Desa ayakkabı modelleri

Ayakkabı dünyası gün geçtikçe artan bir ilgiyle büyüyor. Ayakkabı dünyasında önemli bir yer edinmeye başlayan markalardan biri de Desa ayakkabı. Modelleri ile farklı ve yaratıcılığının yanı sıra şıklık sunmak konusunda da bu markanın oldukça başarılı olduğunu kabul etmek gerekiyor.

Desa ayakkabı modelleri arasında bir çok farklı zevke hitap edecek ayakkabı modellerini çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Farklılık arayan hanımlar için Desa ayakkabıları oldukça geniş seçenekler sunabiliyor. Farklılık arayan hanımları da mağaza mağaza gezmek derdinden bazen kurtarıyor. (Mağaza mağaza gezmeyi benim gibi eğlenceli görenler içinse sorun yok tabi ki:) )

Yeni sezonun girmesi ile birlikte her ayakkabı markası gibi Desa ayakkabı modelleri sezonu için tasarladığı modellerini sergilemeye başladı. Bir çok mağaza da bulamayacağınız modelleri Desa mağazalarında bulabileceksiniz.

Yeni sezon Desa bayan ayakkabı modelleri arasında kalın ve ince şeritlerin bir arada kullanılması ile birlikte oluşturulan ve ayakların büyük bir bölümünü dışarıda bırakan Desa yazlık ayakkabı modelleri en ilgi çekici modelleri arasında yer alıyor. Farklı renk seçenekleri ve dizaynları ile birlikte topuklu olarak tasarlanan bu şeritli modeller elbise ve etekler ile kullanılmaya oldukça müsait görünüyor.

Ve yaz aylarının en sevimlileri arasında yer alan doldu topuklu ve rengarenk ayakkabılar da yeni sezon Desa ayakkabıları arasında yer alıyor. Topuklar farklı renk ve dokuya sahipken, ayakkabının kendisi farklı bir renk ile tasarlanan dolgu topuklar gündelik yaşam için kullanılmaya çok uygun.

Fiyonklu modeller ise her markada olduğu gibi Desa ayakkabılar arasında da yer alıyor. Fakat bu markada fiyonkların biraz daha küçük kullanıldığı da dikkatlerden kaçmıyor. Daha sade ve klasik modellerden hoşlananlar için ise bilekten bağlı, klasik modellerin farklı renklerini de yine bu marka ayakkabıları arasında bulabilirsiniz. Bu senenin modası olan bol paça pantolonlar ile tercih edebileceğiniz renk renk ve değişik modelleri de bu markanın satış noktalarında bulmanız mümkün.

Desa ayakkabıyılında biz hanımlara sunduğu farklı renkleri ve tasarımları ile bizden geçer not almayı başardı. Ayakkabı alışverişine çıkmadan önce Desa mağazalarına uğramayı da bir düşünün.

 

Desa ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz