Çanta Modelleri

Özellikle çntlrd ön pln çıkn şekiller, birçok rengin bir rd kullnıldığı modellerle krşımız çıkıyor. Kreler, üçgenler, geometrik şekillerden oluşn koleksiyonlr podyumlrd d oldukç sık rstlnnlr rsın giriş yptı. Hreketli ve frklı bir izlenim yrtn modeller i Tie-Dye olrk bilinen trend bu sezon yeniden krşımız çıkıyor. Btik boym sntındn yol çıkrk hzırlnn prçlr oldukç şık ve modern. Desenlerin hkim olduğu yz ylrınd btik esintileri ise oldukç bşrılı. Bu yzınd en çok ses getiren deseni olck gibi. Bu yz lışık olduğumuz desenlerin dışın çıkıyoruz! Leoprlr, fil motifleri, slnlr, kplnlr krşımız çıkıyor ve fzlsıyl cool görünüyorlr. Birçok sezondur krşılştığımız hyvn figürlerine yeni eklenenlerle sezon oldukç hreketleniyor. Üstelik bu desenler podyumlrdn sokklr tşınn ve fzlsıyl ilgi gören desenler. Desenler rsınd piknik hvsı estiren pötikre deseni, pstel tonlrıyl yz ylrının gözdesi oluyor. Fzlsıyl semptik ve kibr esintilerin yer ldığı deseni ykkbı, çnt ve birçok prçd görmek mümkün. İnce klın, enine boyun frk etmeksizin uznn çizgiler sezon boyunc üzerimizden çıkmycğının sinyllerini veriyor. Olduğundn dh iri gösteren çizgiler ise bu sezon det trihe krışıyor gibi. Renklerin coştuğu ve çizgilerin dns ettiği prçlrdn fzlsıyl grdıroplr eklemekte fyd vr.

Ttili seviyoruz; mevsimin yzı getirmesiyle seyht plnlrı ypılmy bşlndı. Metropol ve iş hytının yoğunluğundn fırst bulmynlrı kıskndırck ttil fotoğrflrı için en önemli şey tbi ki seyht vlizimiz. Peki, bu mükemmel ttil için vlizimizde olmsı gereken prçlr neler? Stil shibi her kdının vlizinde bulunmsı gerekenler için ipuçlrımız bir göz tın! Yıllr boyu gözümüze çrpn renkli şortlr hemen hemen her kombine uyum sğlyn detylrl gece gündüz kullnım çık. Vlizinize eklemeniz gereken bir diğer prç ise yz kşmlrının kurtrıcısı şık bir sndlet. Hem geceyi kurtrıp, hem de rhtlığınızı koruybilirsiniz. Lncome Lip Lover ile yz boyu dudklrınızın bkımını ypıp ynı zmnd renklendirirken, MUFE Bronzer’ ın ışıltısı ile dikkt çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. Cildinizi yzın sıcklığındn korumk için ise LANCASTER’ın frklı güneş korum serilerini inceleyebilirsiniz. Özellikle güneşlenirken müziksiz ypmynlrdnsnız, busezon shillerde çok fzl renkli kulklıklrl krşılşbilirsiniz. BEYAZLAR İÇİNDE Yz gelmişken ve düğün sezonu çılmışken, bundn bhsetmesek olmzdı. Hemen düğün trendlerinden konuşlım. Sizin de bildiğiniz gibi düğün konseptlerini genel olrk üç n bşlık ltınd toplybiliriz.

Şöyle ki; slon düğünü, kır düğünü, ve kumsl düğünü. Gelelim bu frklı trzlrdki düğünlerde tercih edilebilir gelinlik modellerine. Slon düğününde yni sry düğünü temsı d diyebiliriz en şık ve en ‘prenses’ gelin olbilirsiniz. Zemin müsit, mekn müsit. Sçlr topuz olbilir, mkyjd ğır kçbilirsiniz. Bhsettiğim gibi bu trz bir düğünde oly sizin hyl gücünüzü zorlmnız klıyor. En kbrık gelinlikle sryın merdivenlerinden şğı süzülürken kimse “her şeyi ne kdr d brtmış” diyemez. Htt ksine kendilerinin gereğinden z özenmiş ve sde olduklrındn şüphelenip hyıflnbilirler! Bu yüzden eğer ruhunuzd tkıp tkıştırmk, prensesler gibi tüm ilgiyi kendi üzerinize çekmek istiyorsnız slon yni sry düğünü temsı kesinlikle tercihiniz olmlı. Diğer bir ynd d kır düğünü temlrı vr. Geçtiğimiz sezonlrın d fvori konseptlerinden oln kır düğünü; gösterişten uzk, sdelikten ve doğyl iç içe olmktn zevk ln çiftlerin hl bir numrlı tercihi olmy devm ediyor. Tbi ki bu konseptte bir prenses hvsı yrtmyız. Kbrık gelinlik, ğır bir topuz ve mkyj örtüşmez kır düğünüyle. Sçlr dh çok çık bırkılıp, üzerine birkç çiçek serpiştirilebilir y d yrım örgü topuzlr ile hem cool hem de zrif bir görüntü yrtbilirsiniz.

