Balık abiye modelleri

Zarafetin vurgulayıcısı olan abiye modelleri arasında olan balık abiye tasarımları farklı desen ve renkleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Vücut hatlarını zarif ve aşırılıktan uzak bir şekilde vurgulayan bu model elbise formları,yılında da gerek düğünlerde gerek davetlerde hanımların şıklık yarışları ile gündemde olacak.

Orantılı vücut hatlarına sahip hanımların tercih etmesi gerek balık abiye modellerindeyılında göz alıcı renklerin haricinde kırık beyaz, beyaz tonlarda şık taşlar ile süslenmiş modellerde oldukça şık ve zarif bir görüntü için ideal seçeneklerden birini oluşturuyor. Uzun boylu hanımlar tarafından daha çok tercih edilen balık abiyeler de, en çok göze çarpan renkler arasında ise mor olacak gibi görünüyor. Mor rengin asaleti, taşlar ile bir başka havaya bürünerek şık davetlerde göz dolduracak. Ayrıca seksapel görünümü arttıran kırmızılar, asaleti ve gizemi aynı zamanda şık görünümü sağlayan siyahlarda bu yılın balık abiyelerin de karşımıza çıkıyor. Renklerinin dışında balık abiye modellerinde saten kumaşında kullanılması ile ışıltılı görünümler yakalanması hedeflenmiş. Parıltılı bir görünüm için satenin haricinde balık abiye elbiselerinde kendinden işlemeli kumaşlar ile ağır fakat hoş çizgiler yakalanmış. Göz alıcı renkler ile gözü yormayan aynı zamanda da dikkat çeken desenlerin kombinasyonu, bayanların göz alıcı vücut hatları ile birleşerek muhteşem bir görünüm sergiliyor. Her dönem abiyelerin vazgeçilmezlerinden olan payetler ile de balık abiyeleri kullanmak mümkün.

balık abiye elbiseleri yılında renk ve kumaş haricinde dökümlü eteklerde dikkat çekiyor. Uçuşacak gibi duran dökümlü kısımlaryılında genelde kalçaların hemen altından başlıyor. Uçuş uçuş ama aynı zamanda vücudunuza saran görüntüyü bu abiye modeli ile aynı anda yakalamanız mümkün. Fırfırlar ve dökümlü detaylarla askı kısmında da karşılaşmamız mümkün. Detay olarak kemer kısımlarında kullanılan kumaşlar ve taşlar ise göz alıcılığı arttırmak konusunda oldukça etkili. Deniz kızı elbiseleri olarak da bilinen balık abiyelerin straplez kesimli olanlarında, göğüs bölgesinde tercih edilen yoğun taş işlemeler uygun aksesuarlar ile kibar bir görüntü elde etmek isteyen hanımların bu yılda tercihi olacak. Balık abiyelerde de bu yılın sevimli modasına uygun olarak askı kısmında fiyonk kullanımına rastlamak mümkün.

Balık abiye modelleri ResimleriYorum Yaz