Topuklu Ayakkabı Modelleri

Topuklu Ayakkabı Modelleri 2021

Ayakkabı modelleri bayanlarımızın en önem verdiği hususlardan biridir. Bayanların ayyakkabı dolaplarında en az üç dört çift mevcuttur. Sanırız ki ayakkabı modeli sevmeyen bayan hiç çıkmaz gibi yani kısaca bayanların vazgeçilmezidir. Özellikle topuklu ayakkabı tasarımları bayanlarımızı daha uzun boylu ve daha cazibeli hoş bir görünüme ulaştırdığı içindir. Günlük ve iş hayatlarında kıyafetlerinin kombinlerken genel de hep topuklu ayakkabı tasarımları tercihlerinin başında geliyor. 2020-2021 topuklu ayakkabı tasarımları bayanlarımızın kendilerini çok tarz ve mükemmel hissedecekleri tasarımlardan hazırlanmış. Bu model ayakkabılar da en öne çıkan modeller arasında stiletto tarzı modeller geliyor.

Topuklu Ayakkabı Modelleri ResimleriKış mevsimi içinse taşlı ve çizme tarzı topuklu tasarımlar ön plana çıkmış. Yanında fiyonk, zincir ve taş detayı bulunan platform topuklu ayakkabıların beraber yanı fermuarlı ince topuk ayakkabılar da yılın trendleri arasına girmiş durumda. 2021 yaz ayları için de koleksiyonlar da olan tasarımlar ise mantar topuk, dolgu topuk ve çiçek desenli modelleri çok rahatlıkla kıyafetlerinizle kombin yapabileceksiniz. İlkbahar ve Sonbahar ayakları içinse topuklu bot modelleri çok trend ister etek isterseniz jean veya kumaş pantolonunuzun altına tercih ederek kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Sizler İçin Daha Önce Yayınlamış Olduğumuz Makalemiz

Topuklu Ayakkabı Modelleri

Özel gecelerin, günlük giyimin ve hemen her alanda bayanların sıkça tercihi olan topuklu ayakkabı modelleri sezonunda markaların özel koleksiyonlarıyla çekiciliğini sürdürmeye devam ediyor. Topuklu ayakkabı denildiği zaman akla gelen markaları sizlere sunalım. Bambi, Derimod, İnci, Kemal Tanca gibi markalar, bayan ayakkabı tasarımlarında en şık topuklu modellerini sunuyor. Bu ayakkabı  tasarımlarında  mağazalarını yepyeni koleksiyonlarla doldurmuşlar. Bu markaların tasarımları,sezonu için incelenebilir şıklıkta diyebiliriz. Genel olarak sizlere sunacağımız tasarımların bu markalar arasından seçildiğini belirtmek istiyorum.

Seçimde en önemli detay renktir. topuklu ayakkabı modelleri arasından renk seçimini doğru yaptığınız takdirde, kendi renginizi ortaya çıkarmış olursunuz. Mesela siyah, parlak topuklu ayakkabı tasarımlarını biliyoruz. Bu tasarımın üzerine tercih edebileceğiniz beyaz yada siyah elbise, sizimodasına hazırlamış olur. topuklu ayakkabılar sadece ve sadece doğru bir renk seçimiyle dolaba eklenebilir. Bu yüzden renk seçimini iyi düşünmelisiniz. Rengi de giyeceğiniz elbise tasarımına göre hoş kombin edebilirsiniz. Yada kendi renginizi markaların butiklerinde yer alan ayakkabı modelleri arasından yapabilirsiniz. Geçtiğimiz sezonda bayanlar pembe ve siyah renginin büyüleyici görünümüne kendilerini kaptırmışlardı. En çok satılan renk olan bu iki renk, bayanlar tarafından sıkça tercih edildi. Fakat durumsezonunda pek aynı kalmıyor. topuklu ayakkabı modelleri daha çok mavi, siyah, kırmızı ve kahve renk tonlarında dikkat çekiyor.

Tabi renk seçiminin yanında model seçimini de doğru yapmak son derece önemlidir. Yine giyeceğiniz alana göre dolgu topuk, ince topuk, platform topuk, yüksek topuk, rugan topuk ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Günlük giyimde topuklu ayakkabı tasarımları arasında en çok dolgu topuklu ayakkabılar tercih ediliyor. Özel gecelerde veya iş yerlerinde de bayanlar platform topuklu ayakkabı modellerini tercih ediyorlar. Model seçimini tamamen sizlere bırakıyoruz. Kendi modanıza göre şık tasarımları seçeceğinize eminiz. Biz hem geçtiğimiz sezon, hemde yeni sezon topuklu ayakkabı tasarımlarını sizler için hazırladık. En azından bu modellere göz atarak ideal olan topuklu tasarımını seçebilirsiniz.

Topuklu Ayakkabı Modelleri ResimleriYorum Yaz