Düğmeli ceket modelleri

Ünlü markaların butiklerindemodası için hazırlanan düğmeli ceket modelleri koleksiyonunu görmüşsünüzdür. Her renkten ayrıcalıklı tasarımlarıyla, ilgi çeken renkleri işleyen markalar, bayanların sıkça tercih ettiği modeller üzerine bunu yapıyor. Mesela bay ve bayanların her alan için tercih ettikleri düğmeli ceket koleksiyonları, her markanın butiklerinde var. Bu en ünlü markadan, adı pek sık duyulmayan markaya kadar özel olarak hazırlanmış.

Geçtiğimiz günlerde yaptığım Pazar günü alışverişinde her markanın bu modeline şöyle bir göz attım. Kendimi alamadığım butikler arasında iddialı tasarımlarla karşılaştığımı söyleyebilirim. Özellikle düğmeli ceketler bambaşka bir havaya bürünmüş. Bende incelediğim bu tasarımları sizlerle paylaşmak istedim. Aslında biraz da kombin önerisi yapmak için bu koleksiyonu sizlere sunuyor olacağım. düğmeli ceket tasarımlarında her renk butiğe ulaşabilirsiniz. Kırmızı renkli ceket modellerinden, turuncu renkte oluşturulan ceket tasarımlarına kadar aradığınız her model marka reyonlarında hazırlanmış. Doğru seçimi ve doğru bir kombini yapmak istiyorsanız, her renge şöyle bir göz atmalısınız.

bayan ceket modelleri arasında en şık gördüğümü bu tasarımlardan, kırmızı renklerle oluşturulmuş, siyah desenli ceket modeli, gözüne çok güzel göründü. Hemen hayal etmeye başladım. Bu tasarımın altına neler tercih edilebilir diye. Görsellerde de göreceğiniz, yakası siyah uzun çizgiyle süslenmiş tasarımdan bahsediyorum. Altına tercih edilecek siyah pantolon ve yine altına tercih edilebilecek koyu kırmızı bir topuklu ayakkabı son derece şık olurdu değil mi? Düğmeli ceketler için söylenecek aslında çok şey var. Ancak kendi modanızı bulabilmeniz açısından çok fazla tavsiyede bulunmak istemiyorum. Bu yüzden doğru seçimleri hangi markalardan yapabileceğinizi söyleyerek konuyu kısaca bitirelim.

Yeni sezonda düğmeli ceket tasarımları her markanın butiklerinde mevcut. Önemli olan detay doğru markayı bulabilmekten geçiyor. Sadece tasarımı kaliteli olan ve koleksiyonları şık görünen modeller değil, bunun yanında uygun fiyat aralıklarını sunan markalardan da seçim yapmak son derece önemli. Benim marka yönünden birkaç önerim olacaktır. Adil Işık, Mango, Zara, Defacto, Lc Waikiki markalarının tasarımlarına şöyle bir göz atın. En trend bayan ceket tasarımlarını şöyle bir inceleyin. Hem fiyat olarak hem de kalite olarak aradığınız bulabilirsiniz. Aynı şekilde 3kmoda.com sayfamızda da aradığınız bulabilir, tasarımları inceleyebilirsiniz.

Düğmeli ceket modelleri ResimleriYorum Yaz