Allık Far Olarak Nasıl Kullanılır?

Allık Far Olarak Nasıl Kullanılır?

Konu hnımlr ve mkyj olduğu zmn kn sulr durur desek doğru olur mu cb? Evet konumuz hnımlr ve mkyj nck her şeyin yolund gittiği, bir ksiliğin yşnmdığı bir mkyjdn bhsetmeyeceğiz. Bir sebeple mkyj mlzemelerimizin tm olmdığı zmnlrd hngi sorun hngi çözümü üreteceğiz, hngi mkyj mlzemesinin hngi eksik mkyj mlzemesine ikme edeceğinden yni eksik oln mkyj mlzemesinin yerine kullnılbileceğinden bhsedeceğiz. Çoğu hnımın bşın gelmiştir yolund giden bir mkyj uygulmsı sırsınd eksik bir mlzeme kos etkisi yrtck gibi durs d mkyj konusund çözümler, püf noktlrı ve minik hileler her zmn vrdır.

Zmn zmn bşımız gelir, rujumuzu unutmuşuzdur yerine dudk klemini kullnrk ruj ihtiycımızı krşılyrk bu sorunu çözmüşüzdür. Kşlrımızı boyycğımız klemimizin olmdığı zmnlrd göz klemimiz bir kurtrıcı edsıyl ihtiycımızı görmüştür. Bir bşk zmn d llığımızı bulmdığımız zmnlr olmuştur ve çözüm olrk en keskin sonucu verecek ve llığın yerini rtmyck mkyj frımızı llık olrk kullnmışızdır. Peki llık fr olrk kullnılır mı?, kullnılırs şyet llık fr olrk nsıl kullnılır?Cevp bsit; evet llıklrımız fr olrk kullnılır ve çok bsit bir tekniği vrdır. Bu tekniği uyguldığımız zmn sonuç etkileyici ve memnuniyet vericidir.

Çoğu hnım dr düşmeye gerek duymdn fr olrk llığı zten kullnmkt. Mkyj frı için kullnıln fırçyı kullnrk llıklrındn ldıklrı, bir fırç drbeliği llığı göz mkyjlrınd göz frı olrk kullnırlr. Kıvm bkımındn birbirine çok ykın kıvmlrd üretilen bu iki ürün birbirini ikme etme konusund yni birbirinin yerine geçme konusund neredeyse kusursuz çlışırlr. Allık yüz için üretilmiş bir mkyj ürünü olduğu için göz frı olrk kullnım d elverişlidir.

Fr olrk kullnıln llığın sedef dokulu bir llık olmmsı gerekir. Göz kpğın uygulnn llık üstüne çekilen eyelinerile göz mkyjı, göz frı kullnılmışçsın etkili olur. Şyet elimizde ikinci bir llık vrs ve renk tonu eyeliner öncesi kullnıln llık tonundn koyuys göz mkyjınd derin bir bşk uygulm dh ypılbilir. Gölgeleme denen bu teknikle göz mkyjını tmmlrız.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/llik-fr-olrk-nsil-kullnilir/ttchment/mk1" rel="ttchment wp-tt-39553">

Yorum Yaz