perde modelleri

Bir bynın en çok önem verdiği ev dekorsyonu tsrımlrı rsınd oln perde modelleri, dekorsyon mrklrının özel koleksiyonlrıyl dikkt çekiyor. Titizlikle seçilmek için butikleri krış krış ryn bynlr için bu yzımızd, şık görünen perde modelleri tsrımlrını pylşıyor olcğız. Ben bu modelleri sizlere tnıtmk için sdece tek bir mrky bğlı klmk istemedim. Aynı şekilde mrknın ynınd ülkemizin dışın çıkrk Amerikn pencerelerine uygun oln perde çeşitlerini de sizlerle pylşmk istedim. Bende modelleri seçerken nck bu şekilde doğru bir krşılştırmyı yptığımı gördüm. Bu yüzden klsik ve sıkç tercih edilen beyz rengin dışın çıkrk, frklı renklerle oluşturuln perde modelleri koleksiyonlrın yöneldim.

Ht ypmdn doğru bir seçimi ypbilmek için, belirli kriterleri ön plnd tutmnız çok önemli. Bynlrın sıkç yptığı önemli htlrdn biri oln stndrt model seçimi, çoğu zmn doğru bir krr olmybiliyor. Stndrt seçimden kstım, klsik modellerin her od için ynı seçilmesi nlmın gelir. perde çeşitleri içinde bu durum ynıdır. Dikkt ederseniz oturm odsınd vey çocuk odsınd hemen hemen ynı perde tsrımı seçilir. Uzun oln modellerin ltınd püskül yd dntel detylrıyl oluşturuln bu tsrımlr, çoğu zmn içinizi krrtbilir. Alcğınız ody, odnın renk uyumun göre doğru perde tsrımını seçmelisiniz. Çocuk odsı için yrı, oturm odsı için yrı, mutfk ve htt bhçe çıkışlrı için de yrı modelleri dekore etmelisiniz. 

Şimdi bir düşünün. Çocuk odsını eğlenceli ve renkli bir şekilde oluşturdunuz. Geriye sdece perdeler kldı. Siz de yine o klsik perde modelleri seçimlerini yptınız. Sizce bu kdr küçük bir dety, ne kdr eğlenceli olbilir. Yd çocuğunuzun eğlenebileceği, kendini rht hissedebileceği bir lnd, frklı bir görüntünün dışın çıkmış olbilir misiniz? Evet bence çıktınız. Çocuk odsı tkımlrı içinde yine klsik oln o beyz rengine yoğunlştınız. Çoğu kez doğru bir krr olduğunu düşünseniz de, gözünüz lıştıkç bu modeli de beğenmeyeceksiniz. Ben sizlere dünynın her ülkesinde tercih edilen perde çeşitlerini görsel resimlerle berber rdım. Aryışımı d tm istediğim modeller üzerine bitirdim. Birde sizler için seçtiğim görselleri inceleyin bklım. Ardındn tekrr evinizde tercih ettiğiniz perde modellerine şöyle bir bkın. Bklım bu tsrımlrdn sıkılck mısınız?

Ben modelleri incelerken hiç sıkılmdım. Görsellerin klitesi de oldukç ttmin edici oldu. Tç mğzsının modellerinde de bun benzer tsrımlrl krşılşbilirsiniz. Fiyt rlığı d son derece uygun. Perde modelleri ve fiytlrı mrknın mğzlrınd tm nlmıyl dört dörtlük diyebilirim. Şimdilik bu modellere şöyle bir göz gezdirin. Gelecek konulrımızd sizler için hzırldığımız çok özel detylrd olcktır. Perde modelleri nsıl dikilir? ilk etpt bu sorunun cevbını görsel bir şekilde sizlere 3kmod.com syfmızd ktrıyor olcğız.

[gllery columns="2" ids="6985,6986,6987,6988,6989,6990,6992,6993,6995,6996,6998,6999,7001,7002,7004,7006,7008,7010,7012,7013,7015,7017,7019,7020,7023,7025,7026,7028" size="lrge"]

Yorum Yaz