Balık Etek nişan düğün kıyafetleri

Açılan düğün nişan mevsimi sezona hızlı bir giriş yapan kıyafet markaları ile iyice coşup tavan yaptı. Bayanlar artık kıyafet derdine düştü. Abiyelere göz gezdirmeye başlayan bayanlar düğün kıyafetleri konusunda bir telaş yaşıyorlar. Ancak tavsiyem bu telaş ile size yakışmayan yanlış bir şeyi almayın. Malum önümüz yaz. Yaz mevsimi olması sebebi ile de düğünler, nişanlar artık yapılmaya başlanacak. Nişan kıyafetleri açısından moda da pek bir değişme gözlenmiyor. Her sene ne var ise bu sene de o var ve moda o. Nişan kıyafetleri içerisinde belli başlı popüler olan şeyler var ve bu kıyafet tiplerinden biri de omzu açıkta bırakan ve arkadan bir tül ya da saten bir kumaş ile bağlama yapılan elbiselerdir. Bu tip bir nişan kıyafeti klasik bir model imiş gibi dursa da hemen hemen her sezon oldukça moda ve modası da hiç eskimiyor, geçmiyor. Değişen tek şey sadece desen modası ve belki de olsa olsa en fazla renk modası oluyor. Onun haricinde nişan düğün kıyafetleri moda konumuna göre stabil.

Bu sene moda olarak modelinde değişiklik gördüğüm nişan ve düğün elbiseleri var. Bu tip elbiseler hepimizin de bildiği gibi etekleri uzun olan aşağıya doğru uzayan modellerdir ve değişiklik yapılıyor ise de bu modeller üzerinde bir değişiklik yapılır. Eteklerinde bu kıyafetlerin aşağıya doğru uzanan balıkçıl dediğimiz modeller kullanılıyor. Düğün ve nişan elbiselerine de pek çok yakışıyor.

Balık etek nişan kıyafetleri esmer saçlı ve beyaz tenli bayanlar üzerinde mükemmel duruyor. Genellikle bu tip elbiselerde askı ve ya kollardan, göğüsten straplez kullanılıyor. Ancak artık bunlar çok klasik oldu ve bir modası da yok. Balık etek nişan düğün kıyafetleri straplez dekolteli olmamalı ve aynı şekilde balık etek düğün kıyafetleri ve elbiseleri de şık durmalı. Genellikle bu modellerde askı kullanılmaz ve ince askı yerine omuzları sıkı tutan vücudu saran kalın kumaş askılara yer verilir.

Balık Etek nişan düğün kıyafetleri ResimleriYorum Yaz