Geniş basenleri küçük gösteren abiye elbise modelleri

Geniş basenleri küçük gösteren abiye modelleri için öncelikle vücudunuzun sahip olduğu bu kıvrımları sevmeniz gerekecektir. Bunu bir avantaja çevirerek tercih edeceğiniz abiye modellerinin daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra iri basenlere sahip olan bayanlar elbise seçiminde büyük sıkıntılar yaşamaktadırlar. Geniş basenleri olan bayanlar için abiye elbise modelleri, genellikle bel vurgusunun yapıldığı modellerdir. Belinizi ortaya çıkaracak olan modeller tercih etmeniz sizin daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Abiye elbisenize takacağınızı bir kemer ile muhteşem görünmeniz sağlanacak ve mucizevî bir etki yaratacaktır. Kemer her zaman görünüş için bir son noktadır. Bu bütün ilginin üzerinize çekilmesini sağlayacaktır. İri ve geniş basenlerinizin avantaja dönüşmesi ise sizin elinizde olan bir durumdur.

Bol olan abiye modelleri sizin rahat hareket etmenizi sağlayacaktır. Ancak bu modeller sizi güzellikten uzaklaştıracak modeller arasında yer alır. Bu modeller genellikle zayıf olan kişiler için geçerlidir. Basenleri geniş olan hanımlar için tercih edilecek modeller arasında yer almaz. Geniş basenleri olanlı küçük gösteren abiyeler, geniş kesimli tercih edildiğinde hamile görünümü yaratabilir.

Bu tarz elbiseler yerine maksi model olan elbiseler tercih ediniz. Eğer vücudunuz geniş basenlerin yanında kıvrımlı hatlara sahipse, mutlaka abiye elbise seçimi için ne çok bol ne de çok sıkı görünüm sağlayan elbiseleri tercih edin. Ortası olan elbiseler her zaman ideal bir görünüm yaratacaktır.

Geniş basenleri olan bayanların abiye elbise seçimleri genellikle göğüs altından genişleyen elbiselerdir. Şifonlar ile kapatılmış ve kumaşlar ile yoğunlaştırılmış olan basen bölgesi, genellikle kapatılmak istenir. Böylece gecenizin daha rahat geçmesini sağlayacaksınız. Geniş basenlilerin küçük görünmesini sağlayan abiyeler özellikle kemerli hatlar ile desteklenmiş olan modellerdir.

Bunların dışında kurdele desenlerde belin ince görünmesini sağlayarak, basenlerin harika görünmesine neden olacaktır. Vücut kıvrımlarınızı ortaya çıkarmak ise sizin elinizde. Basenlerinizi iyi kullanarak gecenin yıldızı olabilirsiniz. Göğüs altından başlayarak drapeli, etek uçlarına doğru ise şifon kumaşlar ile desteklenmiş elbiseler de yine en çok kullanılan modeller arasındadır. Doğru seçimler ile gecenizin harika geçmesini sağlayacak, aynı zamanda çok şık bir görünüm kazanacaksınız.

Geniş basenleri küçük gösteren abiye elbise modelleri ResimleriYorum Yaz