Blazer Ceket Modelleri

ilkbahar-yaz kreasyonunda sergilenen ceket modelleri vitrinlerde kendini göstermeye başlamıştır. Klasik takımların modası geçmediği gibi yeni sezonda sergilenen modeller yaza damgasını vuracak tarzdadır. Yeni sezon da dikkat çeken en önemli parçalardan biri ceket ve blazerlardır. Fermuarlı ve yakasız olan ince truvakar kollu ceketler, maskulen blazerlar, peplum ceketler kadınsılığı daha çok öne çıkarmaktadır. Panel modeller ise şık bir hava yaratmaya devam etmektedir. sezonu ceket modellerinde dikkat çeken ayrıntı, ceketlerin özellikle bayanlarda vücuda oturmasıdır. Kısa modellerin ön plana çıktığı yeni sezon ürünlerde hemen hemen her renk tonu kullanılmaktadır. Her rengin özgürce kullanıldığı ceketleri, abiye tarzında kullana bildiğiniz gibi spor kıyafetlerde de rahatlıkla kullanma şansına sahipsiniz.İç kısma bir şey giyilmeden, direk vücuda giyilen ve gömlek olarak kullanılan ceketlerde bu sene oldukça öne çıkan modeller arasındadır.

Ağırlıklı olarak çalışan bayanların tercihi olan ceket ve ceketli modeller, değişik tarz ve renklerle kombine edilerek, bayanların gardıroplarını zenginleştirmektedir. Her gardıropta yerini alan ve vazgeçilmeyen renklerden biri olan siyah ve gri, yine modellerin çoğunda kendini göstermektedir. Güneşin yoğun olarak hissedildiği bu mevsimlerde en çok öne çıkan, insanın içini ısıtan, kanını kaynatan canlı renklerin de ceket modellerinde kullanılması, özellikle gençler tarafından tercih edilmesine neden olmaktadır. Ceket pantolon modellerinin daha uyumlu ve kullanım açısından tercih edilmesinin yanı sıra, yeni sezonda öne çıkan etek modelleri ile de ceket kombinasyonu farklılığını ortaya koymaktadır. Kişinin tarzını yansıtan modeller vitrinlerde yer almaktadır.

Gece kullanım için tasarlanan paletli ceket modelleri ise yine hem kotla hem de klasik pantolon veya eteklerle kombine edilerek, kişiye ayrı bir şıklık katmaktadır. Işıl ışıl göz alıcı ceket modelleri, özellikle gecenin karanlığında kendi tarzını ortaya koymayı seven bayanlar için tasarlanmış modellerdendir. Sıra dışı olmayı seven, farklılığını her yerde belli etmek isteyen kişilerde yeni sezonda unutulmamış ve farklılıklarını gösterecek modeller, değişik tarz ve şekillerde yaratılarak moda severlerin zevkine sunulmuştur. İşli, resimli, yazılı,sıra dışı modeller, özellikle genç kesim için tasarlanarak, yazın coşkusunu kıyafetlere taşımıştır.

Blazer Ceket Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz