Slipper!

Geçen sezon hayatımıza giren ve babetlerin pabucunu dama atan slipper etkisi bu sezon tüm hızıyla devam ediyor. Topuklu ayakkabıyı ne yazık ki her daim giyemiyoruz; fakat aynı zamanda da şık görünmek istiyoruz. Kim demiş ki düz taban ayakkabıyla da şık olunmaz diye! Birçok ünlü marka bu sezon tasarladıkları yeni slipper‘ları görücüye çıkardı. İster kalem eteğiniz ile ofiste, ister alışverişe giderken skinny jean ile kombin yapabilirsiniz. Böylesine rahatlık kokan bir trendden geri kalır mıyız? Asla…

Slipper

Slipper

Ben lacivert rengini çok seviyorum.Özellikle koyu renk kotlarla şık durduğunu düşünüyorum.Desenli slipper’ları koyu renk skinny jean ve düz şifon gömleğiniz ile kullanabilirsiniz.

Slipper

Slipper

Bu püsküllü slipper’lar bana lise zamanımdaki Dexter’ları anımsatıyor.

Slipper

Bahar havasını iyiden iyiye yaşamak için, biraz da cesaretiniz varsa, neon renklere yönelebilirsiniz.

Slipper

Slipper

Slipper’ların  işli modelleri de mevcut.İsterseniz arma detaylı ya da hayvan figürlü olanları tercih etmek kişisel zevkinize kalmış.

Slipper

 

Geçtiğimiz sezon çok moda olan çivi ve zımba detaylarını her yerde görmekten

bıkmadıysanız,  zımba detaylı slipper’lar tam sizlik olabilir.

 

 

 

 

Slipper

 

 

 

Biliyorsunuz parlak detaylı her şey kelimenin tam anlamıyla birkaç sezondur ‘Golden Age’  döneminde. Slipper’lar da bundan nasibini alıyor.Yandaki modeli çok beğendiyseniz, düz ayakkabınızın üzerine de güçlü bir yapıştırıcı ve kırtasiyeden alacağınız dökme sim de işinizi görecektir.

 

 

 

 

 

Siyah ve beyazın birlikteliğini her zaman sevmişimdir.Bu sezonun trendi olan siyah&beyazı ayağınızda taşıyın.

Eminim birçok yerde karşınıza çıkmıştır ve çoğunuz çoktan bir tane slipper edinmişsinizdir; ama Beymen, Zara, Deichmann ve Bershka’da birçok slipper çeşidi olduğunu aklınızın bir köşesine not edin derim!

Yorum Yaz