Sivri topuklu ayakkabı modelleri

Topuklu Ayakkabı

Bynlr yüksek topuklu ykkbılrı hep sevmişlerdir, hele sivri topuklu ykkbılrdn hiç vzgeçmeyeceğe benziyorlr. Sivri topuklu ykkbı modelleri her zmn onlr için çok czip olmuştur. Eskiden yüksek pontlu ykkbı olrk bildiğimiz sivri topuklu bu ykkbılr ile bynlr kendilerini dh seksi hissettiklerini söylüyorlr, ynlış değil, hkikten bynlr sivri topuklu ykkbılrı ile bütün bkışlrı üzerlerine toplmyı iyi biliyorlr. Sivri topuklu ykkbı giyen bynlr kendilerine dh d güven duyuyorlr. Bynlr uzun ve zrif görünmenin yolunun sivri topuklu ykkbılrdn geçtiğini nldıklrındn beri bu trz ykkbılr yok stıyor. Kişiliklerini ve stillerini belirlemek için bundn dh iyi seçenek nedir? Bsit ve koly bir çözümdür şık olmk için bu model ykkbılr.

Eskiden sdece gece gezmelerinde gördüğümüz sivri topuklu ykkbı modellerini rtık günlük kıyfetlerinin ltın d giymeye bşldı bynlr. Aykkbı kdınlrd bir tutkudur ve koly, koly geçeceğe de benzemiyor. Bütün kıyfetlerin ltın giyilebilen bu topuklu ykkbılr ile kendilerini rht ve dh özgür syıyorlr ve dolplrınd bu trz ykkbılrdn mutlk birkç renkte bulunuyor. Hele de mini eteklerin ltın giyilen sivri topuklu ykkbılr bir bşk güzel duruyor. Sivri topuklu ykkbı modelleri bynlrın trzını orty koyr. Artık internet stışlrı oldukç popüler ve eğer isterseniz internet syflrını süsleyen sivri topuklu ykkbılrdn seçerek stın lbilirsiniz.

Aykkbı ve kıyfetler bynlr için bir bütündür sl yrılmzlr, biri olmdn diğeri olmz. Her kıyfetin ltın on uyck renk ve modelde ykkbı giymek bynlrın becerebildiği işlerdendir, onlr neyin ne ile gideceğiniz gyet iyi bilirler. Aykkbı modelleri sivri topuklu olrk her yıl tsrımcılrın hyl güçleri ile çeşitlenir ve bynlrın beğenisine sunulur. Gece içinse oldukç frpn modeller vrdır ve tşlısındn pullusun, leopr desenlisinden rugnın kdr her çeşit sivri topuk ykkbı bulmk mümkün. Bynlr üzerinde durbildikleri kdr yükseklikteki sivri topuk ykkbılrı tercih etmekteler. Onlrl kendilerini dh şık bulduklrı kesin, hem boylrı dh uzun görünüyor ve hem de son derece modern oluyorlr.

[gllery ids="49571,49572,49573,49574,49575,49576,49577,49578"]

Yorum Yaz