En yeni elbise modelleri

Yakından takip ettiğimiz, güvendiğimiz ve stilini beğendiğimiz bir çok mağaza yeni sezonlarının elbise modellerini vitrinlerde sergilemeye başladı. Yavaş yavaş başlayan bahar mevsimine çok uygun olan elbiseler de değişik renk ve tasarımlar dikkat çekse de hemen hemen her mağazada birbirine yakın modellerle karşılaşmanız da mümkün.

elbise modelleri farklı renkleri ile çok dikkat çekici görünüyor. Bir sürü renk seçeneğine sahibiz bu sezonda. Daha çok açık ve canlı renklerin doğal tonları elbiselerde kullanılmış bu sezon. Bu haliyle sezonun doğallık yanlısı modasının izleri en yeni elbise modellerine de yansımış. Doğal yeşiller, sarılar, maviler bu yıl hanımları çiçek bahçesindeki çiçekler gibi gösterecek.

Yeni elbise modelleri arasında daha feminen, daha kadının hatlarını öne çıkartıcı modelleri de bulabilirsiniz. Özel davetlerde daha çok tercih etmenizi tavsiye edeceğimiz bu modellerde ise abartılardan kaçınılmış. Aksesuarlarda da ölçülü davranan hanımlar bu kıyafetler içerisinde çok doğal bir şıklık yakalayabilirler.

Şık ve rahat tasarımlar ile dizlere kadar uzanan en yeni elbiseler de özellikle çalışan bayanlar için oldukça ideal.

Sıradan olmaktan hoşlanmayan ve farklı tasarımları üzerlerinde taşımak isteyen hanımlar içinde farklı tasarımlar bu sezon elbise modelleri arasında yer alıyor. Daha çok dökümlü modellerde farklı tasarımlar bulabilirsiniz.

En yeni elbise modelleri yılında geometrik desenler ve şeritler ile de farklılık arayan hanımların zevklerine sunulmuş. Şeritler arasında ise daha çok kahverengi tonları ve sarı tonları daha çok kullanılmış.

En yeni elbiseler arasında farklı renk ve dokuların da kullanıldığını görüyoruz. Dantel detayları, şifonlar ve tüllerin kullanıldığı modeller özel geceler ve davetler için tercih edilebilecek modeller arasında.

Yeni sezonun renkli elbise modellerini kombinlemekte bu sezon hiç zor değil. Renk renk ayakkabı ve babetlerin yanı sıra bahar sezonu için vitrinlerde görücüye çıkan renkli ve farklı ceketler ile de elbiselerinizi kombinleyebilirsiniz. Özellikle uzun ceketler ile elbiselerin bir arada kullanımı farklı bir tarz yaratmak isteyen hanımlar için çok şık ve güzel bir seçenek oluşturuyor.

Sezonun en güzel elbise modellerinden sizler için seçtiklerimizi inceleyebilirsiniz.

En yeni elbise modelleri ResimleriYorum Yaz