Kadın Sweatshirt Modelleri 2021

kadin sweatshirt modelleri 2021 8

Eskiden sdece spor stillerde tercih edilen swetshirt’ler sınırlrını o kdr genişletti ki topuklu ykkbılrl dhi kullnılır oldu. Verdiğimiz stil tüyolrını dikkte lmnın ve uygulmnın tm sırsı!

E vin rhtlığını sokklr tşımk için kullndığımız y d “Giyecek hiçbir şeyim yok” dediğimiz nd sklndığı yerden çıkn, en sevdiğimiz kilit prçlrdn biri swetshirt. Üstelik rht tvrı doğru stil kodlrıyl bir ry geldiğinde şık bir görünüm yklmk için de oldukç işlevsel.

Konfor ve şıklığı ynı nd sunn bu çok yönlü prç son dönemlerde frklı giyim trendlerine kolylıkl yk uydurmsı ile popülerliğini rtırmış durumd. Frklı kesim ve klıplrl her sezon form değiştiren swetshirt’ler, her ortm uygun prçlr olmsı ile de koly kombinlenebiliyor. Hem çok rht hem de şık kombinler orty çıkrbileceğiniz bu çok yönlü prç için birkç stil önerimiz vr.

[gllery ids="106377,106378,106379,106380,106381,106382,106383,106384,106385,106386"]

Swetshirt nsıl giyilir ?

Swetshirt’lerinizi mini eteklerle mutlk kullnmlısınız. Pileli kolej eteklerinden ekose kumş eteklere kdr geniş bir yelpzede kullnbileceğiniz swetshirt’ler mini eteğin konforunu dengelerken, sizi de günün yıldızı ypck. Dilerseniz, logolu y d slognlı swetshirt’leri tercih edebilirsiniz.

Böylece söylemek istediklerinizle birlikte dinmik bir görünüm sğlybilirsiniz. Hoodie modellerini deri, denim ve kumş pntolonlrl kombinleyip soğuk hvnın rhtsız edici etkisine krşı korunbilir ve rht bir stil elde edebilirsiniz. Hemen hemen her pntolon, şort, blzer ceket ve elbise ile kullnbileceğiniz swetshirt’ler frklı görünümler sğlmnın nhtr prçlrındn birini oluşturuyor.

Peki swetshirt’lerinizi elbise olrk kullnmy ne dersiniz?

Uzun kesim modelleri isterseniz klın külotlu çorplrınızl, isterseniz de diz ltı çorplrl kullnbilirsiniz. Lofer / ykkbılrınızı tercih edip mskülen, stiletto’lrınızl ise feminen bir trz bürünebilirsiniz.

Slş ve uzun swetshirt’ler, sde elbiseler, spor m şık botlr… Rhtlık merkeze lınrk oluşturuln göz lıcı bu trz, kdınlrın kendinden emin tvırlrını sergilemesinin en güzel yolu desek ynılmış olmyız. Renkli ksesurlr kullnrk kombininizi dikkt çekici bir hle getirebilirsiniz.

Dytılnlrdn ziyde kendi duruşunu güçlü prçlrl ifde etmeyi tercih eden bir kdınsnız, blzer ceket ve şortlrın bir rd kullnıldığı tkımlrı mutlk denemenizi öneririz. Kurllrı yıkmyı seven ve duruşundn tvizvermeyen bu tvırd blzer ceketler bşrol oyuncusu olrk krşımız çıkıyor.

Renkli küçük hırklr ve desenli kumş pntolonlr derinin hvlı duruşu ile bmbşk bir trz dönüşüyor. Romntik görünümleri deri gibi zıtlık oluşturn dokulrl bir ry getirdiğinizde son derece iddilı bir stil orty çıkıyor. Deri ceketler, deri ykkbılr vey herhngi bir deri dokunuş ile kendinden emin bir kdın yrtmnız mümkün.

Yorum Yaz