Büyük Beden Eşofman Modelleri

Büyük beden eşofman modelleri spor yapmayı sevenler için hem rahat hem şık. Önden fermuarlı modellerin en çok tercih edilen modeller olmasından dolayı içlerine artık eşofmanlara uygun olarak tişörtler ve badiler de tasarlanmaya başladı. Daha çok koyu renklerde üretilmeyi tercih ediliyor. Lacivert, siyah ve füme renklerinin büyük ilgi gördüğü eşofmanlar bacak ve karın bölgesinden sıkmasın, yürürken, koşarken ya da spor yaparken rahatsız etmesin diye lastikli olarak üretildi. Lastikli büyük beden eşofmanlar dışında bir de bacaktan ayak bileğine doğru inen kısımlarda fermuar kullanılan modeller var ki onlar spor yapmak, yürüyüşe gitmek ya da koşuya çıkmak için son derece ideal. Fermuarı istediğiniz kadar açarak ya da çekerek rahatlığınıza uygun hale getirebilir hareketlerinizi kısıtlamadan ve zorlanmadan son derece rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Kilo vermeyi sağlayan eşofmanlar özel kumaşlarla üretildiği için çok daha fazla terleterek daha fazla kalori yakmayı sağlıyor, bizden söylemesi.

Önce çeşitli mağazaları dolaşmaya, fiyat, kalite, model ve renk açısından karşılaştırma yapmaya ve en uygun yerden alışveriş yapmaya çaba gösterilmeli.

Ölçü ve beden yönünden kesin bilgilere sahip değilseniz, satın almadan önce mutlaka elbiseleri deneyin.
Giyim alışverişlerinde mutlaka satış fişi veya fatura alınıp saklanmalı. Mağazada farklı bir ışık altında size hoş gelen kıyafetin, evde veya güneş ışığında aynı şekilde çekici gelemeyeceğini unutmayın!

Ayakkabı ve çanta kıyafetinizi gösteren önemli bir ayrıntıdır. Ayakkabı ve çantada kaliteli olanları tercih edin. Özellikle indirim zamanlarım kaçırmayın. Ayakkabı sıkıyorsa “Daha sonra genişler!” diyerek almayın. İnsan ayağının hacmi gün boyunca genişler, bu nedenle ayakkabınızı öğleden sonra alın. En uzun parmak ile ayakkabı ucu arasında yarım santimetreden bir santimetreye kadar boşluk olmalı. Ayakkabı seçerken ilk kriter model ve renkten önce, rahatlık olmalı. Ayağın anatomik yapısına uymayan, büyük ya da sıkan ayakkabı alınmamalı. Ayakkabının her ikisi de mutlaka giyilip yürüyerek denenmeli.Çok alınıp dolapta bekleyen ayakkabılardan olmamalı.

Ayakkabının ayakla temas eden kısımlarında sentetik malzeme kullanılıp kullanılmadığına bakılmalı. Çünkü sentetik malzemeler hava geçirmez ve hava geçirmeyen malzemeler ayak sağlığı için zararlıdır. Kokudan mantara kadar birçok soruna yol açabilir.

Büyük Beden Eşofman Modelleri Resimleri
Büyük Beden Eşofman Modelleri_11.jpg

Büyük Beden Eşofman Modelleri_17.jpg

Büyük Beden Eşofman Modelleri_6.jpg

Büyük Beden Eşofman Modelleri_5.jpg

Büyük Beden Eşofman Modelleri_2.jpg

Büyük Beden Eşofman Modelleri_0.jpg

Büyük Beden Eşofman Modelleri_7.jpg

Büyük Beden Eşofman Modelleri_4.jpg

Yorum Yaz