En iyi bayan parfümleri

ESTEE LAUDER MODERN MUSE CHIC, HER KADINDA FARKLI ANLAMLAR KAZANAN CÜRETKÂR VE ÇOK YÖNLÜ BİR PARFÜM. ESTEE LAUDER GÜZELLİK ELÇİSİ VE PARFÜMÜN YÜZÜ ARIZONA MUSE İSE KADINLARA İLHAM VERİYOR.

İLHAM KAYNAĞI OLUN

Yumuşak, narin, feminen; aynı zamanda özgüveni yüksek, güçlü ve özgür bir ruh…

Modern Muse Chic kadını tarz sahibi, orijinal ve tek kelime bile etmeden gülüşüyle, tarzıyla ve duruşuyla tanıştığı herkese ilham veriyor. Modern kadının yaratıcı, cesur ve güçlü yönünden esinlenerek üretilen Modern Muse Chic, stilinize ve yaratıcılığınıza yansıyor. İçeriğindeki karşıt ve bugüne kadar bir araya getirilmemiş çiçeksi ve odunsu akortlarla güç ve zarafetin çekici zıtlığını buluşturuyor. Modern Muse Chic kadınının felsefesi asla sıradan olmamak, tüm kadınsılığını yansıtmak, tüm bakışları üzerinde toplamak, ve istediğinde fazlasıyla cüretkâr olmak.

KARŞI KONULMAYAN ETKİ

Modern Muse Chic içeriğindeki odunsu ve çiçeksi akortlarla modern kadının ruhunu yakalıyor. Odunsu notalarla birlikte çiçek ve meyve özlerinin kullanılması modern kadının çok yönlülüğünü yansıtıyor. İçeriğindeki akortların dualitesi sizi parfümün cazibeli dünyasına davet ediyor.

Çiçeksi Akort: Üst notalarındaki yasemin zambağı, portakal çiçeği, bal ve sulu erik, orta notalardaki köknar ile bir araya gelerek çiçeksi bir etki bırakıyor.

Odunsu Akort: Paçuli, kaşmir ağacı, öd ağacı ve laden modern kadının yaratıcılığıyla birlikte stil sahibi kişiliğini yansıtırken süet miski ve Madagaskar vanilyası da karşı konulmaz bir etki bırakıyor.

REKLAM FİLMİ

Craig McDean tarafından fotoğraflanan yeni Modern Muse Chic kampanya görselinde, Estee Lauder güzellik elçisi Arizona Muse New York sokaklarında.

YARI YAG, YARI SERUM FORMUNDAKİ CAUDAUE L’ELIXIR PREMIER CRU ÜRÜNÜNÜ, DÖRT BİR YANINI ÜZÜM BAĞLARININ SARDIĞI FRANSA’NIN MASALSI ŞEHRİ BORDEAUX’DA BULUNAN LES SOURCES DE CAUDAUE HOTEL’DE DENEYİMLEDİK. betülaydoğmuş

Mathilde Thomas, markayı 1995yılında Bordeaux’da.

CAUDALIE ÜRÜNLERİNİN VÜCUDUNUZA ulaşmadan önceki yaratım süreci, tek bir üzüm tanesi ile başlıyor. Markanın ürün içerikleri, Fransa’nın güneybatısında yer alan Bordeaux şehrindeki üzüm bağlarından toplanıyor.

1995 yılında Mathilde Thomas ve eşi Bertrand Thomas, şehirdeki üzüm bağlarından ilham alarak ve içeriğinde bolca üzüm ve üzüm çekirdeği gibi doğal maddeleri kullanarak yaratmışlar Caudalıe markasını. Dünya çapında bir bağcılık uzmanı olan Bordeaux Eczacılık Fakültesinden Prof. Vercauteren ile araştırmalara başlayan çift, üzümün antioksidan etkisini ürünlerine taşımaya karar vererek markayı yaratmışlar. Markanın en önemli özelliği hayvansal katkı maddesi, paraben, mineral yağlar, sentetik renklendiri çiler, sodyum ve sülfat içermemesi.

YARI YAĞ, YARI SERUM

Caudalıe L’Elixir Premier Cru, yüzde 99,5 oranında doğal içeriğe sahip yapısıyla Caudalıe Premier Cru The Cream ile birlikte çalışarak cildi yapılandırıyor. Ciltteki leke ve kırışıklıkları gidererek, sıkılaştırıyor. Yarı yağ, yarı serum formundaki dokusu ise tamamen yeni bir buluş.

Cilt tarafından anında emilen konfora sahip dokusu, yumuşak ve ferah bir his bırakıyor. Olivia Giacobetti imzası taşıyan kokusu, tıpkı Premier Cru Serisi ’nin tüm ürünlerinde olduğu gibi meşe fıçılara sinen gül notaları içeriyor. Bu iksirin faydalarını keşfetmek için sabah ve akşam krem ya da serumdan önce yüz, boyun ve dekolte bölgesine dört damla uygulayınız. Caudalıe L’Elixir Premier Cru yüksek oranda doğal ve etkili içeriklere sahip formülü ile yenilikçi anti-aging bakım ürünleri kullanan kadınların, cilt bakım ritüellerinin vazgeçilmezi olacak, mc

KENDİNİZİ ŞIMARTIN

İSTANBUL MARRIOTT HOTEL ŞİŞLİ HEALTH CLUB & SPA; ÖZEL CİLT BAKIMLARI, MASAJLAR, HAMAM, SAUNA, AROMALI BUHAR ODASI VE KAR ÇEŞMESİ İLE SAĞLIK VE GÜZELLİK DOLU SAATLER GEÇİRME İMKÂNI SUNUYOR.

SPA misafirleri, sauna, aromalı buhar odası, şok duş ve kar çeşmesi ile tazelenmiş ve yenilenmiş bir cilde kavuşarak âdeta yeniden doğuyor! Dünyaca ünlü Fransız kozmetik markası Anne Semonin ürünleri ile anti-aging cilt bakımı, yenileyici leke bakımı, detoks etkili spirulina bakımı, selülit karşıtı lipoliss bakımı gibi ihtiyaçların yanı sıra İsveç masajı, volkanik sıcak taş ritüeli, Thai masajı, Shiatsu masajı gibi farklı teknikler kullanılarak yapılan birçok masaj çeşidi, SPA misafirlerini rahatlatıyor. Tamamı yeni nesil cihazlarından oluşan fitness ve aerobik salonu ile pilates reformer seansları misafirlere, formlarını korumak için mükemmel bir ortam yaratıyor. Ayrıca İstanbul Marriott Hotel Şişli Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için de mükemmel fırsatlar sunuyor. Tüm SPA alanlarının kullanımını içeren, çiftlere özel vücut bakımı ve ardından bir saatlik masaj paketi ile sevgilinizle romantik anlar yaşayabilirsiniz.

En iyi bayan parfümleri Resimleri
En iyi bayan parfümleri

En iyi bayan parfümleri

En iyi bayan parfümleri

Yorum Yaz