Neslihan Atagül Doğulu

Neslihan Atagül Doğulu’yu uzun zamandır tanıyoruz. Serbest çağrışım tadında sürekli konusu değişen sohbetler eşliğinde, karşımda her şeyden konulabileceğim bir kadın vardı. insanlarla, kavramlarla, aşkla ve hayatla ilgili bazı insanların doğuştan diğerlerinden daha fazla bilgisi vardır. Eğer bunu doğru kullanırsanız sizin için çok büyük kolaylık sağlar. Tam tersi de azaptır. Neslihan kendisi ve çevresindekilere daha fazla yardımcı olmak için bu hediyeyle barışmış. 23 yaşında ve şimdi gençliğinin en güzel dönemi. Küçük yaşta tanıdığımız Neslihan, şimdi haliyle tavrıyla tam bir kadın. Bütün yaz konuşulan olay düğününde mutluluk hali ve coçkusu genel mizacında da var. Sanayiye kurduğumuz sette bütün zor planlara, beklemelere karşı sabırlı ve rahattı. Etrafında bir hare gibi duran özgüveni başladığı her işin içinden başarıyla çıkmasını sağlıyor. Sahip olduğu bütün özelliklerin bu kadar baskın olmasının sebebi bu. Bu enerjisi yanındakilere de geniş bir alan sağlıyor. Çünkü Neslihan yaşıyor. Herkesin tanıdığı, oyuncu, ünlü Neslihan onun gerçek hali. Neslihan’ın sırrı da bu. Hayatta kendi olarak var. Başarısı özünü saklamaması var. Birkaç yıl önce asla bir araya getiremeyeceğimiz parçalar bir arada çok uyumlu görünüyor. Sen bu konuda ne düşünüyorsun? Kişisel tarzını nasıl tanımlarsın ve sence bu stilin oturması nasıl sağlandı?

Ben galiba giyinmek konusunda çok cesur değilim umarım zamanla cesurlaşırım. Evet bana da ilginç geliyor. Bazı parçalar gerçekten birbirinden alakasız görünse de birleşince muazzam görünebiliyor.

Sosyal medyada çok aktif olmadığını, hayranlarınla ilişki kurmak için kullandığını söylemişsin. Eğer bu kadar ünlü olmasaydın sence nasıl bir hesabın olurdu?

Belki bir tık daha fazla çektiğim portre ve şehir fotoğraflarını paylaşırdım. Şu anda onları paylaşıyorum ama o zaman daha çok ve rahatlıkla koyabilirdim.

İyi-kötü çizgisi çok net bir toplumuz. Bu tabii ki dizilere de yansıyor bu. Kara Sevda’da ise en gri karakter Nihan bence. Zor bir kadın ve bu onu gerçek yapıyor. Sen en çok nesini seviyorsun Nihan’ın?

Bence Nihan grisi olmayan bi karekter. Çok netti geçtiğimiz sezon. Siyahsa siyah beyazsa beyazdı. Ama Kara Sevda’nın ikinci sezonunda grisi olacak diyebilirim. Nihan’ın kriz yönetememe durumu var. Bu durum bana çok tatlı ve komik geliyor.

Düğününde birden fazla gelinlik giydin. Onları seçerken en çok neye dikkat ettin?

İlk giydiğimi daha çok nikah için seçmiştim. Sade ama şık olsun istedim. ikinci giydiğim ise tamamen hayalim-dekiydi. Zeynep Tosun’a anlattım o da bana çok güzel tam istediğim gibi bir şey hazırladı.

Dünyada ve Türkiye’de active wear ve rahatlık trendi

Düğüne hazırlanırken Kadir de ben de çalışıyorduk, yoğundu. Ama şimdi hiçbir şey hatırlamıyoruz. Çok mutluyuz çünkü.

Bazı insanların sabit parçaları vardır. Yıllar boyunca o kıyafeti almaktan vazgeçmezler. Seninkisi ne?

Bot, deri ceket ve kovboy çizmem. Ayrılamam onlardan. Eskidiğinde de yenisini alırım. Yani dolabımda her zaman onlar vardır. Bir de sürekli gözlük alıyorum.

Bu yazki gardırobundan kışa ve önümüzdeki yaza hangi parçaları yatırım yaparsın, saklarsın?

Genelde çok sevmem alışverişi. ihtiyaçlarımı alır çıkarım ve çok vakit geçirmem. Ama bu çekimde giydiğim Valentino çizmeyi kesinlikle alacağım.

İlk kez bir markanın yüzü oldun. Saçların zaten çok güzel. Pantene’le işbirliğini anlatır mısın biraz. Bizi nasıl projeler bekliyor?

Evet, ilk defa bi markayla işbirliği yapıyorum. Saçlarımı çok seviyorum ve güveniyorum onlara. Mutlu ve iyi hissetmemi sağlayan en önemli parçalarımdan biri saçlarım. Altın Kelebek var önümüzde. 0 gecenin hazırlıkları beni çok heyecanlandırıyor. Sürprizlerimiz var! Bu işbirliği umarım iki tarafa da şans getirir.

Düğüne nasıl hazırlandınız?

Düğüne hazırlanırken Kadir de ben de çalışıyorduk. 0 yüzden biraz yoğun geçti bizim için. Ama şimdi hiçbir şey hatırlamıyoruz o yorgunlukla ilgili. Çok güzel bir düğündü ve biz çok mutluyuz.

Neslihan Atagül Doğulu Resimleri
Neslihan Atagül Doğulu_34.jpg

Neslihan Atagül Doğulu_3.jpg

Neslihan Atagül Doğulu_5.jpg

Neslihan Atagül Doğulu_35.jpg

Neslihan Atagül Doğulu_32.jpg

Neslihan Atagül Doğulu_8.jpg

Neslihan Atagül Doğulu_1.jpg

Neslihan Atagül Doğulu_7.jpg

Yorum Yaz