Tayt modelleri

Renk renk, desen desen tayt modelleri vitrinlerin vazgeçilmezlerinden olmaya devam ediyor. Her yaşa, her zevke ve her bütçeye uygun bayan tayt modelleri kış sezonun ardından hem bahar hem de yaz sezonunda yine dolaplarınızın baş tacı olmaya devam edecek.

Son yıllarda tayt modası gittikçe artan bir ivmeyle modanın parçası oluyor. yılı da yine taytların bolca kullanıldığı bir yıl. İster desenli, ister sade, ister alışverişte, ister yemekte istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz tayt tasarımları bulabilirsiniz. Taytlarda artan çeşitlilik kullanım alanlarını da arttırmaya devam ediyor. Bazı özel iş yerlerinin klasik kıyafet olarak taytı görmeye başladıklar dahi söyleniyor.

Kışlık tayt modellerinde görmeye alıştığımız piramitler ve geyikler yavaş yavaş piyasadan çekilirken yerini yepyeni modellere bırakmaya başladı. Fermuarlı tayt modelleri ise hâlâ vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Fermuarlı taytlar hem klasik kıyafetlerde hem de spor giyimde oldukça sık tercih ediliyor. Pantolonu andıran bu modeli artık her yerde bulmak mümkün.

Yazlık tayt modelleri arasında renkler dikkat çekiyor. Pembeler, yeşiller, sarılar ve daha bir çok yaz rengini taytlara taşıyan tasarımlar bu sezonun gözdeleri arasında yer alabilir. Tişörtler ile kombin yapabileceğiniz gibi bu taytları inceliğinden dolayı etek ve elbiseleriniz ile de kombinleyebilirsiniz.

Spor tayt modelleri arasında ise yine fermuar detaylı taytlar olduğu gibi, düz renklere sahip klasik taytlar daha çok kullanılıyor.

Tayt alırken ise dikkat etmeniz gerek bazı noktalar var. Özellikle dikişler. Dikişleri sağlam olmayan taytlar sizi zor durumda bırakabilir. Alırken mutlaka kontrol etmelisiniz. Diğer bir nokta ise doğru bedeni bulmak. Her kıyafette doğru beden önemlidir. Taytlar ise biraz daha dikkat etmek gerekir yoksa bacaklarınızda kat kat bir görüntü ortaya çıkıp sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterebilir.

Desenli tayt modelleri beden konusunda hem avantaj hem dezavantaj sağlayabilir. Desenlerin kiloları vurgulayacak geniş gösteren modellere mi yoksa ince gösterecek dikey modeller mi olduğuna dikkat etmeniz de fayda var.

Tayt fiyatları da kalitesini göre değişiklik gösteriyor. İyi bir tay için ise en azından 20tl’yi gözden çıkarmanız gerekir.

Tayt modelleri ResimleriYorum Yaz