Greyder ayakkabı modelleri

Yeni modelleri ile birlikte görücüye çıkan Greyder ayakkabı modelleri yılında sık sık ayaklarda göreceğimiz markalardan biri olmaya aday. Bilindik bir marka olması nedeni ile satın alınma aşamasında “Acaba…?” sorusunu en aza indirgeyen markalardan biri olan Greyder ayakkabı yılında da çizgisinden şaşmayan markalardan biri olmuş.

Sokaklarda bol bol gördüğümüz ve görmeye de devam edeceğimiz bu marka hem bayanlara hem erkeklere üretim yapıyor. Hem bayan modellerinde hem de erkek modellerinde eşit bir başarı çizgisi yakalamayı da başarıyor.

Greyder bayan ayakkabı modellerinde rahatlık hiç şüphesiz ki ön planda tutulmuş. Markanın çizgisi zaten şıklık yanında rahatlıktan vazgeçmemek. Her sezon için rahatlıktan yana modeller üreten Greyder markasının yeni sezon için ürettiği ayakkabılarda rahatlığın yüksek geniş tabanlar ile desteklenmesi ile de ilginç modeller ortaya çıkmış.

Tabanı neredeyse 3 kat olan Greyder ayakkabı modelleri hem spor ayakkabı havasını ayaklarınıza getiriyor, hem de size uzun boy sağlıyor. Kısa boylu ve minyon hanımlar tarafından tercih edilebilecek bu modeller günlük kullanım için tasarlanmış gibi görünüyor.

Rahatlığın ön planda tutulduğu Greyder ayakkabı modelleri arasında dikkati çeken bir ayrıntı daha kahverenginin çok kullanılmış olması. Siyah tonlardan çok daha fazla kahve tonları hakim yeni sezon Greyder ayakkabı modellerinde.

Greyder deyince yalnızca spor ve bot tarzı ayakkabı modellerine de odaklanmamak gerek. Topuklu ayakkabı konusunda da güzel modelleri var Greyder ayakkabı modelleri arasında. Greyder ayakkabı modelleri arasında topuklularda da kesinlikle ahatlık öncelikli modeller üretilmiş. Rahatlığın şıklık ile bütünleştirilmesinde ise oldukça başarılı olmuş Greyder markası.

Topuklu ayakkabı modelleri arasında klasik çizgilere çok daha fazla yer verilmiş. Mükemmel görünen oxford tip modellerin yanı sıra bu sezon babetleri ile de oldukça trend olan püsküllü modellerin topuklu tasarımları da Greyderkoleksiyonuna dahil edilmiş.

Topuklu modeller arasında topuk boylarının ise rahatlık ön planda tutulduğu için fazla abartılmadığı da gözlerden kaçmıyor. Yüksek topuklar hafif platform ile desteklenerek ayaklarınızın daha rahat bir pozisyonda ayakkabı da durması da sağlanmış.

Ayaklarınızın rahatlığı kadar şıklığına da önem veren yeni sezon Greyder ayakkabı modellerinden sizler için seçtiklerimizi yazının devamında inceleyebilirsiniz.

Greyder ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz