ANTI-AGING BAKIM KREMİ NUXELLENCE DETOX VE ECLAT

NUXE, KOZMETİK DÜNYASINDA İLK KEZ GECE BOYUNCA CİLDE DETOKS ETKİSİ VE ENERJİ VEREN ANTI-AGING BAKIM KREMİ NUXELLENCE DETOX VE ECLAT İLE DAHA GENÇ BİR CİLT VADEDİYOR

Zaman içinde mitokondri, DNA’sında oluşan mutasyonlar sonucunda hücrelerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi üretemiyor.

Bu yüzden cilt mat ve ışıltısız bir görünüme sahip oluyor; inci çizgiler, kırışıklıklar ve sarkmalar oluşmaya başlıyor. DNA’daki bozulmalar nedeniyle artık cilt, uygulanan bakımlara cevap veremez hâle geliyor. Nuxellence Detox kremin içeriğinde bulunan üç patentli çarkıfelek, sığırdili ve gelincik özleri sayesinde mitokondri DNA’smı koruyor ve cildin yüzde 43 oranında onarılmasına yardımcı oluyor.

Nuxellence Detox

Nasıl ki sağlıklı bir cildin ilk adımı temizlikse, cilt hücrelerinin temizliği de hücrelerin sağlıklı çalışabilmesi için temel adımdır. Nuxellence’ın teknolojisinden ilham alarak üretilen Nuxellence Detox Bakım Kremi cildin yenilenmesinde kritik bir süreç olan gece boyunca, hücrelerin kalbine etki ederek, toksinlerinden arınmasını destekliyor. Güne iki saat fazla uyumuş gibi dinlenmiş bir cilt ile uyanmanızı sağlıyor. On patente sahip Nuxellence Detox hücre yaşlanmasında kilit rol oynayan otolizi (hücrelerin kendini temizleme sistemi) destekliyor. Bu sayede gece boyunca cilde detoks etkisi sağlarken hücte sayısını artırarak cilde gençlik veriyor.

Nuxellence Eclat

Nuxellence Eclat bakım kremi, Nuxellence Detox ile gece boyunca yenilenen cilde günlük bakımı tamamlayıcı dokunuş sağlıyor. Zeytin yaprakları ve düzeltici pigmentlerle cilde ışıltı verirken, hiyalüronik asit küreleri, vegalanga yapraklan ile cilde dolgunluk kazandırarak sıkılaşmasına yardımcı oluyor.

NI askeleriu cildi beslemek, yaşlanmam geciktirmek ve sıkılaştırmak gibi yanında; kış mevsimi düşünüldüğünde rahatlatıcı etkileri de var. Cilt tipinize en uygun

maskeyi keşfetmek için seçtiğimiz ürünleri mutlaka not edin!

adada en az iki. üç kore kullanılması gereken maskelerin her birinin avrı bir uygulama yöntemi var. Bazen birkaç dakika bazen de birkaç saat yüzde tutmak gerekebiliyor. Bunun yanı sıra cildi maskese hazırlamak ve sürme seklini i\i belirlemek de lıavli önemli.

Maskeler rica yüksek konsantrasvonlu aktif içerikleri sayesinde cilde enerji ve tazelik de katıyorlar. Bu nedenle ne zaman cilde uygulanması gerektiğinin de iyi saptanması gerekiyor.
LAST MINUTE DREAMS: Nuxellence DETOX \u0026amp; ÉCLAT 3KModa

ANTI-AGING BAKIM KREMİ NUXELLENCE DETOX VE ECLAT Resimleri
ANTI-AGING BAKIM KREMİ NUXELLENCE DETOX VE ECLAT

Nueva rutina facial para conseguir una piel luminosa 3KModa

ANTI-AGING BAKIM KREMİ NUXELLENCE DETOX VE ECLAT

Yorum Yaz