2015’in Moda Renkleri

2015 e dair birçok merak edilen konulardan biri de giyilecek olan kıyafetlerin renk tonlamaları olacaktır. Yaz sezonunu yavaş yavaş geride bıraktığımız bu günlerde esas merak konusu olan 2015 kış renkleri bizleri oldukça fazla meşgul ediyor. Bu merak konusunu gidermek için işte size 2015 in moda renkleri. Renk ve giyim moda renklerinin açıklanması. Geçtiğimiz günlere denk geliyor. Her renge göre değil de renklerin yarattığı etkilere göre isimlendirme dikkatimizi çekiyor. Bunlardan Making yani yapmak oluşturmak konulu olan renkler sıcak oldukça rahat ve modern renklerdir. Bunlara ek olarak ise No Limit yani sınırı olmayan renkler olarak karışımıza çıktı. Bu renkler ise daima drama yüklü olan ve bunu hissettiren renklerdir. Bakıldığında renk yoğunluğunu göreceğiniz karmaşık renkleri barındırıyor.

2015 moda renklerinde Voyage yani seyahat de oldukça dikkati çekiyor. Bu renk daha çok toprak rengini anımsatan renklerdir. Moda tasarımcılarına göre ise dünyanın kendi köklerine indiği ve varoluş renklerini barındıran renk bütünlüğünü yansıtıyor. Form beyond ise birçoğu şeyin uzağına geçmek olarak karşıma çıkıyor bu renk ağırlığı ise evrenin derinliklerine yolculuk olarak karşımıza çıkıyor ve özellikle siyah ve morun bütününü oluşturuyor.İşte 2015 moda renkleri böyle farklı konuların tercih edilerek oluşturulduğu bir potpori sunuyor. Moda renkler 2015 için devam edelim. Çünkü birçok konu başlığında açıklama söz konusu.

Break Through ise atılım anlamını taşıyan bir renk tonlamasına hâkim. Bu ise bize yeşil ve mavinin canlılığını yansıtan ve aynı zamanda odak noktası oluşumlar yaratan bir kategoridir. Peyzajı anımsatan bir görünüm sergiliyor. Parlak renklerin yoğunluğunu oluşturan bu katman ile sizlere hayat veriyor. Bu renkler 2015 moda renklerini size sunuyor.

Çünkü bu renklerin en önemli durumu bütün yıl bu renklerin ağırlığında giysiler kullanılacak olmasıdır. İşte 2015 moda renkleriile ilgili sizlere fikir edinebileceğiniz ve tercihlerinizi şekillendireceğiniz yazımız. Moda tasarımcılarının bu renkleri kullanarak yaratacakları kreasyonlar hepimizin merak konusu olmaya devam ediyor. 2015 oldukça canlı ve sofistik bir renk karnavalı bizleri bekliyor.

2015’in Moda Renkleri Resim Galerisi

Sonraki 2015’in Moda Renkleri Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

 

Yorum Yaz