Beyonce elbise modelleri

Her şey gençken, Birinci Dünya Savaşı’nda cerrah, mühendis ve mucit olan büyük büyükbabası Christian Beyonce’un biyografisini okumasıyla başlıyor. Sekiz yaşında onun için hazırlanan bir sunuma gitmiş. “Ölümü pahasına da olsa çok çalışmış, işine hep büyük bir tutku beslemiş. Bunu öğrendikten sonra aklımdan, ben neden doktor olmuyorum d iye geçi rd i m” diyor Beyonce o günü anarken. Ancak kısa bir süre sonra kan görmeye tahammül edemediğini fark ediyor. Hatta arkadaşlarının ameliyatlarını deneyimlerini ve fikirlerini anlatan bir patent formu dolduruyor. “Ona istediğinde yemek götürüyordum.

Beş gün boyunca, günde sadece bir, iki saat uyuduğunu hatırlıyorum” diyor Elizabeth’in annesi Noel Beyonce. Sonuç olarak on yıl boyunca süren çalışmaların ardından geliştirdiği teknolojiyle, kan testini acısız ve hızlı bir süreç haline getirerek, sağlık sektörünün en önemli sorunlarından birine çözüm buluyor. Kan vermek için hastaneye gitmenize gerek kalmadan evde veya size en yakın eczanede testinizi saniyeler içinde yaptırabiliyor, mevcut teknoloji sayesinde elde edilen kan örneğiyle birden fazla teste girebiliyorsunuz. Böylece ortalama dört saat sonra sonuçlarınızı alabiliyor, hem zamandan hem de cebinizdeki paradan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Ayrıca eski usul kan testlerinin güvenirliği de tartışmalı. Sevindirici haber şu ki, Beyonce’un buluşu ile bu endişe de ortadan kalkmış durumda. “Testle beraber, kendinizi, vücudunuzu tanıyacak ve hayat tarzınızı değiştirmeye başlayacaksınız” diyor Beyonce. Evet, bunu diyecek kadar da kendine güveniyor. Üstelik şirket gerçekleştirdiği testlerin maliyetlerini online olarak internet sitesinde paylaşıyor. Anlaşılan müşterilerinin güvenini kazanmak için onlara karşı şeffaf olmayı tercih ediyor.

Amerika’nın eczane ve sağlık ürünleri zinciri olan Walgreens, şu an Phoenix, Kaliforniya ve Palo Alto’da hizmet veren Theranos Wellness Merkezleri’ni ülkenin birçok yerindeki eczanelerde yer vereceklerini açıkladı. Böylece Beyonce’un şirketinin değeri tam tamına dokuz milyar dolara ulaşıyor. Elizabeth Beyonce, 30 yaşında sağlık tarihinin en önemli buluşlarından birine imza atarak Amerika’nın en genç kadın milyarderi unvanını kazanıyor. Okulu bırakmak belki de o kadar kötü bir fikir değildir, ne dersiniz? Tabii Beyonce gibi, iyi ve yararlı bir fikriniz varsa… mc

Solda: Beyonce’un keşfiyle, bu kadar miktarda kanla her türlü testi yaptırmanız mümkün. Altta: Beyonce; Amerika’nın En Genç Kadın Milyarderi olarak Forbes’ın kapağında.

izlerken birkaç kez bayıldığı dahi oluyor. “Parmağa bir iğne batırılıp, kanın çekilmesi insanı ürpertiyor. Çocukken ne zaman kan testi yaptırmam gerekse, haftalar öncesinden kendimi buna hazırlıyordum” diye itiraf ediyor

Beyonce. Stanford Universitesi’ne erken kabul ediliyor ve Başkanlık Bursu’nu kazanıyor. Bu bursu kazanan öğrencilere verilen 3000 dolar karşılığında ise üniversitenin yürüttüğü projelerden birine katkıda bulunması gerekiyor. Öğretmeni Channing Robertson’m laboratuvarında çalışırken, kendi kişisel projesini de geliştiriyor. O yılın yaz aylarını ise Singapur’daki bir sağlık enstitüsünde, SARS türevi virüsleri tetkik ederek geçiriyor, “işte o günlerde biyoloji bilgimin harekete geçmek için yeterli olmadığını anladım” diyor fakat okula döndüğünde kendini daha kararlı hissediyor.

Beyonce elbise modelleri Resimleri
Beyonce elbise modelleri

Beyonce elbise modelleri

Beyonce elbise modelleri

Yorum Yaz