Bayan Deri Mont Ve Ceket Modelleri

Soğuk havaların vazgeçilmezi olan deri  mont ve deri ceketlerimizi hem bayan hem erkeklerimiz çok ilgi gösteriyorlar. Siyah renk deri mont ve ceketlerin en vazgeçilmez rengi olmakla birlikte her yeni sezon renklerde tercihler arasında ilk sıradadır. Bu nedenler hemen her markanın koleksiyonlarında siyah rengi sıklıkla göreceksiniz. Siyah rengin haricinde Bordo rengide  deri ceket model renklerinde en sevilen renk diyebiliriz.Deri ceketlerde sivri yakalı deri ceket modelleri, hakim yaka  en sık kullanılan yaka kesimleridir. Bunun dışında sıfır yaka dediğimiz yaka modelideri ceket modellerinde çok ilgi çekiyor, fermuarlı cepler de yine sıklıkla kullanılmakta birçok deri markası tasarımlarında, belden bağlamalı kemerli deri ceketler bu sezon modasında çok moda renkler siyah rengin dışında bu sezon kahverengi, camel rengi, mavi, füme bej renkleride var.

Deri ceket ve montlarımızı günlük yaşantımızda,iş hayatımızda kullanarak çok şık görünebiliriz. Deri ceket ve montlarımız sade bir tişüörtle veya bluzle kullanırsak çok hoş bir görünüm sağlayabiliriz.deri ceket ve modellerinde bu sezon zımbalı modeller ayrı bir şıklıkta özel davetlerde gece gezmelerinde rahatlıkla bu tarz deri ceketlerle kıyafetlerimizin en büyük tamamlayacısı olacaklar ve bizleri daha da çekici bir bayan yapacaklardır. Deri ceketler hiçbir zaman modasını kaybetmezler,ve kıyafetlerimizi kombin yapmakta bizlere çok  yardımcı olmaktadır. Deri ceket ve deri montlar bu sezon daha eski yıllara göre boyları daha kısa  ve hareketli olduğunu söyleyebiliriz. Kibar  ve hoş bir elbisenin üzerine bile rahatlıkla giyebilebilmektedir  ve buyüzden sosyetenin bile vazgeçilemezi olmuştur.

Deri ceket ve deri montlarsezonunda adeta patlama yapmış diyebiliriz. Her markada Mangodan tutunda Berksahka,Mavi jeans gibi birçok ünlü markada mevcuttur. Deri ceket fiyatları mağazalarda çok değişkendir  50 TL ye kadar olanınıda 500 TL ye kadar olanınıda bulabilirsiniz. Tabiki aradaki fark derinin kalitesinden kaynaklanmaktadır. Deri ceket modelleri her kadına yakışmaktadır. Artık modeli seçmek size kalmakta olup mutlaka giysi dolabınızda olması gereken bir üründür.

Bayan Deri Mont Ve Ceket Modelleri ResimleriYorum Yaz