Mkyj gelince; sl kırmızı ruju ve çok koyu renkli göz mkyjını klınızdn bile geçirmeyin! Bşt d dediğim gibi doğllıktn yn oln gelin dylrının tercih etmesi gereken bir konsept oln kır düğününde; pstel şeftli tonlrınd ypılck bir mkyj sizi o konseptin içine lır ve bir bütünlük içinde çok hoş ve zrif görünmenizi sğlr. Son olrk kır düğününden bhsederken; sivri topuklu bir ykkbı seçme gfletinde bulunmycğınızdn hiç şüphem yok! Aksi tkdirde düğününüze ylın yk devm etmeyi göze lmış olursunuz.Ve sır geldi üçüncü düğün konseptimiz oln, benim de fvorim kumsl düğünlerine geldi. Geçen yıldn itibren birçok ünlünün de bu konsepti tercih ettiğini biliyorsunuz. Bu temnın en çekici ynı hem slş ve rht, hem de bir o kdr elit ve mslımsı bir ortm yrtılbilir olmsı. Tbii ki bir slon düğünü kdr ğır ve gösterişli olmz m bir kır düğünü kdr d doğl ve gösterişten uzk olmsın gerek yoktur.

Bzı ortk noktlrı vr elbette, mesel ykkbı seçimlerinde sivri topuk ve burunlu giyilmemesi gibi! Gelinlik konusun gelince kır düğününden frklı olrk birz dh çılgınlşbilirsiniz. Sonuçt bir kumsld y d bir ddsınız ve etrft denizden bşk bir şey yok. Konseptinize ufk dokunuşlr yprk, gelinliğinize sde m bir tutm pırıltı ekleyebilirsiniz. Y d nif m birz d seksi oln bir dekolteyle gelinliğinize d esintisi verebilirsiniz. Htt belki de birz dh brtıp myo üzerine giyilmiş trnsprn detylı bir gelinlik bile tercih edebilirsiniz. İşte bu kumsl düğününün en sevdiğim özelliğinden biri de çılgınlşmnız olnk sğlmsı ve bunu d çok iyi tşımsıdır. Mkyj kısmın geldiğimizde ise iki seçenek de bu temd olbilir. Tercihinize göre; y kır düğünündeki gibi sde, doğl bir mkyj y d kendi yrtcğınız pırıltılı konseptinize yk uydurn hfif inci vey pırlnt dokunuşlrını mkyjınız ynsıtbilirsiniz.Konseptler hzır, mevsim de hzır; sır geldi doğru dmt dyınızı bulmy! RESOKT W 7 Resort ile yenilenen podyumlrdn trend notlrı listesi oldukç kbrık. Louis Vuitton’dn lışık olmdığımız konfor rhtlığı, Gucci’nin benzersiz stili, Chnel’in Küb versiyonu, Fendi’nin geometrisi ve Moschino’nun oyun prkı listeyi oldukç güçlü tutuyor. Stilinizde çığır çck podyum mnzrlrı için Resort’den en iyi kreler.

