YAZA BİR KALA: İlkbahar-Yaz Modası

Calzedonia, yazı için koleksiyonunu İtalya’nın Verona kentinde düzenlediği muhteşem her yıl gerçekleştirdiği, gelenekselleşen ve her sene farklı sürprizler içeren “Calzedonia Summer Show”un bu seneki teması neon renkler ve jungle temasıydı.

Yaz mevsiminin ilk demleri, seksi sıcaklara bizi hazırlayan, özel günleri de içinde barındıran mayıs ayında işinize yarayacağını düşündüğümüz etkili ipuçlarını sizin için derledik!

ADA HAVASI

Hilfiger Denim ilkbahar-yaz koleksiyonları, adadan adaya getirilen özgün yorumların cool havasını taşıyor. Batı kıyısının rahatlığından New York’un kalabalık sokaklarına uzanan koleksiyonda yırtık ve yamalı, batik boyama ve yıkanmış tasarımlar ön plana çıkıyor.

YAZA BİR KALA: İlkbahar-Yaz Modası Resimleri
Moda tutkusuyla yaşayan, farklı yetenek ve hayalleri taşıyan İstanbul Moda Akademisi (İMA) öğrencileri, yaratıcılık ve özgünlüğü her şeyden üstün tutan İMA akademik kadrosunun profesyonel bakış açısı ve deneyimleriyle yoğruluyor.

Moda Tasarımcısı & İMA Eğitmeni

IMA’nın en önemli özelliklerinden biri olon global ve yurt dışı bağlantılı eğitim anlayışıyla bunu destekleyen çalışmaları, öğrencilerine uluslararası bir bakış açısı ve oltyapı kazandırıyor. İMA da kemikleşmiş birtakım kurallar komoklon ziyade onlon araştırmaya, denemeye, cesurca riskler olmaya ve kendi doğrularını keşfet-meye yöneltiyoruz. Çünkü benim için en önemli olon şey, öğrencilerin tasanma dillerini, parmak izlerini deneme yanılma yöntemiyle bulabilmeleri.

RAF STESMANS İMA Eğitmeni ‘İMA, moda olanında yetenekli ve bu alando kariyer yapmayı hedefleyen gençleri, donanımlı bir moda eğitimiyle geleceğe hazırlıyor. Burada eğitim gören öğrencilerimize dinamik, açık fikirli, çağdaş, yaratıcı, modern bir dünya görüşü soğlamaya çalışıyoruz. Eğitimlerimizde sektör profesyonelleri, yöneticileri ve tasarımcılarla öğrencileıi bir araya getirerek uygulamalı endüstri projeleri hayata geçiriyoruz. Bu projeler sayesinde İMA öğrencileri, lirmoların, kurumların ve basın dünyasının söz sahibi isimleriyle tanışarak profesyonel hayata hazırlanıyor.”

AMANDA JOHNSTON

University of the Arts London London College of Fashion İMA Eğitmeni profesyonel okodemlk kadrosu ve uluslararası standartlarda sağlodığı eğilimle öğencllerini üst düze şartlordo yetiştiriyor. Sohip olduğu üst düze teknik ekipmonlarla öğlenciler, İşlerini kolaylıkla geliştirebildiklerinden dolayı çok şanslılar. İMA öğrencilerinin taleksiyonlannı lendon College of Fashion’dokter [LOFJ kadar boşonlı buluyorum. İMA’nm öğrencileriyle geıçekleştirdiği asarıma ve sektörel projeleri öğrencilerinin işlerine ve vizyaıkmna katkı sağlıyor.”

SOFİSTİKE İÇERİKLER

İMA, moda alanında kariyer yapma hedefiyle yola çıkan öğrencilerini moda yolculuklarının her aşamasında destekliyor. Birbirinden farklı yetenek ve eğilimleri göz önünde öğrencinin farkım ortaya koymasına olanak sağlıyor.

RAHAT VE ŞIK ADIMLAR

Ilush Puppies’in ilkbahar-yaz koleksiyonu yaz aylarının ruhunu ve enerjisini ayaklarınıza yansıtıyor. Modern çizgileriyle şıklığın yanında rahatlığı da sunarken her kombini tamamlayacak renk ve model alternatifleriyle bu yaz moda severlerin tercihi olmaya hazır!

Yorum Yaz