Bayanlara Günlük Stil Ve Giyim Önerileri

S Omuzlarım dar bu yüzden straples giyerken sıkıntı yaşıyorum. Sizce daha geniş görünmesini nasıl sağlayabilirim?

C Straples veya askılı modelleri tercih ettiğinizde modelin bol olmamasına ve bel oyuntusunu vurgulamasına dikkat edin. Eğer proporsiyon olarak geniş göstermek istediğiniz bölgeniz omuzlarınızsa vücuda oturan streç kıyafetler tercih edin. Ayrıca göğüsleriniz büyükse bir dezavantaj oluşturur ve böyle bir durumda toparlayıcı sutyen kullanmak en doğru seçim L olacaktır.

S Ten rengim oldukça beyaz Hangi renkleri tercih etmem doğrudur?

C Beyaz tenlilere fuşya, narçiçeği gibi canlı renkleri ya da lacivert, nefti yeşil gibi koyu tonların yakıştığını düşünüyorum. Pastel renkleryada uçuk tonlar da şüphesiz beyaz tende çok elegan duruyor. Ancak özel gün ve gecelerde, profesyonel saç ve makyajla desteklenmesi gerektiğine inanıyorum.

S Sezonda öne çıkan midi boy etekleri çok beğeniyorum. Ancak boyum uzun değil. Nasıl kombinle hoş bir görüntü yaratabilirim?

C Artık spor ayakkabıların ve sneaker’ların bile gizli platformlu ya da çok kalın tabanlı modelleri mevcut olduğu için midi boy etekler de, kullanım alanına göre ince topuklu stiletto’larla, bootie’lerle veya bahsettiğim spor ayakkabılarla kombinlendiği takdirde boyu olduğundan da daha uzun gösterebilir.

moda-157

Ölçülü ve her zaman şık olan bu kışın favori parçası aynı zamanda oldukça pratik! Güncellenmiş kesimler ve katmanlarla yeni klasik olma yolunda ilerliyorlar.

Harika bir çift gözlük ve boğazlı kazak ile görünümünüz anında değişecek. Soluk, krem tonlarındaki bol kesimli kazaklar, özellikle dökümlü pantolonlara giydiğinizde romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Yeni, uzun modeller – ince, yandan yırtmaçlı ya da petek desenler deri pantolonlara ve cesur ultra minilere geleneksel bir hava katmanızda yardımcı olacaktır. Saçlarınızı gevşek bir şekilde ensenizde toplayın ve bir editörün onaylayacağı salaşlıkla kazağın kollarını hafifçe yukarı çekin.

Bayanlara Günlük Stil Ve Giyim Önerileri ResimleriNEDEN İŞE YARIYOR? içinizdeki o sahne tutkusunu doğru bir şekilde lacivert kadife blazer ve çiçekli saten pantolon İkilisine yönlendirin. Mikrofona sıkı sıkı sarıldığınızda parlamaları için büyük yüzükler takın.

NEDEN İŞE YARIYOR? Spot ışıkları üstünüzdeyken rahat etmek için giydiğinizde frikik vermeyen, minimumda risk taşıyan bir elbise tercih edin. Sivri topuklar ve zarif birkaç aksesuar ile içinizde saklanan o eğlenceli kızın da tüyosunu verin!

Yorum Yaz