Etkili bir tarz yaratmak için 10 stil önerisi

Günümüzde rtık herkes iyi giyinmeye ve bunu yprken de lelde bir kombin ile değil iyi bir stil ile ypmy çlışıyor. İyi giyinmek elbette herkesin hkkı m bu hkkımız ktletmeden en iyi şekilde mody uygun olrk kullnlım ki hem biz hem de çevremizdeki insnlr görüntü ve estetik bkımındn rht etsin. Bunun için 10 stil önerisi üzerinde durlım. Herkesin etkili bir trz yrtmk için neleri ne ile kombinlemeli neler ypmlı bilmediğine eminim. Bilmeyenlere yrdımcı ollım.

Öncelikle ilk iş kendimizin frkınd olmk değerimizi bilmek ve kendimizi önemsemektir. İlk kurl budur. Nzik ve kibr olmk bulunduğumuz ortmlrd bu kibrlığımızı konuşturmmız bizi trz bir insn ypr. Ve bu durum özgüven ile devm eder. Kendisine güveni olmyn bunu insnlr ksi şekilde hissettiren kişi etkili olmycktır ve psif klcktır.

Özgüven shibi olmk siz ne giyerseniz giyin sizi trz ypr. Her zmn gülümsemekten de hiç kçınmyın. Bunun ynı sır vücut şekline uygun oln kıyfeti giymek de her zmn için önemlidir. Trend şeyleri tkip etmek ve mody uygun giyinmek sizi trz kılr. Giydiğiniz elbisede dekolte vrs miktrını iyi yrltın. Frklı bir kurl olrk d gittiğiniz yere göre giyinmeyi bilin. Her kıyfet her yerde giyilmez.

Gereksiz ksesur seçmek bize pun kybettirir. Aksesur kullnmk güzeldir nck kıyfetiniz ile uyumlu ve klitesi oln bir ksesur işinize yrycktır. Mkyj yprken de brtmmk gerekir. Hfif bir mkyj, mt bir ruj birz pudr işinizi görecektir. Doğl görünmek en iyi trzdır bunu unutmyın. Size kendi trzınızı sunm ve diğerlerinden frklı olm imknını sunr.

Kişisel bkımınız d bu önerilerde en önemli yklrdn birisidir. Kendinize oln bkımınız kendinize verdiğiniz önemi gösterir ki kendini önemsemeyen bir insn imjı d trz olmz. Cilt temizliği ve kokunuz sizi bu noktd ileriye tşır. Ağır olmyn bir prfüm işinizi görecektir. Teninize uygun bir koku ve tertemiz bir cilt size oldukç rtı sğlycktır.

[gllery ids="53901,53902,53903,53904,53905,53906,53907,53908,53909,53910"]

Yorum Yaz