Düğün Organizasyon Rehberi

DÜĞÜNLER YAŞAMIN EN ÖNEMLİ KUTLAMALARINDAN BİRİ OLAN DÜĞÜNÜ, GÜNÜN ANLAM VE ÖNEMİNE UYGUN ŞEKİLDE RENKLENDİRİP SÜSLEMENİZDE YARDIMCI OLABİLECEK KİTAPLAR, ŞIK VE UYGULANABİLİR FİKİRLER SUNUYORLAR.

“CREATIVE VVEDDING DECORATİONS YOU CAN MAKE”

Teresa Nelson’ın editörlüğünde hazırlanan bir A’dan Z’ye düğün önerileri kitabı. Gelin buketleri, duvaklar, gelin başına takılan çiçekler, masa süslemeleri gibi klasik düğün dekorasyonuna ait fikirlerin yanı sıra gelinin ayakkabısı için özel tasarımlar, şampanya bardakları, düğün albümü, düğün anı defteri ve hatta nedimeler için binbir süslemenin ayrıntılı talimatlarıyla anlatıldığı kitabın başındaki genel bilgiler, amatörleri cesaretlendirecek nitelikte. Bettervvay Books, Ohio, 1998.19.99 $.

“FL01A/ERS FOR YOUR WEDDINGS”

Çiçekler, en yalınından şatafatlılarına tüm düğünlerin vazgeçilmez aksesuarları. Çiçek aranjmanı yapmanın inceliklerini çiçeklerin dayanması, bakımı için önerilerle birleştirerek ve aranjman yapımında kullanılan malzemeyi tanıtarak konuya giren kitapta, aşamalarıyla adım adım anlatılan resimli çiçek düzenlemeleri, farklı zevklere hitap edecek çeşitlilikte. Kally Ellis ve Ercole Moro-ni tarafından önerilen düzenlemeler, gelin ve nedimelerin başlarında ya da ellerinde kullanabilecekleri seçeneklerin yanı sıra masa-üstü süslemelerini içeriyor. Southwater, Londra, 1994, 2001.10.00 $.

“THE ULTİMATE BOOK OF VVEDDING CAKES”

Düğünlerin gelenekselleşen pastaları için Lesley Herbert’in hazırladığı öneriler otuzdan fazla “rüya” gibi pastada somutlaşıyor. Profesyoneller için olanların yanında amatör pastacılara da yönelik süslemeler resimlenerek anlatılmış. Son bölümünde pastaların üzerinde duracağı destekler için önerilerin yer aldığı kitabın arkasında, düğün pastalarında kullanılabilecek motiflerin desenleri de veriliyor. Merehurst, Londra, 1994, 1998,1999, 2000.19.00 Pound.

“CREATE A CELEBRATION”

Klasik bir düğün değil, ilgi çekici bir eğlence isteyenler için neşeli bir parti kitabı. Yeni yıldan yaş gününe, 40 yaş partisinden Sevgililer Günü’ne çeşitli okazyonlara yönelik olarak Ellen M. Palls tarafından verilen fikirler düğün gününe alternatif ya da ek arayışlarda olanları tatmin edecek nitelikte. Düğünün ardından gelecek çocuklara ya da hep çocuk kalan damat ve geline yönelik öneriler de kitabı zenginleştiriyor. Kitapta evlerde verilebilecek tüm partiler için son derece yararlı ipuçları var. Fulcrum Publishing, Colorado, 1990,1996.19.95 $.

“NEW VVEDDING CAKE DESIGNS”

İngiltere’nin tanınmış pasta tasarımcısı Linda Pavvsey’in son derece romantik düğün pastaları yaratmak isteyenler için hazırladığı kitapta, işe yeni başlayanlar, temel bilgilere sahip olanlar ve profesyoneller için üç farklı kategoride 25 şık pasta yer alıyor. Yapım sürecinin aşama aşama resimlerle açıklandığı kitap ayrıca pasta yapımı ve süslemesiyle ilgili ipuçlarını ve süslemelerin çizimlerini içeriyor. Merehurst, Londra, 1997,1999.18.00 Pound.

Kitapları Remzi Kitabevi’nde (Akmerkez, Tel: 0-212 285 25 75-76), Grafikir’de (Kuşdili Cad. 85-304 Kadıköy-İstanbul, Tel: 0-216 449 43 04) ve Literatür’de (İstiklâl Cad. 133 Kat: 1-2 Beyoğlu-İstanbul, Tel: 0-212 292 41 20) bulabilirsiniz.

0212 656 34 70 Düğün Organizasyonu Wedding Düğün …

İkbal Soylu Organizasyon Düğün Organizasyonları

Fuşya Organizasyon – kocaeli düğün organizasyonu, izmit düğün …

En ucuz Düğün organizasyonu , Kır Düğünü Organizasyonu , Düğün …

Wedding Organizations – İstanbul Davet Düğün Organizasyon

Düğün Organizasyonu Sunshine Band

Yorum Yaz