Yılbaşı için alışveriş rehberiniz

SİYAH İNCİLER

Diamond, yılı için siyah inci koleksiyonunu hazırladı. Tasarımı Naci Şenocaklı tarafından yapılan ve OsmanlI’yı siyah inci ile süsleyen bu yüzüğün imalatında 18 ayar beyaz altın, pırlanta ve siyah inci kullanıldı. Akmerkez ve Nişantaşı mağazalarında…

GÜLAYLAR 2 ALTIN OSCAR’I ALDI!

Gülaylar Altın, Dünya Altın Konseyi tarafından düzenlenen Gold Trends Altın Takı ve Tasarım Yarışması’nda 50 yıllık birikiminin karşılığını iki ödülle aldı. Birincilik kazanan üçgen formundaki bilezik, geçmiş, gelecek ve bugünü simgeliyor. Boğaziçi temasında ise, Osmanlı mimarisinde kullanılan motiflerin yansıtıldığı bilezik üçüncü oldu.

KALİTENİN BULUŞMA NOKTASI

Kaleseramik, yeni mağazası Center Professionali Kozyatağı’nda hizmete açtı. Çanakkale Seramik, Kalebodur, Roca Kale, Kalekim, Comprex, Seresi, StarBeka, Fantini, Ariston, Revita, Savil ve Franke, Kaleseramik Çenter Professionai’ın ürün yelpazesinde yer alan dünyaca ünlü ürünlerden bazıları… Tel: (0216) 355 50 07.

KALEDEKOR “ÇÖZÜM MERKEZİ”

Çanakkale Seramik ve Kalebodur gibi karo üreten firmaların kollarından biri olan Kaledekor, bina iç ve dış dekorasyonu için gerekli tüm dekoratif malzemeleri bünyesinde bulunduran bir kuruluş. Model yelpazesi geniş, tüm beğenilere uygun… Tel: (0212) 270 70 00.

SİZE UYGUN BİR TEKA MUTLAKA VARDIR

70 yıllık tecrübesi ile ürettiği ürünlerini kalite ve estetikle birleştirerek müşterilerine sunan Teka, mutfaklara uygun kombinasyonlar yaratıyor. Teka’nın klasik gazlı, elektrikli, seramik ocakları ya da fırın ve mikrodalga fırınlarıyla yemek pişerken, buhar birikmesini önleyen aspiratör ve davlumbazları ile mutfağın havası temiz kalıyor.

Tel: (0212) 288 31 34.

YENİ BİR AMPUL: COLORLITE

Colorlite renkli metal halinde ampuller, iç ve dış aydınlatmada ve dekoratif kullanımlar için ideal.

Renk doyumu yüksek, ampul ömrü boyunca sabit ışık rengi veren bir ampul. Ayrıca bahçe ve parklar, bina cepheleri, müze ve galeriler, sanat eserlerinin aydınlatılmasında da kullanılabilir. Tel: (0212) 297 19 41.

TAÇ LINENIUM SERİSİ

Linenium adını taşıyan yeni koleksiyonda, Taç Linen’in ürünleri olan nevresim takımları, uyku setleri ve çocuk koleksiyonu millennium renklerine bürünüyor. Renkler pastel; desenler doğal ve özgün; değişmez özellikler ise solmazlık, çekmezlik ve kolay ütülenebilirlik…

UZAKDOĞU’NUN CAZİBESİ

Mistik China sizi Çin tılsımı ile tanıştırıyor. Mobilyaların tamamı orijinal el işçiliğiyle ve çivi kullanılmadan birbirlerine geçme olarak üretilmiş. Çin porselenleri, Çin goblen halıları, tahta oyma kutuları ve diğer aksesuarlar… Tel: (0216) 360 87 65.

TRUSO HOME COLLECTİON AÇILDI

Polcenter Çarşı Alışveriş Merkezi’nde açılan Truso Home, nevresimden yatak örtüsüne, havlubornoz takımlarından masa örtülerine, mutfak ve banyolarda kullanılabilecek tüm ev tekstil ürünlerini shoWroom’unda satışa sundu. Tel: (0212) 285 55 52.

UYUMLU BİR MOBİLYA KOLEKSİYONU

Yataş, mekân değişikliğine kolay adapte olabilen, fonksiyonel ve estetik kaygılar göz önünde bulundurularak tasarlanan mobilyaları ile küçük mekânlara büyük çözümler getiriyor. Tek tek veya takım halinde satılan mobilyalar, doğacak ihtiyaçlar karşısında yeni ürünlerle ilaveler yapma imkanı da sağlıyor.

ALKENT İSTANBUL ÖDÜLE DOYMUYOR

Alkent İstanbul’in en beğenilen ev modeli Magnolia, ABD’de National Home Marketing Council tarafından düzenlenen yarışmada dünyanın en başarılı tasarımı olarak gösterildi ve büyük ödül için finale davet edildi. Alkent, ön elemelerde pek çok ev tasarımını geride bırakarak Golden AWard ödülüne aday gösterildi.

17. KALE AHŞAP KAPILARI

Kale Çelik Eşya, çelik kapılarda yakaladığı üstün standardı evlerin içine taşıyor. Kale ahşap kapılarıyla artık Kale kapılarının kalitesi ve estetiği evin içinde, salondan yemek odasına, yatak odasından banyoya girerken de yaşanacak.

Tel: (0212) 482 15 19.

TÜDER’den yılbaşı için harcama uyarısı. – EvAlalim.com

Yılbaşı için alışveriş rehberiniz Resimleri




Yorum Yaz