol paçalı pantolonların altına mutlaka topuklu ayakkabı giymelisiniz. 2014 uzun boylu gösteren kıyafetler Dar pantolonların altına da mutlaka babet giymelisiniz. Eğer giyeceğiniz elbiseniz dizinizin altında ise topuklu ayakkabı kullanmalısınız. 2014 kıyafetler İki parça kıyafetler tercih etmelisiniz ama seçeceğiniz herhangi bir parçası diğerinden kısa olmalıdır ki uzun gözükebilesiniz. Uzun boylu gösteren kıyafet dizinizin altında olan bütün kıyafetleriniz yüksek ayakkabıyla giydiğiniz takdirde sizi uzun gösterecektir. Kıyafetler 2014 bluzlar da v yakalı olanları tercih etmelisiniz seçeceğiniz elbiseleri ufak desenli olarak seçerseniz daha uzun gözükürsünüz 2014 uzun gösteren kıyafetler çanta seçimini yaparken ufak çantaları tercih etmelisiniz.

Renklerde açık tonları tercih etmelisiniz yani krem pembe açık kahve tonları gibi Uzun boylu gösteren kıyafet 2014 ama lütfen hanımlar tek renk giyinmeye özen gösterin çünkü tek renk sizi daha uzun gösterir. Uzun boylu gösteren kıyafetler askısız maksi elbisenizin altına giyeceğiniz sandaletler ya da dizin altında biten elbiseler sizi uzun gösteren kıyafetler arasındadır. Uzun gösteren kıyafetler 2014 Zıt renklerle kombin yapmamalıyız buda şöyle olabilir siyah rengin üzerine beyaz gömlek giymemek gibi 2014 kıyafetler aynı renkleri tonlayıp giyebiliriz. Çantalarımızı da ufak seçmeliyiz Uzun boylu gösteren kıyafetler 2014 renkleri de özgürce kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz aksesuarlarda boyunuzu uzun gösteren takılar olmalı sarkan uzun küpeler boyunuzu daha uzun gösterebilir. Uzun boylu gösteren kıyafetler 2014 Boynunuza uzun kolyeler takmayın küçük olanları seçmelisiniz. Mini etek ve şortlar üzerine giyeceğiniz kısa bluzlarla daha da sizi uzun gösterecektir. 2014 uzun gösteren kıyafetler Boyuna çizgili kıyafetler giymeli enine desenleri olanları tercih etmemeliyiz. Kısa boylu olmak kusur değildir. Uzun boylu gösteren kıyafetler birazda olsa uzatmak bizim elimizdedir elbisenizde seksilik isterseniz derin yırtmaçlı olanları tercih etmelisiniz. Uzun gösteren kıyafetler platform dediğimiz ayakkabı modelleri tercihleriniz arasında olmalı çok yüksek olanları tercih edelim. Uzun boylu gösteren kıyafetler 2014 uzun ve kısayı aynı anda kullanabilirsiniz. 

Kadınlarda Yeni Moda Uzun Gösteren Kıyafet Modelleri Photo GalleryYorum Yaz