Seksi elbise modelleri

Arama motorlarında seksi elbise modelleri adı altında çok fazla tasarım aranıyor. Adın doğru olup olmadığını tartışmayacağım. Ancak bayanların bu adla aradıkları tasarımları ifade eden modellerden sizlere bahsediyor olacağım. Gerek geçtiğimiz sezon, gereksemodasında, seksi elbise adı altında aranan tasarımlar, yoğun olarak özel gecelerde tercih edilebilecek tasarımlar oluyor. Bayanlar özel gecelerinde şık ve iddialı görünmek istiyorlar. Bu sebeple arayışlarını bu ad üzerinden yapıyorlar. Aslında bu adın altında, straplez elbiseler, kısa elbiseler, mini abiyeler yatıyor. Ben de daha bu tasarımlara seksi elbise modelleri adını veriyorum. Bu yazıda da istenilen bu tasarımları, hoş bir renk ve model ile, aynı zamanda hoş bir kombin ile süslüyor olacağım. Biraz bu detayın üzerinde, biraz da ayrıcalıklı görünen seksi elbise koleksiyonunu sizler için sunuyor olacağım.

Ben bu adı duyduğum zaman, aklıma sadece iddialı ve erkeklerin hoşlandıkları seksi tasarımları aklıma getiriyorum. Bu tasarımlar neler derseniz, kategori haline getirerek en ideal modelleri sizlerle inceleyeceğiz. İlk etapta dikkat çekici olan koleksiyonlardan, bahsedelim. Seksi elbise tasarımlarının en başında gelen mini elbise tasarımları, yeni sezonda bayanların en sık tercih ettiği tasarımlar oluyor. Özel gecelerin vazgeçilmezi haline gelen mini modeller, bence en iddialı olanı. Daha çok abiye elbise dediğimiz parlak, olan bu tasarımlar, seksi elbise adına en uygun tasarımlar diyebilirim. Görsellerde sizler için şık görünen birçok tasarımı hazırladım. Bu tasarımlar yoğun olarak mini abiye elbise tasarımlardan oluşuyor. Zaten eğer seksi elbise olarak bir tasarım arıyorsanız, etek boyu kısa olan modelleri tercih etmelisiniz. Sadece etek boyu kısa olan tasarımları tercih etmeniz, seksi elbise için bir tasarım seçmiş olmazsınız. Yani tek başına bir elbise modeli ile bu görünümü yakalamak mümkün değildir. Ancak hoş bir kombin ve ideal olan renkler arasında yaptığınız tercihle o güzelliği yakalayabilirsiniz.

Seksi elbise modelleri için söylenecek çok şey var. Kombin tasarımını nasıl seçeceğinizle başlayabiliriz. Dolabınızdaki en iddialı ayakkabı tasarımını çıkarın. Aynı şekilde takı ve çanta koleksiyonlarınızdan da en trendlerini seçin. Biraz iddialı göründüğüne emin olmasınız. İddialı derken farklı ve diğer bayanların çok sık cesaret edemediği tasarımlardan bahsediyorum. Kırmızı rengi bunu en iyi yansıtan renklerden. Geriye seksi elbiseler adı altında toplanan bir modeli seçmeye kaldı. Benim tercihim kırmızı renk tonlarıyla oluşturulan elbise tasarımlarıdır. Resimlerde inceleyeceğiniz modellerden, kırmızı renk tonlarıyla oluşturulan tasarımları görmelisiniz. Straplez olan ve önünde çiçek deseni olan bu model, sizin için son derece iddialı olacaktır. Eğer seksi elbise arıyorsanız, bu renge şimdiden ısının. Peki ayakkabı ve aksesuar seçimini bu model için nasıl yapabiliriz? Aslında bu rengi seçtikten sonra gerisi geliyor. Çanta olarak siyah tonlarla oluşturulan gece çantasına uygun bir tasarımı tercih edebilirsiniz. Bunun yanında seçebileceğiniz ayakkabı tasarımı da siyah deri tonlardan yapmanız mümkün. Birçok ünlü ayakkabı markasının tasarımlarını, 3kmoda.com sayfamızda paylaşmıştık. Alacağınız seksi elbise modeli için ideal bir ayakkabıyı sayfamızda bulabilirsiniz. Aynı zamanda, doğru olan markayı da bulmanızda sizlere konu açmıştık.

Moda sadece doğru koleksiyon seçimlerini yapmaktan geçmiyor. Bunun yanında doğru bir fiyat aralığını ve markayı da bulmak son derece önemli. Peki seksi elbise modelleri arasında doğru olan markayı nasıl bulabiliriz? Sorunun cevabı çok basit. Her mağazayı tek tek gezerek, cebinize uygun fiyatları ve modelleri bulabilirsiniz. Evet geçmiş yıllarda bu böyleydi. Günümüzde online alışverişin yayıldığı şu dönemlerde bu durum biraz değişti. Artık en şık elbise modellerini anında tıklayarak görebiliyorsunuz. Bence mağaza mağaza dolaşmaya gerek yok. Birçok ünlü alışveriş sitesini takip ederen, kendi modanızı oluşturabilirsiniz. Adil Işık, Bershka, Zara, Mango markaları örnek olarak verebileceğimiz markalardan. Ben sizler için en trend tasarımları seçmeye çalıştım. Umarım bu modelleri beğenirsiniz. Bakalım arama motorlarında doğru olan “seksi elbise” tasarımlarını doğru olarak yansıtabildik mi?

Seksi elbise modelleri ResimleriYorum Yaz