Bu Yaz Bu Tişörtler Çok Konuşulacak

sezonunda bizleri rengârenk bayan tişört modelleri bekliyor hatta vitrinlerde yerini aldı bile. Vitrinlere bakarken içimizin açılmaması mümkün değil. Bayan tişörtler genelde günlük hayatta, spor giyim sınıfına girse de artık,şık bir eteğin ya da klasik çizgiler barındıran bir pantolonun üzerine de giyilebiliyor.  Gün içinde hem rahat hem de şık olmak isteyen bayanlar tişörtten vazgeçemiyor. Zaten tişört denilince de akla ilk rahatlık geliyor. Rahatlığın yanına bir de şıklık eklenince değmeyin bayanların keyfine. bayan tişört modellerinde baskılar, renkli figürler, tüller, danteller göze çarpıyor. Tasarım tişört modelleri üreten markalar ise tablo gibi ürünler sunuyor bize. Neredeyse Picasso çalışmaları gibi renk uyumları yakalanmış. Peki, böylesine sanatsal tişörtleri nasıl kombinleyebiliriz? Tabi ki hakkını vermek gerek.. Dar paça bilekte biten pantolonların üzerine giyebileceğimiz bu tişörtler mini kot eteklerle ve şortlarla da mükemmel bir uyum sağlayacaktır.

Tişörtleri etek ya da pantolununuz içine sokarak şık ve zarif bir kemerle de kombinleyerek kullanabilirsiniz. bayan tişört modellerinde bisiklet, polo, ‘v’ yakalara, yarasa kollara, salaş kol kesimlerine ya da dantel ve tül kollara da sık rastlayabileceğiz.  Bisiklet ve polo yakalar her sene olduğu gibi bu sene de en çok tercih edilenler arasında. Hem sade hem de şık olmak isteyenlerin tercihi. Ayrıca fiziğine güvenen bayanlar göbeği açık bırakacak tişörtleri de sık kullanacaklar bu yaz. Göbeği açık bırakan tişörtleri, yine dar paça pantolonlar ve mini şortlarla kombinleyebilirsiniz. Dantel kollar bayan tişört modelleri arasında gözde olacak. Dantel detayı, yer aldığı tüm ürünlere şıklık katıyor.

Tişörtlere de uygulanınca rahatlık ve zarafet bir arada oluyor. Son yıllarda dantel ve tül şıklığı giyim markalarının da kreasyonlarında sıkça kullanılıyor. Bu denli talep gören danteller ve tüller bayan tişört modellerinde de yerini almış durumda. Dantelin bu denli talep görmesi geçmişle ilintili olsa gerek. Eski dönemlerdeki kadınların elbiselerinde asla vazgeçemeyecekleri bir detay dantel.  Ve günümüze kadar tesirini kaybetmeden gelmiş.  Önceki senelerde olduğu gibi bayan tişört modelleri de cıvıl, cıvıl ve etkileyici görsellikte. Markaların renklerle dansı baş döndürse de klasik çizgiler taşıyan tişörtler de mutlaka dolabınızda yer almalı.  Gardırobunuzu yenilemeden önce bu  yılın trendleriyle ilgili bilgi almayı unutmayın..

Bu Yaz Bu Tişörtler Çok Konuşulacak ResimleriYorum Yaz