Beyaz Yazlık Body Modelleri

Yaz aylarının gelmesinin ardından yazlık kıyafetler de gün yüzüne çıktı. Beyaz yazlık body modelleri koleksiyonu ise sezonun en beğenilen tasarımlarına imza atmış durumda. Açık rengiyle ve şık görüntüsüyle beğeni kazanan beyaz yazlık body modelleri hem beylerden hem de hanımlardan tam not almayı başardı. Koleksiyonları inceledik ve en çok ilginizi çekecek ürünleri tanıttık.

Her sezon birbirinden şık tasarımlarla karşımıza çıkan beyaz yazlık body modelleri de bayan kategorisinde olduğu kadar erkek kategorileriyle de dikkat çekti. Sayısız model seçeneğiyle adından söz ettiren beyaz yazlık body modelleri her renkle uyum sağlayabilmesiyle de tercih ediliyor. Genellikle günlük hayatta karşımıza çıkan beyaz bodyler hem gömleklerle ve hırkalarla hem de tek başına çeşitli aksesuarlarla kombine edilerek kullanılabiliyor.

Her biri özenle tasarlanmış olan beyaz yazlık bayan body modelleri koleksiyonuna göz attık ve straplez tasarımların çok ilginizi çekeceğini düşündük. Özellikle işlemeli ve şık detayları bulunan straplez bodyler genç hanımların büyük beğenisini kazanıyor. Kimi zaman beyaz yazlık kısa kollu body modelleri de sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Sıcak havalarda rahat kullanım sağlayan kısa kollu bodyler yaz mevsiminin simgelerinden biridir diyebiliriz. Ancak yaz dönemi boyunca en çok karşımıza çıkan tasarımların başında beyaz yazlık askılı body modelleri geliyor.

Birçok kıyafetin tamamlayıcısı olan beyaz askılı bodyler sıcak havalarda serin tutan dokusuyla da beğeni kazanıyor. Ünlü markaların body koleksiyonlarına göz attığımızda bayan kategorilerinin yanı sıra erkek kategorilerinin de ağırlık kazandığını görüyoruz. Beyaz yazlık erkek body modelleri koleksiyonu da ağırlık verilen koleksiyonlar arasında yer alıyor. Her kıyafetle ve renkle kombine edilebilen beyaz bodyler beylerin oldukça ilgisini çekiyor.

Beyaz yazlık body modelleri her sezon hem hanımların hem de beylerin merakla beklediği koleksiyonlar arasında yer alıyor. Özellikle bayanların yoğun ilgi gösterdiği koleksiyon genellikle düz renk tasarımlardan oluşuyor. Her bedene uyumlu seçenekleriyle de dikkat çeken beyaz yazlık body modelleri yeni sezonda yine trend tasarımlar arasında yer almayı başardı. Sezonun gözde tasarımları arasında yer alan beyaz tişörtler uzunca bir süre daha trend olacak diyebiliriz.

Beyaz Yazlık Body Modelleri ResimleriYorum Yaz