Pembe Gelin Ayakkabıları

Gelin adayları hayatlarındaki en önemli günlerinden biri olan düğünlerinde gelinlik ve ayakkabılarıyla mükemmelliği yansıtmak isterler. Bu nedenle aylar öncesinden arayışa başlanır modeller belirlenir ve defalarca provalar yapılır. Gelinlik seçimi kadar gelin ayakkabıları da oldukça önemlidir. Önceleri gelin ayakkabısı denilince akla gelenler beyaz ve krem rengi tonları olurdu. Günümüzde gelinliklerin renk ve modellerini değişmesiyle birlikte gelin ayakkabıları da değişti. Kırmızıdan yeşile kadar her rengi bulunmakla birlikte en beğenenlerden biri ise pembe gelin ayakkabıları oluyor.

Geçmiş yıllara göre oldukça değişiklik gösteren gelin ayakkabıları eskiden stiletto tarzda taşlı ve simli olarak tasarlanırdı. Artık platform topukların tercih edildiği gelin ayakkabıları pembe renge çok yakışıyor. Gerek eski tarz gerekse platform olarak tasarlanan pembe gelin ayakkabıları yeni nesil gelin adayları tarafından oldukça ilgi görüyor. Gelinlik konusunda geleneksellikten uzaklaşan gelin adayları pembe gelin ayakkabıları ile modern tarzlarını tamamlıyor. Pembenin her tonunu yansıtabilen gelin ayakkabıları tüm ayakkabıcılarda bulunabiliyor.

Gelinlik modellerinin kısalmasıyla birlikte gelin ayakkabıları da ön plana çıkmaya başladı. Özellikle önü kısa gelinlik modellerini tercih edenlerin ayakkabı tercihi pembe gelin ayakkabıları oluyor. Yeni moda gelin ayakkabıları artık sadece topuklu taşlı ve simli modellerle sınırlı değil elbette. Pembe gelin ayakkabıları incelendiğinde babet ve converselere de rastlamak mümkün.

gelin ayakkabıları oldukça renkli ve çeşitli bir koleksiyon. Taşlı pembe gelin ayakkabıları en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Simli pembe gelin ayakkabıları da bir o kadar tercih ediliyor. Renkli kişiliklerin dışa vurumu olarak tanımlayabileceğimiz renkli gelin ayakkabıları oldukça ilgi çekiyor. En beğenilen gelin ayakkabıları kategorisinde ilk sıralarda yer alan pembe gelin ayakkabıları gelinlerin ilk tercihlerinden biri oluyor.

Alışılmışın dışında bir gelin olmak istiyorsanız rengarenk ayakkabı koleksiyonları arasından size hitap eden bir ayakkabı bulabilmeniz çok kolay. Çünkü artık her zevke hitap edebilen gelin ayakkabıları tasarlanıyor. Pembe gelin ayakkabılarını hazır olarak bulabileceğiniz gibi kendi zevkinize göre sipariş vererek tasarlatmanız da mümkün. En renkli pembe gelin ayakkabılarının fiyatları da diğer modellere göre farklılık göstermiyor. Zevkinize olduğu kadar bütçenize de hitap edebilen modeller mevcut.

Pembe Gelin Ayakkabıları Resimleri 

Yorum Yaz