Kayra Ceket Modelleri 2020

Kyr Ceket Modelleri 2020

Modern ve tesettürlü kdınlrımızın tercihleri rsınd ilk sırd olmyı bşrn Kyr mrksı sektörün de lider konumunddır. Kdınlrımız için ceket modelleri vzgeçilemez giysileri rsınddır. Çünkü ceket hemen her mevsim de kullnıln kurtrıcı prçlrdndır. Kyr mrksının özellikle denim ceket tsrımlrı ile slş ve dr pç bir denim pntolonun üzerinde çok şık ve rht bir görünümü yklycksınız. Gece dışrıy çıkrken özellikle kpitoneli, plike nkışlı ve fermurlı modelleri çok frklı kombinlemeler orty çıkrbilirsniz. Ayrıc Kyrnın bomber ceket trsımlrını slş bir pntolon modeli ile gündüz rhtlıkl giyebileceğiniz bir kombin hzırlybilirsiniz.

Kyr mrksının kış için hzırldığı uzun vey kıs ceket modelleri soğuk geçen günlerde dolbınızın det bir kurtrıcısı olcktır. Yni kısc her mevsim ihtiycınızı krşılyck giysilerinizin içerisindedir. Kyr ceket tsrımlrı içinde trz olrk ister spor ister klsik tüm modelleri rhtç bulbilirsiniz. Kpüşonlu.truvkr ve ekoseli kyr ceketleri modellerini de kesinlikle incelemelisiniz. Çünkü şıklığınız bmbşk bir görünüm ktck 2020 Kyr ceket tsrımlrı sizleri vitrinler de bekliyor.

[gllery ids="105478,105479,105480"]

 

Kyr Ceket modelleri
Tesettür giyimde en iddilı mrklr rsınd oln Kyr yeni sezond bynlr için hzırldığı ceket modellsizin eriyle dillerden düşmüyor. Mrknın mğzlrınd bynlr için hzırldığı her modeli yrı yrı inceledik. O kdr şık tsrımlr ve diğer mrklrd göremeyeceğiniz ceket modelleri vr ki, hngisini seçeceğimize çoğu zmn krr veremedik. Fkt en idel oln butikleri sizler için hzırlmyı bşrdık. Öncelikle mrknın ceket modelleri üzerine oluşturduğu butiklerinden bhsetmek istiyorum. Tesettür modsınd genellikle butiklerde oln ürünler klsik kesim ile oluşturuln tsrımlr oluyor. Klsik modnın dışın çıkn mrklr elle syılck kdr z diyebiliriz. Kyr ceket modelleri  tsrımlrıyl, z syıln mrklr rsınd yerini lmış durumd. Hemen her renkten oluşturduğu yeni sezon tsrımlrıyl bynlr trfındn büyük beğeni lıyor. Her lnd tercih edebileceğiniz ceket butikleriyle, ilgileri yeniden kendi üzerine çekmeyi bşrdı. Modeller rsınd en çok dikktimizi çeken tsrım, çık khve renklerle oluşturulmuş, deri Kyr ceket modeli oldu. Son derece şık ve bir o kdrd iddilı oln bu model,modsını bştn tsrlyck gibi görünüyor. Sdece kış sezonu için de değil, geçtiğimiz sezond en çok tercih edilen ceket butiklerini de sizlerle pylşıyor olcğız. Fiyt rlığı olrk, incelediğiniz bu ceket modelleri 89-300 TL rlığınd oynm ypbiliyor. En uygun Kyr ceketleri için, bu yzımızd bulunn görselleri mutlk inceleyin.

[gllery ids="258,259,261,262,267,266,265,260,264,263,268"]

Yorum Yaz