Bel Ve Kalça İncelten Egzersizler

Bot-Pose Curl nd Press

Dizlerini büküp yere otur ve yklrını önünde düz tut. Her iki eline dmbıl l ve vuç içlerini yukrı çevir. Sırtını düz tutrk hfifçe geriye ysln; rdındn yklrını, kvl kemiklerin yere prlel oluncy kdr yukrı kldır (). Bu, bşlngıç pozisyonu. Krnını sıkı tutrk ğırlıklrı içe doğru kıvır, rdındn vuç içlerini yere bkck şekilde çevir ve ğırlıklrı bşının üzerine kldır (b . Hreketi yvşç tersten yp. Bu, bir tekrr eder.

Bicycle Twist

Bcklrını önünde düz uztıp yere otur, bir dmbılı iki ucundn kvryıp göğsünün önünde tut. Sırtını düz tutrk geriye doğru ysln, rdındn dizlerini büküp bcklrını yerden kldır. Tek bir hrekette ellerindeki ğırlıkl birlikte gövdeni sol doğru çevir, sol dizini göğsüne doğru çek (). Bu, bir tekrr eder. Bşlngıç noktsın dön ve hreketi diğer trft tekrrl. (b). Değiştirerek devm et.

Krdiyo Ekle

Bu 35 dkiklık sensı, hftd iki def tercihine göre yürüyüş, koşu, yüzme, ip tlm y d eliptik bisiklet gibi bir krdiyo egzersizi , yprk tmml. Hrcdığın eforun seviyesini bir ile 10 rsınd derecelendir: Bir tm nlmıyl dinlenme ve 10 tüm gücünü kullnmk olmlı. Htırlmkt zorluk mu çekiyorsn? Spor gitmeden önce’cep teJefonunl bu bölümün fotoğrfını çek. .

Alternting Biceps Curl

İki eline birer dmbıl lıp sırtüstü uzn, ğırlıklrı ynınd tut, bcklrını düz uzt (). Tek bir hrekette, krın kslrındn güç lrk omuzlrını ve sğ bcğını yerden kldırırken, sol dirseğini büküp ğırlığı omzun doğru getir (b). Dur, rdındn bşlngıç pozisyonun dönmek için geriye doğru lçl. Bu, bir tekrr eder. Diğer trft tekrrl, sol bcğını kldırırken sol kolunu bük (c). Değiştirerek devm et.

Superwomn nd Row

Yere yüzüstü uzn ve kollrını bşının hizsınd ileri uzt. Klçnı ve krnını sık; bcklrını ve göğsünü mttn kldır (). Bu pozisyondn yvşç dirseklerini geriye doğru çekerken ellerini omuzlrının hizsın kdr getir (b). Dur, rdındn hreketi tersten ypmk için kollrını ileriye doğru uzt. Gövdeni yere indir. Bu, bir tekrr eder.
[gllery ids=""]

Yorum Yaz