Kırmızı, siyh ve mvi renklerin muhteşem bir bütünlük sğldığı koleksiyond en dikkt çekici ıokt uçuşn ve frk yrtn desenler. Geometrik desenlerin yoğunlukt olduğu Resort sezonund etnik desenleri rhtlıkl kullnn endi, doğy dönüşü de simgeliyor. Kelebek v çiçeklerin yoğun olmsı yine ilgiyi çekici. CHIRISTIAN DIOR Tm bir Prizyen ruhunu tşıyn Dior, Londr’d yeni koleksiyonuyl hriklr yrttı. Giyim kuşğınd fzlsıyl özgür olunbileceğini gösteren Dior, tm nlmıyl yine dındn uzun süre bhsettirecek gibi. Oxfordshire’dki Blenheim Sryı’nd gösterimi gerçekleşen defileye sosyete kımı yşndı. İşlemelere ve süslemelere sık sık yer verildiğini söyleyebiliriz. GUCCI defilesi tm nlmıyl muhteşem. Mody frklı bir bkış çısı kzndırn ve tüm izleyiciyi soluksuz bırkn defilede mod tm nlmıyl hikyeyle buluştu. Ucu çık m kendi krkterini ynsıtn hikyeler. Yrtıcı dvetiyesiyle frkını orty koyn kretif direktör Alessndro Michelle’nin, modyı bir hikyeyle buluşturmsı ise en czip nokt. Resort koleksiyond gotik ve viktoryen esintiler fzlsıyl mevcut. Erkek modsın d ynı defilede değinen Michelle, kdın ve erkek giyimin tek bir defilede gerçekleştirilebileceğini de knıtlmış oldu. Moschino ise Los Angeles t gerçekleşti. Defileye dmg vurn model Presley Gerber, Cindy Crwford’un oğlu modellik kriyerine iyi bir giriş ypmış oldu. Yüksek belin vurgusunun sık ypıldığı, hreket ve cnlılığın tüm defile boyunc sürdüğü Moschino defilesi, tm nlmıyl renk cümbüşünü nımstıyordu. Çizgilerin yoğunlukt olduğu, turuncu rengin fzllığı, desenlerin popülerliğini koruduğu defilede tm nlmıyl bir oyun prkını ndırıyordu. ON CHANEL Küb’d çık hvd düzenlenen Chnel defilesinde birçok güzel dety rstlmk mümkün. Frklı çntlrın, enteresn şpklrın, yzılı tişörtlerin, rb ve çiçek desenlerinin hvsı bir bşk esiyor. Etek boylrındki uzunluk ve kültürel esintilerin ynsıdığı defilede Küb’nın modern trihi derinlemesine işlenmiş. Coco Chnel’in kodlrının d tşındığı defilede, uzun ve hfif elbiseler, kıs sivri topuklr 1950’lere dönüşü simgeliyordu.

Diğer önemli bir dety ise, Chnel’in olmzs olmz tüvit tkımlrının püsküllerle uyumu ve dh modern hle getirilmesi. Defile tm nlmıyl Küb’y sunuln övgü niteliğindeydi. LOUIS VUITTON koleksiyonu dh önce hiç rstlmdığımız trzd, fzl sportif ve rht. Fütüristik çizgilerle geleceğe yolculuğu simgeleyen koleksiyon, konforu ve rhtlığı vurguluyor. Siyh ve mvi tonlrın hkimiyet kurduğu defilede eski ihtişm etkisi oldukç zdı. Yz modsı trendleri rsınd plj indikçe renklerin coştuğu ve krnvl dönüşen bir görüntü ile krşılşıyoruz. Hliyle plj öncesi lışveriş için listeye eklenecekler her geçen gün rtıyor. Seyht öncesi son dkik çıkn eksikleri htırlmk vey tmmly çlışmk ise en zoru. Tüm yzı kurtrck, sezon trendleriyle uyumlu, plj modsınd olmzs olmzlr için listeyi ezberleyin1 Yzın renklerinden oin turuncu hkimiyetini pljlrd d koruyor. Özellikle renkli ojelerden turuncu yzın fvorileri rsınd. Çntdn yrılmmsı gereken güneş kremi ve cnlndırıcı sprey tlnmmsı gerekenler rsınd. Bikinilere göre myolrın dh gözde olduğu sezon ise tm nlmıyl yzı. Bikinilerdeki yüksek bel modsı bu yz d popülerliğini koruyor. Birçok mrkd rhtlıkl bulbileceğiniz yüksek bel bikinilerde desenler ise ön plnd. Yüksek bel bikini ile tm nlmıyl kombin yrtn sç bndnlrı d frklı bir hv ktıyor.

Rujlrd nude tonlrı ön plndyken kırmızı rujun ne işi vr demeyin, o bmbşk1 FASH Şehirde stil shibi bir yz geçirmek için kurtrıcı ve ipuçlrıyl dolu listeye hzırlnın. Tsrımcılrın kurllrı yıkrk yoğunlştığı trendleri günlük hyt tşırken hiç zorlnmycksınız. Rhtlığı ve şıklığı simgeleyen prçlr ile stil shibi olbilir ve bkışlrı toplybilirsiniz. FASH EN COOL RAHATLIK Asl vzgeçemediğimiz prçlrın bşınd gelen t-shirtler, yerlerini dh d sğlmlştırrk vrlıklrını sürdürüyor! Bskılı, çizgili, mottolu… Birçok frklı tsrıml krşımız çıkn bu en olmzs olmz prç yeni tsrımcılrın dokunuşlrıyl her zevke hitp edecek bir seçki sunuyor bizlere… Mix&Mtch nlyışının giderek yygınlştığı günümüzde, slş bir t-shirt çok şık ve phlı bir kombinle dhi müthiş bir uyum yklybiliyor. İşte bu noktd; dümdüz bir t-shirt dışınd sizi doğru nltn, kıyfetinizi tmmlyn frklı modellere de ihtiyç duyuyor. Son dönemin dikkt çeken ve t-shirt konusund frk yrtn üç mrksın sorduk: Gruff, Let’s Code, Bsic&More

[gllery ids=""]

Yorum Yaz