Blazer Ceket Modelleri

Bayan Ceket

ilkbhr-yz kresyonund sergilenen ceket modelleri vitrinlerde kendini göstermeye bşlmıştır. Klsik tkımlrın modsı geçmediği gibi yeni sezond sergilenen modeller yz dmgsını vurck trzddır. Yeni sezon d dikkt çeken en önemli prçlrdn biri ceket ve blzerlrdır. Fermurlı ve yksız oln ince truvkr kollu ceketler, mskulen blzerlr, peplum ceketler kdınsılığı dh çok öne çıkrmktdır. Pnel modeller ise şık bir hv yrtmy devm etmektedir. sezonu ceket modellerinde dikkt çeken yrıntı, ceketlerin özellikle bynlrd vücud oturmsıdır. Kıs modellerin ön pln çıktığı yeni sezon ürünlerde hemen hemen her renk tonu kullnılmktdır. Her rengin özgürce kullnıldığı ceketleri, biye trzınd kulln bildiğiniz gibi spor kıyfetlerde de rhtlıkl kullnm şnsın shipsiniz.İç kısm bir şey giyilmeden, direk vücud giyilen ve gömlek olrk kullnıln ceketlerde bu sene oldukç öne çıkn modeller rsınddır.

Ağırlıklı olrk çlışn bynlrın tercihi oln ceket ve ceketli modeller, değişik trz ve renklerle kombine edilerek, bynlrın grdıroplrını zenginleştirmektedir. Her grdıropt yerini ln ve vzgeçilmeyen renklerden biri oln siyh ve gri, yine modellerin çoğund kendini göstermektedir. Güneşin yoğun olrk hissedildiği bu mevsimlerde en çok öne çıkn, insnın içini ısıtn, knını kyntn cnlı renklerin de ceket modellerinde kullnılmsı, özellikle gençler trfındn tercih edilmesine neden olmktdır. Ceket pntolon modellerinin dh uyumlu ve kullnım çısındn tercih edilmesinin ynı sır, yeni sezond öne çıkn etek modelleri ile de ceket kombinsyonu frklılığını orty koymktdır. Kişinin trzını ynsıtn modeller vitrinlerde yer lmktdır.

Gece kullnım için tsrlnn pletli ceket modelleri ise yine hem kotl hem de klsik pntolon vey eteklerle kombine edilerek, kişiye yrı bir şıklık ktmktdır. Işıl ışıl göz lıcı ceket modelleri, özellikle gecenin krnlığınd kendi trzını orty koymyı seven bynlr için tsrlnmış modellerdendir. Sır dışı olmyı seven, frklılığını her yerde belli etmek isteyen kişilerde yeni sezond unutulmmış ve frklılıklrını gösterecek modeller, değişik trz ve şekillerde yrtılrk mod severlerin zevkine sunulmuştur. İşli, resimli, yzılı,sır dışı modeller, özellikle genç kesim için tsrlnrk, yzın coşkusunu kıyfetlere tşımıştır.

[gllery ids="33263,33264,33265,33266,33267,33268,33269,33270,33271,33272,33273,33274,33275,33276,33277,33278"]

 

Yorum Yaz