Örgü çanta modelleri

Önceleri anneannelerimizin yada babaannelerimizin bizlere yaptıkları örgü çanta modellerini hatırlarsınız. Oldukça şirin ve bir o kadarda işlevsel olan bu modeller, şimdilerde ünlü markaların reyonlarında biraz profesyonelce oluşturuluyor. Bayanların da çantaya olan meraklarıyla gün geçtikçe daha fazla ilgi markaların mağazalarına yansıyor. Bu tasarımlarda da dahi olsa, doğru olanörgü çanta modelleri arasından seçim yapmak son derece önemlidir. Gerek özel günlerinizde, gerekse günlük giyimde dahi bu modelleri tercih edebilirsiniz. Ama kaliteli olan tasarımları seçmek için birkaç öneriyi dikkate almanızda önem var. İlk dikkat etmeniz gereken detay, bu modelleri kullanan bayanların yorumları olmalıdır. Örgü çanta tasarımlarını tercih eden bayanlar, bu modellerin avantajlarını ve dezavantajlarını paylaşıyorlar. Birçok moda forum sayfasında bu detayları bulabilirsiniz. Şimdi biraz da örgü çantalar ve her sezon şık görünen butiklerden bahsedelim.

Ben modelleri incelerken tek bir modeli seçmekte oldukça zorlandım. Her model ayrı bir şıklık ve ayrı bir kombin ile ideal olabilir. Bu yüzden farklı görünen her tasarımı görsellerle aktarmaya çalıştım. Bence örgü çanta modelleri arasında en trend butiklerin bunlar olduğunu düşünüyorum. Tabi diğer moda sayfalarında da çok fazla tasarım ve renkli örgü butikleriyle karşılaştım. Daha çok bayanlar bu modellerin yapılışını merak ediyorlar. Örgü çanta nasıl yapılır? açıklamalı olarak sorunun cevabını arayan bayanlar var. Diğer konularımızda ayrıntılı olarak ben bu tasarımları nasıl yapacağınızı sizlere aktarmaya çalışacağım. Derya Baykal bu modellerin yapılış şeklini açıklamalı olarak aktarıyor. İleri konularda bu açıklamaları da anlatmaya çalışacağım.

Bu yazımıda daha çok modeller, tasarımlar ve trend olan butiklerden renkli reyonları seçmeye çalıştım. Aslında biraz da kombin edebileceğimiz rahat modelleri seçmeye çalıştım. Dantelli olan tasarımlarla dahi hoş bir kombini çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Tek bir markaya bağlı kalmayıp, hemen her markanın tasarımlarını incelemenizi tavsiye ederim. örgü çanta modelleri tasarımlarından da yeni sezonda dolabınıza birkaç koleksiyonu eklemeden geçmeyin. Bakalım sizlerde seçtiğimiz bu tasarımları beğenecek misiniz?

Örgü çanta modelleri Resimleri



Yorum Yaz