Armani Elbise Modelleri

Giorgio Armni ve rpçi Future

STİL ZİRVESİ BUGATTI, BEYLER!

ATLANTALI RAPÇİ FUTURET KİTLELERE TANITAN, ‘BUGATTI’ ADLI HİT PARÇASI OLDU. TABİİ BU BUGATTI İLE ORTAK BİR KOLEKSİYON TASARLAYAN 82 YAŞINDAKİ GIORGIO ARMANI’NİN YANINDA HİÇBİR ŞEY YİNE DE İKİSİNİ BİR ARAYA GETİRDİK VE RAP, MODA VE OTOMOBİLİN ENTERESAN İLİŞKİSİNDE MÜTHİŞ BİR GÜNE TANIKLIK ETTİK.

Geçtiğimiz Hzirn yının ilk günleri. Milno. İki büyük yıldız. Giorgio Armni ve rpçi Future. GÛ’nun çekeceği film için bir ry geliyor. Future onlrc insnın bulunduğu sete dım tr tmz Hdi gelin, bşlylım. Acyip iyiyim ben diye bğırıyor ve ilk pozunu veriyor. Dil engeli yüzünden ne dediğini nlmyn Milnolu vrs d. bu pozl durumu nlmış olmlı.

Az sonr Giorgio Armni dört ktlı mermer sryındn çıkrk ölümlülerin rsın krışıyor. Efsne modcı yürürken yolun iki ynındki sln heykelleri, on lyık birer bodygurd gibi geliyor gözümüze. Vkur yürüyüşü, ortmd süpernov etkisi yrtn vrlığı herkesin bir n durup bkmsın neden oluyor. Anck hemen sonr, en z Future’ın gülüşü kdr etkileyici bir şekilde m tbii onunki gibi ltın dişi olmdn gülümsüyor.

Film bşlıyor.

Büyük hsıltlı her film gibi, bizimki de izleyiciler için heyecn verici; hyl gücü ve üstün mühendislik ürünü bir fikre ship: yeni Bugtti Chiron. bşk bir deyişle ’hiper otomobil’. Gezegenin en hızlı, en phlı otomobillerinden Chiron’un fiytı 2.6 milyon dolr. Mksimum hızıys stte 420 kilometrenin üstünde. Yni şu n setteki üç süperstr içinde en büyük ego. onunki olbilir. Filmimizin odk noktsı, yüzyıllık bhçeye inmiş bir uzy gemisini ndırn bu otomobil.

Filmimizde krkter derinliği olmdığını düşünen vrs çok ynılır. Armni’nin Future hkkınd söylediklerini ele llım. Bugün bulunduğu yere vrmk için ne cılr çektiğini biliyorum. Bir zmnlr benim çektiğim gibi, o d çok cı çekti. Bu yüzden şimdiden bir nevi rkdş syılırız. Nsıl?

Future ve Giorgio Armni. Mr. Armni’nin Milno’dki evinin bhçesinde (Herkes onu Mr. Armni diye çğırınc biz de bozmdık).

33 yşındki Future. bu iltiftın ne kdr önemli olduğunun frkınd. Yıllr boyunc her tür sntçıyl krşı krşıy gelmiş, diyor. Sizi çözmesi için sdece bir bkmsı yeter. Bzen onun gibi insnlr trfındn kbullenilmeme fikri beni çok geriyor. Am hytt bir şekilde ikimizin yollrı kesişti işte.

Bu noktd Armni on girişimleriyle bir şehre det ship olmnın nsıl bir şey olduğunu ve dh d önemlisi, insnın neden böyle bir şeyi rzuldığını nltıyor. Çünkü kimse tek numr bilen bir illüzyonisti izlemez. Tüm bu frklı girişimler beni bmbşk insnlr ykınlştırıyor” diyor Armni. İnsnlrın sevdikleri şeyler beni onlr, onlrı d bn bğlıyor.

Future. Giorgio Armni’nin Bugtti için tsrldığı prçyl. Armni’nin özel koleksiyonundn Silvio Psotti imzlı murl önünde.

SÜPER KAHRAMAN, HİPER OTOMOBİL

Eğer otomobiliniz herhngi bir insn olsydı. Bugtti Chiron en kötü ihtimlle Thor olurdu. Neden derseniz, hemen özelliklerinden bhsedelim. Otomobilin 8 litre hcimli W16 motoru 1500 beygir güç ve 1.600 Nm tork üretiyor. Sonuç. 2.5 sniyede 100 km/s hız ulşbilen bir uzylı. Sınırlrı zorlnıp sinirlendiğinde mksimum hızının 420 kilometreyi ştığı görülüyor. Hem iç mekn, hem de ks tsrımı zirveye oynuyor. 500 det üretilen modelin 200 dedi şimdiden stılmış. Herhlde otomobile dını veren ust Bugtti sürücüsü Frnsız Louis Chiron bile bu kdrını hyl edemezdi.

Future İtlyn modsının deviyle tnışm konusund birz gergindi. Armni ise Atlnt rp müziğinin deviyle tnışm konusund oldukç rhttı.

GİYSİLER GÖZDEN KAÇMASIN

MODANIN EFSANESİ BİR HİPER OTOMOBİLLE İŞBİRLİĞİ YAPARSA

Birkç y önce Armni ekibi bize Giorgio’nun Bugtti ile birlikte bir kpsül koleksiyon tsrldığını iletti. Konu ilgimizi çekti. Bugtti dı ise klımız hemen Future’ın prçsını getirdi. Biz de böylece onu Milno’y getirmeyi, iki ismi buluşturmyı ve kresyonlr bir de birlikte bkmlrını teklif ettik. Herkes kbul etti ve sır dışı bir rkdşlık doğdu. Bu syflrd Future’ın üzerinde gördüğünüz giysiler, bhsi geçen koleksiyondn. Her otomobili kişiye özel tsrlyn ve hftd sdece bir otomobil üreten Bugtti gibi bir mrk için Armni de lüksten kçınmmış. Kşmir ceketlerin detylrı yine kşmirden ve deri prçlr o kdr yumuşk ki insn elinde prçlnmsındn korkuyor. Koleksiyonun yıldızı ise krşı syfd Future’ın giydiği, fiytı sipriş üzerine verilen timsh derisi ceket. Ykışır.

A Bugtti ortlm bir müşterisinin üç jeti, bir ytı ve 80’in üzerinde rbsı olduğunu söylüyor. Am onlrın bile Giorgio gibi bir evleri yok.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz