Bayanlara Günlük Stil Ve Giyim Önerileri

Moda

S Omuzlrım dr bu yüzden strples giyerken sıkıntı yşıyorum. Sizce dh geniş görünmesini nsıl sğlybilirim?

C Strples vey skılı modelleri tercih ettiğinizde modelin bol olmmsın ve bel oyuntusunu vurgulmsın dikkt edin. Eğer proporsiyon olrk geniş göstermek istediğiniz bölgeniz omuzlrınızs vücud oturn streç kıyfetler tercih edin. Ayrıc göğüsleriniz büyükse bir dezvntj oluşturur ve böyle bir durumd toprlyıcı sutyen kullnmk en doğru seçim L olcktır.

S Ten rengim oldukç beyz Hngi renkleri tercih etmem doğrudur?

C Beyz tenlilere fuşy, nrçiçeği gibi cnlı renkleri y d lcivert, nefti yeşil gibi koyu tonlrın ykıştığını düşünüyorum. Pstel renkleryd uçuk tonlr d şüphesiz beyz tende çok elegn duruyor. Anck özel gün ve gecelerde, profesyonel sç ve mkyjl desteklenmesi gerektiğine innıyorum.

S Sezond öne çıkn midi boy etekleri çok beğeniyorum. Anck boyum uzun değil. Nsıl kombinle hoş bir görüntü yrtbilirim?

C Artık spor ykkbılrın ve sneker’lrın bile gizli pltformlu y d çok klın tbnlı modelleri mevcut olduğu için midi boy etekler de, kullnım lnın göre ince topuklu stiletto’lrl, bootie’lerle vey bhsettiğim spor ykkbılrl kombinlendiği tkdirde boyu olduğundn d dh uzun gösterebilir.

Ölçülü ve her zmn şık oln bu kışın fvori prçsı ynı zmnd oldukç prtik! Güncellenmiş kesimler ve ktmnlrl yeni klsik olm yolund ilerliyorlr.

Hrik bir çift gözlük ve boğzlı kzk ile görünümünüz nınd değişecek. Soluk, krem tonlrındki bol kesimli kzklr, özellikle dökümlü pntolonlr giydiğinizde romntik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yeni, uzun modeller – ince, yndn yırtmçlı y d petek desenler deri pntolonlr ve cesur ultr minilere geleneksel bir hv ktmnızd yrdımcı olcktır. Sçlrınızı gevşek bir şekilde ensenizde toplyın ve bir editörün onylycğı slşlıkl kzğın kollrını hfifçe yukrı çekin.

[gllery ids="50950,50951,50952,50953,50954,50955,50956,50957,50958,50959,50960,50961,50962,50963,50964,50965,50966,50967,50968"]

NEDEN İŞE YARIYOR? içinizdeki o shne tutkusunu doğru bir şekilde lcivert kdife blzer ve çiçekli sten pntolon İkilisine yönlendirin. Mikrofon sıkı sıkı srıldığınızd prlmlrı için büyük yüzükler tkın.

NEDEN İŞE YARIYOR? Spot ışıklrı üstünüzdeyken rht etmek için giydiğinizde frikik vermeyen, minimumd risk tşıyn bir elbise tercih edin. Sivri topuklr ve zrif birkç ksesur ile içinizde sklnn o eğlenceli kızın d tüyosunu verin!

Yorum Yaz