Mango Bayan Ayakkabı Ve Çizme Modelleri

Mango, modern stiliyle dikkat çekmek isteyen hanımların en çok ziyaret ettiği markadır. Kıyafet ve aksesuar kategorileri kadar mango bayan ayakkabı ve çizme modelleri de hanımların ilk tercihlerindendir.  Kışlık trend ayakkabı ve çizmelere göz atarak popüler çizgiler taşıyan modellerden oluşan bir tanıtım sunmaktayız. Mango bayan ayakkabı ve çizme modelleri kreasyonunda yer alan en popüler modellerle karşınızdayız.

mango bayan ayakkabı ve çizme modelleri hem renkleriyle hem de küçük detaylarla süslenerek ilgi çekici bir hale getirilmiş. Yeni kışlık koleksiyonlarda dolgu topuklu modellerden yarım botlara kadar oldukça geniş bir seçenek sunulmakta.  Mango bayan ayakkabı modelleri koleksiyonlarında bu sene süet tasarımların ve Oxford modellerin hakim olduğu görülmekte. Platformlu Oxfordlar ve makosenler sıra dışı bir tarza sahip olan hanımların sıklıkla tercih ettiği modellerden başında geliyor. Mango bayan çizme modelleri de sezonun başından bu yana kadınsı duruşu ve iddialı tarzıyla adından söz ettirmekte.

Uzun yıllardan bu yana hanımların vazgeçemediği deri çizmeler yeni sezonda yine popüler olmayı başardı. Mango bayan deri çizme modelleri siyah, kahverengi ve bordo renklerin ağırlıklı olarak yer verildiği klasik bir koleksiyon. Giyimine kuşamına özen gösteren bayanlar her kıyafetleriyle kombin edebildikleri deri çizmeleri günlük hayatta olduğu kadar özel günlerde de kullanabiliyorlar. Mango bayan ayakkabı ve çizme modelleri görüntüleriyle dikkat çeken bir koleksiyon olmasının yanında kaliteli olmasıyla da tercih edilir. Kaliteli bir marka olması mango çizmelere olan ilgiyi de aynı oranda arttırıyor. Benzer şekilde süet çizmeler de bayanların tercih ettiği tasarımlardan bir tanesi. Mango bayan süet ayakkabı ve çizme modelleri genellikle yarım botlardan ve tokalı tasarımlardan oluşuyor.

Mango bayan ayakkabı ve çizme modelleri kıyafetlerinizi en özel şekilde tamamlayan parçalardan bir tanesi. Renkleriyle kolayca kombin sağlayan ayakkabı ve çizmeler her sezon popüler olmayı başarabiliyorlar. Trend bir koleksiyon olan mango bayan ayakkabı ve çizme modelleri yeni sezon fiyatları ise 22,00 liradan başlıyor ve 320,00 liraya kadar artış gösteriyor. Deri ayakkabı ve çizmeler diğer tasarımlara göre daha yüksek rakamlardan satılmakta.

Mango Bayan Ayakkabı Ve Çizme Modelleri ResimleriYorum Yaz