Armani Elbise Modelleri

Giorgio Armani ve rapçi Future

STİL ZİRVESİ BUGATTI, BEYLER!

ATLANTALI RAPÇİ FUTURET KİTLELERE TANITAN, ‘BUGATTI’ ADLI HİT PARÇASI OLDU. TABİİ BU BUGATTI İLE ORTAK BİR KOLEKSİYON TASARLAYAN 82 YAŞINDAKİ GIORGIO ARMANI’NİN YANINDA HİÇBİR ŞEY YİNE DE İKİSİNİ BİR ARAYA GETİRDİK VE RAP, MODA VE OTOMOBİLİN ENTERESAN İLİŞKİSİNDE MÜTHİŞ BİR GÜNE TANIKLIK ETTİK.

Geçtiğimiz Haziran ayının ilk günleri. Milano. İki büyük yıldız. Giorgio Armani ve rapçi Future. GÛ’nun çekeceği film için bir araya geliyor. Future onlarca insanın bulunduğu sete adım atar atmaz Hadi gelin, başlayalım. Acayip iyiyim ben diye bağırıyor ve ilk pozunu veriyor. Dil engeli yüzünden ne dediğini anlamayan Milanolu varsa da. bu pozla durumu anlamış olmalı.

Az sonra Giorgio Armani dört katlı mermer sarayından çıkarak ölümlülerin arasına karışıyor. Efsane modacı yürürken yolun iki yanındaki aslan heykelleri, ona layık birer bodyguard gibi geliyor gözümüze. Vakur yürüyüşü, ortamda süpernova etkisi yaratan varlığı herkesin bir an durup bakmasına neden oluyor. Ancak hemen sonra, en az Future’ın gülüşü kadar etkileyici bir şekilde ama tabii onunki gibi altın dişi olmadan gülümsüyor.

Film başlıyor.

Büyük hasılatlı her film gibi, bizimki de izleyiciler için heyecan verici; hayal gücü ve üstün mühendislik ürünü bir fikre sahip: yeni Bugatti Chiron. başka bir deyişle ’hiper otomobil’. Gezegenin en hızlı, en pahalı otomobillerinden Chiron’un fiyatı 2.6 milyon dolar. Maksimum hızıysa saatte 420 kilometrenin üstünde. Yani şu an setteki üç süperstar içinde en büyük ego. onunki olabilir. Filmimizin odak noktası, yüzyıllık bahçeye inmiş bir uzay gemisini andıran bu otomobil.

Filmimizde karakter derinliği olmadığını düşünen varsa çok yanılır. Armani’nin Future hakkında söylediklerini ele alalım. Bugün bulunduğu yere varmak için ne acılar çektiğini biliyorum. Bir zamanlar benim çektiğim gibi, o da çok acı çekti. Bu yüzden şimdiden bir nevi arkadaş sayılırız. Nasıl?

Future ve Giorgio Armani. Mr. Armani’nin Milano’daki evinin bahçesinde (Herkes onu Mr. Armani diye çağırınca biz de bozmadık).

33 yaşındaki Future. bu iltifatın ne kadar önemli olduğunun farkında. Yıllar boyunca her tür sanatçıyla karşı karşıya gelmiş, diyor. Sizi çözmesi için sadece bir bakması yeter. Bazen onun gibi insanlar tarafından kabullenilmeme fikri beni çok geriyor. Ama hayatta bir şekilde ikimizin yolları kesişti işte.

Bu noktada Armani ona girişimleriyle bir şehre adeta sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu ve daha da önemlisi, insanın neden böyle bir şeyi arzuladığını anlatıyor. Çünkü kimse tek numara bilen bir illüzyonisti izlemez. Tüm bu farklı girişimler beni bambaşka insanlara yakınlaştırıyor” diyor Armani. İnsanların sevdikleri şeyler beni onlara, onları da bana bağlıyor.

Future. Giorgio Armani’nin Bugatti için tasarladığı parçayla. Armani’nin özel koleksiyonundan Silvio Pasotti imzalı mural önünde.

SÜPER KAHRAMAN, HİPER OTOMOBİL

Eğer otomobiliniz herhangi bir insan olsaydı. Bugatti Chiron en kötü ihtimalle Thor olurdu. Neden derseniz, hemen özelliklerinden bahsedelim. Otomobilin 8 litre hacimli W16 motoru 1500 beygir güç ve 1.600 Nm tork üretiyor. Sonuç. 2.5 saniyede 100 km/s hıza ulaşabilen bir uzaylı. Sınırları zorlanıp sinirlendiğinde maksimum hızının 420 kilometreyi aştığı görülüyor. Hem iç mekan, hem de kasa tasarımı zirveye oynuyor. 500 adet üretilen modelin 200 adedi şimdiden satılmış. Herhalde otomobile adını veren usta Bugatti sürücüsü Fransız Louis Chiron bile bu kadarını hayal edemezdi.

Future İtalyan modasının deviyle tanışma konusunda biraz gergindi. Armani ise Atlanta rap müziğinin deviyle tanışma konusunda oldukça rahattı.

GİYSİLER GÖZDEN KAÇMASIN

MODANIN EFSANESİ BİR HİPER OTOMOBİLLE İŞBİRLİĞİ YAPARSA

Birkaç ay önce Armani ekibi bize Giorgio’nun Bugatti ile birlikte bir kapsül koleksiyon tasarladığını iletti. Konu ilgimizi çekti. Bugatti adı ise aklımıza hemen Future’ın parçasını getirdi. Biz de böylece onu Milano’ya getirmeyi, iki ismi buluşturmayı ve kreasyonlara bir de birlikte bakmalarını teklif ettik. Herkes kabul etti ve sıra dışı bir arkadaşlık doğdu. Bu sayfalarda Future’ın üzerinde gördüğünüz giysiler, bahsi geçen koleksiyondan. Her otomobili kişiye özel tasarlayan ve haftada sadece bir otomobil üreten Bugatti gibi bir marka için Armani de lüksten kaçınmamış. Kaşmir ceketlerin detayları yine kaşmirden ve deri parçalar o kadar yumuşak ki insan elinde parçalanmasından korkuyor. Koleksiyonun yıldızı ise karşı sayfada Future’ın giydiği, fiyatı sipariş üzerine verilen timsah derisi ceket. Yakışır.

A Bugatti ortalama bir müşterisinin üç jeti, bir yatı ve 80’in üzerinde arabası olduğunu söylüyor. Ama onların bile Giorgio gibi bir evleri yok.

Armani Elbise Modelleri Resimleri
Giorgio-Armani-Elbise-Modelleri.jpgarmani-elbise-modelleri-9.jpgarmani-jeans-elbise-modelleri-2014-16.jpgarmani-is-giyim.jpgArmani-Elbise-Modelleri-4.jpgarmani-elbise-modelleri.jpgarmani-elbise-modelleri-8.jpgarmani-elbise-modelleri-4.jpgGiorgio-Armani-Sonbahar-Kis-2014-2015-Bayan-Elbise-Modelleri-7.jpg

Yorum Yaz