Converse ayakkabı modelleri

Bay ve bayanların ayakkabı modelleri arasında en sık aradıkları markalardan olan Converse markası oluşturduğu ayrıcalıklı modelleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. En şık trendler ve hemen her alanda tercih edilebilecek tasarımlarıyla, yeni sezonda da günlük giyim ve hemen her alanda tercih edilebilecek renkleri oluşturmuş. Converse ayakkabı modelleri koleksiyonları kullanımı en rahat tasarımlardan oluşuyor. Erkek ve bayan reyonlarında hazırlanan bu modeller, tam anlamıyla rahat bir yürüyüşü sizlere sunmak için hazırlanmış. Kısa ve uzun olan butikleriyle Converse ayakkabı reyonları, her sezon dolu dolu geçiyor. Yeni sezon içinde de benim dikkatimi çeken çok fazla model oldu. Biraz bunları sizlerle paylaşmak istedim.

Converse ayakkabıları arasında bu sezon, deri ve bez olan modellerin olduğunu söyleyebilirim. Kış modası için ve ilkbahar yaz sezonu için marka bu tasarımları hazırlıyor. Yani deri modeller kış, bez modellerde yaz sezonunda tercih ediliyor. Öncelikli olarak kış modası tasarımlarına bir bakalım. Converseayakkabıları arasında kış sezonu için tercih edilen bu tasarımlar her renkten koleksiyonla süslenmiş. Converse markasının üzerinde bulunan yıldız logosunu bilirsiniz. İşte birçok tasarımı bu yıldız logosuyla süslenmiş. Aynı şekilde deri olan tasarımlarında da yıldız logosunu görebilirsiniz. Ben kahverengi ve uzun olan Converse ayakkabı tasarımlarına bayıldım. Kış modasında en beğendiğim modelin bu olduğunu söyleyebilirim. Çoğu bay ve bayanları anlayamıyorum. O büyük ve yürüyüşü engelleyecek olan botları tercih ederek, kışı geçirmeye çalışıyorlar. İçi rahat olabilir, fakat yürüyüşümü engelliyorsa, doğru bir tercih değildir. Converse ayakkabı modelleri tasarımlarında bunu görmek pek mümkün değildir. Çünkü marka son derece ideal olan butikleri uygun yürüyüş imkanlarıyla bay ve bayanlara sunuyor.

Gezdiğimiz her bir butiğin ayrı bir hoş görünümü var. Yaz modası için hazırlanmış ayakkabılara şöyle bir göz atalım dedik. Kendimizi kaybettik. En tatlı modellerin renkli bir şekilde oluşturulduğu bu butikler, kırmızı, beyaz ve mavi tonlarla süslenmiş. Son derece ideal olan bu renkler, birçok ünlü marka tarafından taklit ediliyor. Aynı şekilde markanın tasarımları da taklit sürekli farklı markalar tarafından benzer bir şekilde oluşturuluyor. Eğer Converse mağazalarından hoş bir ayakkabı tasarımı almak istiyorsanız, Trendyol alışveriş sitesine bir göz atmanızı isteyeceğim. Markanın hemen her sezon belirlediği zamanlarda uygun kampanyaları sunan bu site ilginizi çekebilir. Converse ayakkabı fiyatları hemen her çeşidi ile beraber Trendyol’da son derece uygun. Biz en beğendiğimiz Converse tasarımlarını sizler için hazırladık. Gelin biraz da bu butiklere göz atalım.

Converse ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz