Dünyanın En Ünlü Diyetisyeni İle Zayıflama Üzerine Ropörtajımız

Dünyanın En Ünlü Diyetisyeni İle Zayıflama Üzerine Ropörtajımız

Geçen hft Mimi’de dünyc ünlü diyetisyen Dukn ile yptığımız ropörtj:

3K Mod: Birkç kilo vermeniz gerektiğini düşündüğünüzde ne yprsınız?

Egzersiz ve yeme progrmım bkrım. Yediklerime bkr ve şeker ve nişst lmyı bırkırım. Ayrıc egzersizlerime bkr ve nereye yoğunlşcğımı görürüm. Belki de kullndığım ğırlığı rttırmk gerek. Kendime meydn okurum.

3K Mod: Sırdn bir günde ne yersiniz?

Her zmn üç öğün yemek yerim ve her gün beş def tıştırmlık şeyler lırım. Khvltı: Hemen hemen her zmn 1/3 fincn Yumur tkoloji (sıvı yumurt beyzı) ve bunu sebzelerle krıştırırım (mntr, ıspnk, biber vs.) Ayrıc bir prç Zülkif tostu yerim (tm thıl). Sbh tıştırmsı: Genelde çilekli yğsız yoğurt vey nnslı köy peyniri yerim. Öğle yemeği: Myonezsiz hindi plmr vey tvuklu slt lırım. Öğlen tıştırmlık olrk peynirli Wss krker vey bir vuç rezine vey bdem. Akşm yemeği: Pirinçsiz bulbilirsem suşi yemeği seviyorum. Ayrıc ızgrd blık ile berber slt vey roklı ızgr tvuk.

3K Mod: Kendi egzersiz progrmmız nedir?

Her zmn hftd üç kez tüm beden ğırlık idmnı yprım. Krdiyo için, hftd dört beş kez, 3040 dkik bir egzersiz yprım. Elip tip bükülme ve merdivenleri koşm gibi egzersizleri krıştırrk krdiyo egzersizleri denerim. Ayrıc hftd bir vey iki gün yog yprım.

3K Mod: Jimnstik ypmk istemediğimiz günler için bize motivsyon verecek bilge bir sözünüz vr mı?

Kendinize şöyle demelisiniz: “Dh iyi bir ruh hli için egzersiz ypmlıyım.” Egzersiz her zmn iyi bir form lmk için ypılmz. Ayrıc duygusl olrk d bizi besler. Dışrı çıkmk ilk şmdır ve sonr spor slonun geldikten sonr, bunu çok sevecek ve spor yptığınız için mutlu olcksınız.

3K Mod: Hollywood’d sizce en iyi vücud kim ship ve neden?

Jennifer Grden Hollyvvood’dki en iyi vücud ship kişi çünkü doğru yemek tercihleri ypıyor ve hftd dört def düzenli bir şekilde egzersiz ypıyor.

3K Mod: Kuytud klmış m denenmiş ve geçerli oln bir sırrınız vr mı?

Sbhlrı ilk olrk sıck su ve limon lmk ciğerler için iyidir. Aynı zmnd sindirime de yrdımcıdır. Aynı zmnd kilo vermede yrdımcı oln bir numrlı şey geceleri nişstlı krbonhidrt limim kesmektir.

3K Mod: Kırmızı hlılı özel gecelerden önce ünlü müşterilerinize ne ypmlrını söylersiniz?

Kıs bir zmnd bir ünlüyü özel bir gece için hzırlmk sık bşım gelen bir şeydir. Hızlı bir şekilde kilo verme sırlrımdn bzılrı şunlrdır: Diyetinizden nişstlı krbonhidrtlrı çıkrmk, evden bur cuburlrı tmk ve rlıklı ve dönüşümlü idmnlr ile egzersiz süresini rttırmk.

3K Mod: Hngi ünlüler sizin ürününüzü kullnıyor?

Jennifer Grner, Cindy Crwford, Jessic Biel, Popy Montgo mery, Jessic Cpshvv, Kim Rver, Kte Beckinsle ve Kerry Wshin gton gibi Hollyvvood yıldızlrı ile çlıştım.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/zyiflm-diyet/dunynin-en-unlu-diyetisyeni-ile-zyiflm-uzerine-roportjimiz/ttchment/z" rel="ttchment wp-tt-36140">

Yorum Yaz