bayan bluz modelleri

Yz modsı için bynlr şimdiden mrklrın bluz modelleri tsrımlrını rmy bşldılr. Renkli ktegorilerde ilgi çekici reyonlrı hzırlyn mrklrın butiklerinde, son derece iddilı ve bir o kdrd frklı modeller vr. Renk, tsrım ve bskı dın hemen her modeli byn bluz modelleri rsınd bulbilirsiniz. Biz yz modsı için şöyle bir tsrımlrı incelemeye koyulduk. İlgi çekici çok fzl tsrıml krşılştığımızı söyleyebilirim. Beğendiğim tsrımlrın ynınd, iddilı oln her modeli sizlere bu yzıd sunuyor olcğım. İki renk ve tek renk tsrımlrdn oluşn bluz modelleri butiklerine şöyle bir göz gezdirelim.

Tsrımlrı incelemeye ünlü mrklrdn bşlyrk, renkli oln reyonlrı bu yzıy eklemeye çlıştım. Benim ilgimi çeken ilk model, üzeri Indin 35 yzılı tsrım oldu. Lcivert renkli tek omuzu dışrıd oln bu tsrım, bluz modelleri koleksiyonlrını geride bırkck trzd. Hem spor, hemde sde bir görünümle sizi çekici kılıyor. Aslınd birz d giyeceğiniz ln göre doğru krrlrı vermelisiniz. Mesel söylediğim bu tsrım günlük giyim için idel bir bluz modeli olbilir. Altın tercih edeceğiniz keten yd kot pntolon tsrımıyl iddilı görünecektir. Yz sezonund d bynlr sıkç kot şort tsrımlrın yoğunlşıyorlr. Tbi durum böyle olunc bluz modelleri rsınd bu butik vzgeçilmeyen renkler rsınd diyebilirim.

Her ne kdr spor giyime oln merkımı gizleyemesem de, doğru oln krrı vermeniz çısındn klsik tsrımlrdn d tvsiyelerde bulunmk istiyorum. Kendi modnızı doğru bir şekilde göstermek ve frklı olmk istiyorsnız, seçimlerinizde giyeceğiniz yere göre krrlr vermeniz çok önemli. bluz modelleri koleksiyonlrınd d kendi krrınızı giyeceğiniz ln göre şekillendirmelisiniz. Size sunduğum görsellerde, hemen her lnd tercih edebileceğiniz modeller vr. Bu yerlerin en önemlisi oln iş yerleri, çlışn bynlrın en çok zmn geçirdiği lnlrdn. Bu lnlrd byn bluz modelleri rsındn sde ve düz butikler tercih edilebilir. Yd klsik düz renklerden oluşn, üç rengin yd iki önemli rengin ön plnd olduğu tsrımlr seçilebilir. Koyu kırmızı, turkuz ykın mvi ve krem rengi tonlrıyl oluşturulmuş renkli bluz butiğine şöyle bir göz tın. Görsellerde birden fzl model bu renkler üzerinden oluşturulmuş. İş yerinde tercih edilebilecek bluz modelleri rsın lınbilir. Bunun ynınd sde ve tek renkli toz pembe tsrımlrı d göz önünde bulundurmlısınız. Bunlrd ilginizi çekebilecek düzeyde diyebilirim.

Seçimi ypcğınız bu tsrımlrdn, fiyt rlığı uygun oln modellere yönelmeniz de son derece önemli. Ünlü mrklrd bluz butikleri, fiyt rlığı olrk sizlere kbrık gelebilir. Bluz modelleri ve fiytlrı çısındn birz d dh önce denemediğiniz mrklrdn seçimler yprk, frklı bir lışverişi ypbilirsiniz. Her mğznın tsrımlrın şöyle bir göz tın. Kendinizce idel oln bu butiklerden yz gelmeden birkç tsrımı dolbınız ekleyin. Bklım yeni sezon bluz modelleri görsellerinde bulunn tsrımlrı beğenecek misiniz?

[gllery columns="2" ids="3607,3608,3609,3611,3612,3613,3614,3615,3616,3617,3618,3619,3620,3621,3622,3623,3624,3625" size="lrge"]

Yorum Yaz