Greyder ayakkabı modelleri

Yeni modelleri ile birlikte görücüye çıkn Greyder ykkbı modelleri yılınd sık sık yklrd göreceğimiz mrklrdn biri olmy dy. Bilindik bir mrk olmsı nedeni ile stın lınm şmsınd “Acb…?” sorusunu en z indirgeyen mrklrdn biri oln Greyder ykkbı yılınd d çizgisinden şşmyn mrklrdn biri olmuş.

Sokklrd bol bol gördüğümüz ve görmeye de devm edeceğimiz bu mrk hem bynlr hem erkeklere üretim ypıyor. Hem byn modellerinde hem de erkek modellerinde eşit bir bşrı çizgisi yklmyı d bşrıyor.

Greyder byn ykkbı modellerinde rhtlık hiç şüphesiz ki ön plnd tutulmuş. Mrknın çizgisi zten şıklık ynınd rhtlıktn vzgeçmemek. Her sezon için rhtlıktn yn modeller üreten Greyder mrksının yeni sezon için ürettiği ykkbılrd rhtlığın yüksek geniş tbnlr ile desteklenmesi ile de ilginç modeller orty çıkmış.

Tbnı neredeyse 3 kt oln Greyder ykkbı modelleri hem spor ykkbı hvsını yklrınız getiriyor, hem de size uzun boy sğlıyor. Kıs boylu ve minyon hnımlr trfındn tercih edilebilecek bu modeller günlük kullnım için tsrlnmış gibi görünüyor.

Rhtlığın ön plnd tutulduğu Greyder ykkbı modelleri rsınd dikkti çeken bir yrıntı dh khverenginin çok kullnılmış olmsı. Siyh tonlrdn çok dh fzl khve tonlrı hkim yeni sezon Greyder ykkbı modellerinde.

Greyder deyince ylnızc spor ve bot trzı ykkbı modellerine de odklnmmk gerek. Topuklu ykkbı konusund d güzel modelleri vr Greyder ykkbı modelleri rsınd. Greyder ykkbı modelleri rsınd topuklulrd d kesinlikle htlık öncelikli modeller üretilmiş. Rhtlığın şıklık ile bütünleştirilmesinde ise oldukç bşrılı olmuş Greyder mrksı.

Topuklu ykkbı modelleri rsınd klsik çizgilere çok dh fzl yer verilmiş. Mükemmel görünen oxford tip modellerin ynı sır bu sezon bbetleri ile de oldukç trend oln püsküllü modellerin topuklu tsrımlrı d Greyderkoleksiyonun dhil edilmiş.

Topuklu modeller rsınd topuk boylrının ise rhtlık ön plnd tutulduğu için fzl brtılmdığı d gözlerden kçmıyor. Yüksek topuklr hfif pltform ile desteklenerek yklrınızın dh rht bir pozisyond ykkbı d durmsı d sğlnmış.

Ayklrınızın rhtlığı kdr şıklığın d önem veren yeni sezon Greyder ykkbı modellerinden sizler için seçtiklerimizi yzının devmınd inceleyebilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="10581,10582,10583,10584,10585,10586,10587,10588,10589,10590,10591,10592,10593,10594,10595,10596,10597,10598" size="lrge"]

Yorum Yaz