Beli ince gösteren tesettür modelleri

Bildiğiniz gibi pek çok giyinme ipuçları ile vücudunuzun isteğiniz kısmını kapatabilir ve ye ön plana çıkarabilirsiniz. Beli ince gösterentesettür modası kadın için çok önem taşıyor onu kadın yapın şeydir diyerek önemenden de bahsedebiliriz. Peki, her kadın mükemmel bir bele mi sahiptir? tabi ki hayır. Ama eğer beli kalınsa da bunu giyimi ile yumuşatabilir güzel bir görünüm sağlayabilir. tesettür modası giyiminde öncelik estetik kapatmak ve zevkli örtmek olacak.

Dış giyimde zaten bol olduğu için anlaşılmayabilir ama üst ve alt giyimde günlük kıyafetlerinizde belinizin şekli ortaya çıkabilir sizlerde bunu tesettüre uygun olarak kapatmak istiyorsunuz doğal olarak o halde yapmanız gereken eteğiniz ile bluz ve ya gömleğiniz ile bir kum saati oluşturmaktır.

Buna uygun pek çok tesettür modelleri bulabilirsiniz. Bunu nasıl mı oluşturacaksınız? Alt giyimde yüksek belli etekler ve ya pantolonlar üst giyime de peplum bluzlar gömlekler ve ceketler bu konuda yardımcı olacaktır. Özellikle son zamanların modası olan peplum bluzlar çok işinize yarayacaktır. Belinizi incecik ve şık gösterecektir.

Beli ince gösteren tesettür modelleri bunlarla sınırlı değildir çan etekler A kesimli etek modelleri sizler için uygundur. dikkit etmeniz gereken husus özellikle uzun ve yerleri süpüren etek modelleri olmalıdır. Ve eteğin rengi koyu olmalıdır.  Düğünlerde kınalarda abiye tercihlerinizde son moda paneller sizi incecik gösterir. Bu tarz dikimli elbiselerden mutlaka bulundurun .

Bu elbiseler iki yandaki daha koyu parçaların eklenmesi ile oluşur. Ayrıca ince gösteren tesettür modelleri en temel kuraldır. Panel kesimler sizi ince göstermekle kalmaz kalçanızı toparlar. Pantolon olarak aşağı doğru daralan pantolonlar size istediğiniz tarzı kazandırır. Artık modası geçen balık kesimler de ince gösterir ama düzgün bin kalçaya sahip değilseniz hoş durmaz. Ama giyiminizi sadece bu şekilde kısıtlamak istemezsiniz.

Onun için ikinci parçayı seçtiğiniz ilk parçaya göre oluşturmalısınız. Örneğin kalem etek giymek istiyorsanız üst kıyafeti biraz bol tutmanız önemli. Ancak belinize sokmayı unutmayın. Ayrıca beli ince göstermek için olmazsa olmaz parça kemerleri sakın ha sakın unutmayın. Ve doğru noktayı tutturtun .

Beli ince gösteren tesettür modelleri ResimleriYorum Yaz