Kısa kollu elbise modelleri

Sıcak havalarda pantolon giymeyi sıkıcı ve zahmetli gören hanımların kurtarıcısı kısa kollu elbise modelleri bu yıl zariflikleri ile dikkat çekiyor. Şık ve rahat olan kısa kollu elbiseler hem her bütçeye hitap ediyor hem de kombin sıkıntısını ortadan kaldırarak şık olma avantajını biz hanımlara sunuyor.

Bu değerli parçaları kış boyunca çizmeler ve hırkalar, uzun ceketler ile kullanmaktan sıkılmayanlardan biri olarak, yeni model kollu elbiseleri görünce içim kıpır kıpır oldu. Renkleri, ufak ama can alıcı detayları ile rengarenk babetler ve kutu çantalar ile gözümün önünde canlanıyorlar. Elbise modelleri arasında bence straplez elbiseden sonra en sevimli modelleri bu kısa kollu elbiseler oluşturuyor.

Pli kullanımının bu sene oldukça fazla olduğunu daha önce deri etek modelleri konusu içerisinde de söylemiştik. Aynı şekilde kısa kollu elbiseler içinde de benim en sevimli bulduğum modeller pli eteklere sahip olan elbiseler oldu. Bel kısımlarında kullanılan minik ince kemerler ile ince bir bele vurgu yapan bu pli model elbiseler mavi ve turuncu renkleri ile tamda bahar havasına uygun.

Benim favori yaz kıyafetlerimden olan kısa kollu elbise modellerinde farklı zevklere hitap edecek kadar çok seçenek sunulmuş bu sezon. Şık olmak isterken farklılığı elden bırakmak istemeyen hanımlar için cep detaylarına sahip desenli kısa kollu elbiseler yakalarındaki orantılı dekolteler ile rahat kullanımlarını destekliyor. Cep detayı elbiselere rahatlık vermenin yanı sıra gündelik şıklık katması ile ön planda olacak. Ayrıca uzun elbiseler arasında da kısa kollu modelleri bularak rahat edebilirsiniz.

Kısa kollu elbise modelleri bahar modası içerisinde modası içerisinde de değerlendirilebilir. İsterseniz sevimli minik hırkalar ile isterseniz boyfriend dediğimiz uzun ceket modelleri elbiselerinizi ılık esintilere rağmen kullanabilirsiniz. Yeni sezon elbise modelleri babetler ile kullanıma çok uygun. Kapalı tarza sahip daha baharlık olan babetleriniz ile bu elbiseleri giyeceğimiz günlere ie çok az kaldı.

Ksa kollu elbise fiyatları içinde uygun fiyatlar bulmakta zor değil. İyi bir model ve kesimi 35tl’den başlayan fiyatlar ile çoğu mağaza da bulabilirsiniz. Ayrıca internette güvendiğiniz alışveriş sitelerine de eminim bu modellerden sıkça indirime girenler oluyordur.

Bol indirimli alışverişler dileriz :)

Kısa kollu elbise modelleri ResimleriYorum Yaz