bayan bluz modelleri

Yaz modası için bayanlar şimdiden markaların bluz modelleri tasarımlarını aramaya başladılar. Renkli kategorilerde ilgi çekici reyonları hazırlayan markaların butiklerinde, son derece iddialı ve bir o kadarda farklı modeller var. Renk, tasarım ve baskı adına hemen her modeli bayan bluz modelleri arasında bulabilirsiniz. Biz yaz modası için şöyle bir tasarımları incelemeye koyulduk. İlgi çekici çok fazla tasarımla karşılaştığımızı söyleyebilirim. Beğendiğim tasarımların yanında, iddialı olan her modeli sizlere bu yazıda sunuyor olacağım. İki renk ve tek renk tasarımlardan oluşan bluz modelleri butiklerine şöyle bir göz gezdirelim.

Tasarımları incelemeye ünlü markalardan başlayarak, renkli olan reyonları bu yazıya eklemeye çalıştım. Benim ilgimi çeken ilk model, üzeri Indiana 35 yazılı tasarım oldu. Lacivert renkli tek omuzu dışarıda olan bu tasarım, bluz modelleri koleksiyonlarını geride bırakacak tarzda. Hem spor, hemde sade bir görünümle sizi çekici kılıyor. Aslında biraz da giyeceğiniz alana göre doğru kararları vermelisiniz. Mesela söylediğim bu tasarım günlük giyim için ideal bir bluz modeli olabilir. Altına tercih edeceğiniz keten yada kot pantolon tasarımıyla iddialı görünecektir. Yaz sezonunda da bayanlar sıkça kot şort tasarımlarına yoğunlaşıyorlar. Tabi durum böyle olunca bluz modelleri arasında bu butik vazgeçilmeyen renkler arasında diyebilirim.

Her ne kadar spor giyime olan merakımı gizleyemesem de, doğru olan kararı vermeniz açısından klasik tasarımlardan da tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Kendi modanızı doğru bir şekilde göstermek ve farklı olmak istiyorsanız, seçimlerinizde giyeceğiniz yere göre kararlar vermeniz çok önemli. bluz modelleri koleksiyonlarında da kendi kararınızı giyeceğiniz alana göre şekillendirmelisiniz. Size sunduğum görsellerde, hemen her alanda tercih edebileceğiniz modeller var. Bu yerlerin en önemlisi olan iş yerleri, çalışan bayanların en çok zaman geçirdiği alanlardan. Bu alanlarda bayan bluz modelleri arasından sade ve düz butikler tercih edilebilir. Yada klasik düz renklerden oluşan, üç rengin yada iki önemli rengin ön planda olduğu tasarımlar seçilebilir. Koyu kırmızı, turkuaza yakın mavi ve krem rengi tonlarıyla oluşturulmuş renkli bluz butiğine şöyle bir göz atın. Görsellerde birden fazla model bu renkler üzerinden oluşturulmuş. İş yerinde tercih edilebilecek bluz modelleri arasına alınabilir. Bunun yanında sade ve tek renkli toz pembe tasarımları da göz önünde bulundurmalısınız. Bunlarda ilginizi çekebilecek düzeyde diyebilirim.

Seçimi yapacağınız bu tasarımlardan, fiyat aralığı uygun olan modellere yönelmeniz de son derece önemli. Ünlü markalarda bluz butikleri, fiyat aralığı olarak sizlere kabarık gelebilir. Bluz modelleri ve fiyatları açısından biraz da daha önce denemediğiniz markalardan seçimler yaparak, farklı bir alışverişi yapabilirsiniz. Her mağazanın tasarımlarına şöyle bir göz atın. Kendinizce ideal olan bu butiklerden yaz gelmeden birkaç tasarımı dolabınıza ekleyin. Bakalım yeni sezon bluz modelleri görsellerinde bulunan tasarımları beğenecek misiniz?

bayan bluz modelleri ResimleriYorum Yaz