Kadınlarda Yeni Moda Uzun Gösteren Kıyafet Modelleri

Kadınlarda Yeni Moda Uzun Gösteren Kıyafet Modelleri

Sevgili hanımlar boyunuz kısa ise uzun boylu gözükmenin birkaç yolu vardır. Bol paçalı pantolonların altına mutlaka topuklu ayakkabı giymelisiniz. uzun boylu gösteren kıyafetler Dar pantolonların altına da mutlaka babet giymelisiniz. Eğer giyeceğiniz elbiseniz dizinizin altında ise topuklu ayakkabı kullanmalısınız. kıyafetler İki parça kıyafetler tercih etmelisiniz ama seçeceğiniz herhangi bir parçası diğerinden kısa olmalıdır ki uzun gözükebilesiniz. Uzun boylu gösteren kıyafet dizinizin altında olan bütün kıyafetleriniz yüksek ayakkabıyla giydiğiniz takdirde sizi uzun gösterecektir. Kıyafetlerbluzlar da v yakalı olanları tercih etmelisiniz seçeceğiniz elbiseleri ufak desenli olarak seçerseniz daha uzun gözükürsünüz uzun gösteren kıyafetler çanta seçimini yaparken ufak çantaları tercih etmelisiniz.

Renklerde açık tonları tercih etmelisiniz yani krem pembe açık kahve tonları gibi Uzun boylu gösteren kıyafetama lütfen hanımlar tek renk giyinmeye özen gösterin çünkü tek renk sizi daha uzun gösterir. Uzun boylu gösteren kıyafetler askısız maksi elbisenizin altına giyeceğiniz sandaletler ya da dizin altında biten elbiseler sizi uzun gösteren kıyafetler arasındadır. Uzun gösteren kıyafetlerZıt renklerle kombin yapmamalıyız buda şöyle olabilir siyah rengin üzerine beyaz gömlek giymemek gibi kıyafetler aynı renkleri tonlayıp giyebiliriz. Çantalarımızı da ufak seçmeliyiz Uzun boylu gösteren kıyafetlerrenkleri de özgürce kullanabilirsiniz.

Seçeceğiniz aksesuarlarda boyunuzu uzun gösteren takılar olmalı sarkan uzun küpeler boyunuzu daha uzun gösterebilir. Uzun boylu gösteren kıyafetlerBoynunuza uzun kolyeler takmayın küçük olanları seçmelisiniz. Mini etek ve şortlar üzerine giyeceğiniz kısa bluzlarla daha da sizi uzun gösterecektir. uzun gösteren kıyafetler Boyuna çizgili kıyafetler giymeli enine desenleri olanları tercih etmemeliyiz. Kısa boylu olmak kusur değildir. Uzun boylu gösteren kıyafetler birazda olsa uzatmak bizim elimizdedir elbisenizde seksilik isterseniz derin yırtmaçlı olanları tercih etmelisiniz. Uzun gösteren kıyafetler platform dediğimiz ayakkabı modelleri tercihleriniz arasında olmalı çok yüksek olanları tercih edelim. Uzun boylu gösteren kıyafetleruzun ve kısayı aynı anda kullanabilirsiniz. 

Kadınlarda Yeni Moda Uzun Gösteren Kıyafet Modelleri ResimleriYorum Yaz